Zľavy, kupóny a zľavové kódy Temponabytok.sk

Bonipo

Čo má Temponabytok.sk práve vo výpredaji? Inšpirujte sa

Zľava na dopravu

Od 1.2.2018 do 31.12.2019 pri objednávkach do 249,99 € s DPH cena dopravy 6,- € s DPH, pri objednávkach nad 250,- € s DPH je doprava ZADARMO.

 • Platí do 31.12.2019
 • Využilo 15 ľudí
Využiť akciu
doprava zadarmo

TempoNabytok kupón na dopravu zadarmo

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 14 ľudí
Chcem kupón

Novinky v našej ponuke na jednom mieste.

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 15 ľudí
Využiť akciu
Bonipo

Temponabytok.sk

Internetový obchod s nábytkom Tempo Kondela zahŕňa široký sortiment lacného nábytku do obývačky, kuchynský a jedálenský nábytok, postele a nábytok do spálne, nábytok do detskej izby, kancelárie, ale aj bytové doplnky, lampy a koberce. Ak pri svojej objednávke zadáte zľavový kód alebo nakúpite nábytok z kategórie výpredaj, môže byť váš nákup ešte výhodnejší.

 

Kuchynský a jedálenský nábytok

Z ponuky kuchynského nábytku v obchode TempoNábytok.sk si máte možnosť vybrať kuchynské stoličky, jedálenské stoly, kuchynské linky, kuchynské sety, vitríny a komody do kuchyne a nájdete tu aj doplnky do jedálne. Na výber máte z množstva materiálov a farebných prevedení.

 

Nábytok do obývačky

V prípade, že si práve zariaďujete novú obývačku alebo renovujete tú starú, v internetovom obchode TempoNábytok.sk ste určite na správnom mieste. Lacné sedačky a sedacie súpravy sú dostupné v e-shope TempoNábytok ako rohové sedačky, kožené sedačky alebo sedačky na mieru. Ku kvalitnej sedačke tu určite nájdete aj vhodný obývačkový nábytok, či už hľadáte obývaciu stenu, regály, police, knižnice alebo stolíky.

 

Postele a spálňový nábytok

Pre váš pohodlný spánok si môžete z ponuky tempo kondela vybrať matrace, rošty a trendové postele presne podľa vášho vkusu. K novej posteli tu nájdete aj nočné stolíky a spálňový nábytok. Skrine, komody a úložné priestory sú dostupné v rôznych vyhotoveniach.

 

Výhody nákupu nábytku v obchode TempoNábytok.sk

 • výhodná cena v pomere s kvalitou
 • skvelá komunikácia
 • rýchle dodanie
 • možnosť uplatniť si zľavový kupón

 

Nevýhody nákupu nábytku v obchode TempoNábytok.sk

 • občasné predĺženie dodacej lehoty

 

Recenzie zákazníkov obchodu TempoNábytok.sk

Kladné recenzie zákazníkov pomerne prevyšujú negatívne hodnotenia. Zákazníci sú spokojní s množstvom sortimentu a pomerom ceny a kvality. Negatívne komentáre sú zväčša spájané s predĺženou dodacou lehotou. Komunikácia s personálom je hodnotená na dobrej úrovni. V prípade opodstatnených negatívnych hodnotení sa personál obchodu snaží chybu napraviť kompenzáciou.

Nepodceňujte výber vašej novej sedačky

Sedacia súprava je špeciálnym druhom nábytku, ktorý sa odlišuje najmä tým, že s ním každodenne prichádzame do priameho fyzického kontaktu. Sedacia súprava nie je len estetickým a praktickým doplnkom každej jednej domácnosti. Taktiež priamo súvisí s našim zdravím, preto je dôležité, aby sme dbali na každý detail pri výbere nového kusu.

Celý článok