Najčastejšie otázky pre Teta Drogerie

 • Ako vás môžem kontaktovať v prípade otázok?
  Urobiť tak môžete na našom webe v časti „Kontakt“ (http://www.tetadrogerie.sk/kontakt.html), kde nájdete webový formulár, ale aj emailovú adresu tetadrogerie@tetadrogerie.sk a telefónne číslo +421 37 3 211 211.
 • Kde nájdem vaše najbližšie predajne?
  Na našej webovej stránke v časti „Predajne“ (http://www.tetadrogerie.sk/predajne.html) je interaktívna mapa, kde nájdete všetky predajne na Slovensku a podľa adresy a PSČ aj najbližšie predajne vo vašom okolí.
 • Ako sa dostanem k vašim kupónom?
  Stačí, ak sa na našom webe (http://www.tetadrogerie.sk/zlavove-kupony.html) zaregistrujete svojim emailom a získate každý mesiac Prémiový kupón so zľavou 40 až 50 %.
 • Ako sa dozviem o najnovších akciách a novinkách?
  Zaregistrujte sa emailovou adresou na odber našich akciových letákov na našom webe v časti „Akcie“ (http://www.tetadrogerie.sk/akcie.html) a neujde vám už žiadna ponuka. Na rovnakom mieste zároveň nájdete aj aktuálny platný leták.
 • Ako sa stanem členom Teta Klubu?
  Na našom webe v časti „Teta Klub“ sa môžete zaregistrovať pre získanie klubovej karty. Členom Teta klubu sa môžete stať aj v predajni. Stačí vyplniť prihlášku a obsluha predajne vám vydá vernostnú kartu. Ihneď po registrácii do Teta klubu získate extra zľavy len pre členov na vybrané výrobky a ak si zaregistrujete aj email, budete mať prístup tiež k akčným ponukám v predstihu.
 • Aké sú obmedzenia v predajniach počas pandémie koronavírusu?
  Všetky drogérie Teta sú otvorené. Vstup a pobyt v predajni je možný len s prekrytými hornými dýchacími cestami. Odporúča sa dodržovať odstup medzi zákazníkmi 2 metre. Pred vstupom do predajne musí zákazník použiť dezinfekciu na ruky alebo jednorázové rukavice.

Popis obchodu Teta Drogerie

Teta drogerie je jedna z najväčších sietí drogérií na Slovensku. Na našom území prevádzkuje v súčasnosti viac ako 190 predajní.

História spoločnosti Solvent, ktorá značku prevádzkuje, siaha do roku 1992. Pôvodne to bola malá firma založená nadšenými študentmi zo Žamberka, ktorí si chceli zarobiť peniaze na vybavenie pre svoju rockovú skupinu. Štvrť storočia tvrdej práce mnohých ľudí napokon prinieslo výnimočnú pozíciu na trhu.

Privátne značky

Teta drogerie má aj vlastné značky vyvinuté presne na mieru svojim zákazníkom. Majú prinášať špičkovú kvalitu za výrazne nižšiu cenu ako porovnateľné konkurenčné výrobky:

-          Ellie: ženská pleťová kozmetika

-          Helios Herb: slnečná kozmetika

-          4 ward: kozmetika pre mužov

-          Happy Mimi: tovar pre bábätká

-          Q-Clean: upratovacie pomôcky pre domácnosť

-          Q-Power: čistiace prostriedky

-          Q-Soft: toaletné papiere a aviváže

 

Výhody nákupu v Teta drogerie:

-          Široká sieť predajní

-          Veľký výber produktov

-          Nízke ceny

-          Privátne značky

-          Pravidelné akcie

-          Vernostný program

-          Výhodné zľavové kupóny

 

Nevýhody nákupu v Teta drogerie:

-          Absencia eshopu a online objednávok