Akciové letáky Terno

Najčastejšie otázky pre Terno

 • Akým spôsobom a kde všade rozvážate tovar?
  Využívame kuriérsku spoločnosť a v súčasnosti tovar rozvážame po Západnom a Strednom Slovensku. Doprava je zadarmo a zvyčajne trvá do 2 pracovných dní. Počas štátnych sviatkov a víkendov však tovar nedoručujeme. Pre viac informácii o rozvoze volajte na telefónne číslo 02/20 92 68 03 alebo napíšte email na adresu veľkoobchod@terno.sk.
 • Aká je minimálna hodnota objednávky?
  Najnižšia hodnota objednávky, ktorú môžete u nás urobiť je 200 eur.
 • Akým spôsobom môžem zrušiť objednávku?
  Zrušenie objednávky je možné iba do určitého času. Ak chcete zrušiť svoju objednávku, kontaktujte svojho obchodného zástupcu alebo nám zavolajte na číslo 02/20 92 68 03, či napíšte email na adresu veľkoobchod@terno.sk.
 • Môžem za tovar zaplatiť aj v hotovosti?
  Áno, ponúkame možnosť platby na dobierku pri doručení tovaru. V inom prípade je splatnosť objednávky najneskôr do 14 dní.
 • Ako postupovať v prípade reklamácie?
  Ak máte problém s akýmkoľvek našim tovarom, zavolajte nám na číslo 02/20 92 68 03, či napíšte email na adresu veľkoobchod@terno.sk. Postup a podmienky reklamácie nájdete vo všeobecných obchodných podmienkach na tomto linku: https://velkoobchod.terno.sk/tos/vseobecne-obchodne-podmienky.

Popis obchodu Terno

Terno je slovenská sieť potravín, ktorej história sa datuje od roku 1978. Združuje predajne KRAJ, TERNO či Moja Samoška. Terno sa zameriava na kvalitné, čerstvé a zdravé potraviny. K bežnému tovaru ponúka rôzne alternatívy od výrobcov zdravších potravín a tak napĺňa svoje poslanie.

Supermarkety TERNO poskytujú zákazníkom v regiónoch pre nich známe, preverené a kvalitné potraviny za príjemné ceny. Predajne KRAJ sú zamerané aj na regionálne produkty a samozrejme ich najzdravšie alternatívy.

Sieť malých obchodov Moja Samoška sa snaží byť pre zákazníkov blízko a dostupná v čo najväčšom časovom období počas dňa. Ponúka tie najpotrebnejšie potraviny a tovar rýchlej bežnej spotreby ako kozmetika a pod. Celkovo sieť prevádzkuje viac ako 100 predajní v rôznych formátoch od malých „večierok“ až po veľké supermarkety, kde nájdete aj vlastné ručné pekárenské výrobky.

Výhody nákupu v Terno:

-          Dobrá dostupnosť malých predajní

-          Široký výber produktov

-          Ústretový prístup k zákazníkom

-          Ponuka zdravých potravín

-          Kvalita na slušnej úrovni

-          Regionálne produkty

-          Primerané ceny

-          Vernostný program

-          Ponuka vlastných receptov

-          Doručovanie potravín

 

Nevýhody nákupu v Terno:

-          Vysoká minimálna hodnota objednávky

-          Dostupnosť iba na Západnom a časti Stredného Slovenska

 

Čo hovoria o Terno zákazníci

Sieť Terno je vďaka svojej dostupnosti a širokej sietí predajní najmä na Západnom Slovensku veľmi obľúbeným obchodom, ktorý je zákazníkom najmä po ruke cestou do práce a z práce, kedy môžu urobiť malé potrebné nákupy. Mnoho ľudí oceňuje dobré ceny v porovnaní s kvalitou výrobkov a aj pomerne dobrý výber domácich regionálnych produktov.

Najmä v menších lokálnych predajniach ako Moja Samoška sú vzťahy pravidelných zákazníkov s obsluhou často veľmi blízke až na nadštandardnej úrovni, o čom referuje väčšina kupujúcich. Predajcovia sú preto ochotní poradiť, ale aj operatívnejšie dopĺňať tovar podľa dopytu.

Objednávky pre doručovanie potravín sú však určené najmä pre väčších a pravidelnejších odberateľov. Keďže majú stanovenú pomerne vysokú minimálnu sumu. Avšak poteší doručenie už do 2 dní.