Tipsport.sk zľavové kódy a kupóny

Akcia

Zaregistrujte sa a získajte zadarmo 15€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 19 ľudí

Najčastejšie otázky pre Tipsport.sk

 • Ako si zriadiť hráčsky účet?
  Na webovej stránke www.tipsport.sk v hornej časti kliknete na kolonku „Registrácia“, vyplníte všetky potrebné údaje a je to. Ako nový hráč navyše získať zaujímavý vstupný bonus.
 • Aké druhy stávok a tiketov môžem uzatvárať?
  Okrem základných tipov na víťaza (alebo remízu) tu nájdete množstvo odvodených aj špeciálnych stávok. Samozrejmosťou je počet gólov, udalosti v hracom čase, hendikepy, presný výsledok, strelci a iné špeciálne udalosti v zápase. Tiket môžete podať tradične sólo, či akumulovanú alebo rozpisovú stávku. A ďalšie doplnkové možnosti ako „Extratip“ a podobne.
 • Ako funguje cash out?
  Dokáže vám zachrániť výhru v prípade, že sa obávate o posledný zápas na tikete. Skôr ako sa tento zápas skončí, sa môžete rozhodnúť, že si necháte vyplatiť aktuálnu výhru predčasne. Tento zápas bude zrušený a na základe koeficientu sa vám vypočíta eventuálna výhra. Cash out však nemôžete využiť, ak sa posledný zápas na vašom tikete už začal.
 • Aký funguje vstupný bonus a koľko dostanem?
  Hneď po registrácii máte ako nový zákazník automaticky 15 eur na prvé stávky. Tento bonus máte na konte vo forme virtuálnej meny. Je to však iba základ. Ten skutočný vstupný bonus je podstatne väčší a je rozdelený do troch kategórii. Nedostanete ho však zadarmo. Závisí od vášho prvého vkladu. Tento bonus je rozdelený do troch kategórií. V prípade vkladu do 100, do 400 eur a nad 400 eur. Takto môžete získať bonus až 4000 eur. Pravidlá, podmienky aj spôsob vyplácania bonusu nájdete na webe v menu „Bonusy – Vstupný bonus“ (https://www.tipsport.sk/cs/bonusy).
 • Ako môžem sledovať priame prenosy?
  Širokú ponuku priamych prenosov z rôznych (aj menšinových) športov a súťaží si môže pozrieť každý prihlásený užívateľ. S priamymi prenosmi sú spojené aj LIVE stávky, keď sledujete zápas a tipujete vývoj zápasu a udalostí v reálnom čase.
 • Ako funguje vernostný program?
  Je to systém odmeňovania v podobe virtuálnej meny – netov. Jeden net sa rovná jednému centu. Odmeny sú odstupňované nasledovne. Ak je váš kurz vyšší ako 20, dostanete v netoch 1 % vkladu. Pri kurze 70 sú to 2 %, 300 (5 %), 1000 (10 %), 2000 (15 %) a ak je kurz vyšší ako 3000, získate 20 % z vkladu. Nety môžete následne využiť na tipovanie namiesto peňazí.
 • Ako fungujú vklady na účet?
  Máte na výber niekoľko spôsobov ako si poslať peniaze na váš hráčsky účet. Samozrejme na to môžete využiť platobné karty VISA, VISA Electron, MasterCard alebo Maestro. Peniaze z karty sa na váš účet presunú okamžite. Okrem toho môžete využiť aj služby SporoPay, VÚB e-platby a TatraPay. Minimálny sklad je pritom 1 euro. Výnimkou je vklad cez Skrill (Moneybookers), vtedy musíte vložiť minimálne 40 eur. Vaše hráčske konto môžete zadotovať aj priamo v kamennej pobočke. Poslednou možnosťou je bankový prevod, ktorý však môže trvať aj 2 dni.
 • Ako si môžem vybrať peniaze z hráčskeho konta?
  Na výber máte tri možnosti. Prvou je výber peňazí v kamennej pobočke, kde si môžete vybrať aj sumu menšiu ako 30 eur, ale nie vyššiu ako 1000 eur. Druhou možnosťou je bankový prevod, kde je však minimálna suma práve 30 eur. Treťou alternatívou je výber cez Skrill (Moneybookers) s minimálnou čiastkou 40 eur.

Popis obchodu Tipsport.sk

Pridajte sa do najväčšej komunity tipérov. Ste hraví, radi súťažíte a vyhrávate? Zaujíma vás šport, sledujete výsledky a nebojte sa sem tam zdravo zariskovať? Tipsport.sk je najväčšia stávková kancelária na Slovensku a v Českej republike, ktorej súčasťou môžete byť aj vy. Poďte sa zabaviť, sledovať exkluzívne online prenosy a získajte vstupný bonus 15 eur na začiatok.

Registráciou na portály tipsport.sk sa vám otvárajú dvere do sveta športu, zábavy, výhier, analýz ale aj sledovania exkluzívnych online prenosov. Baví vás futbal, hokej, basketbal alebo sa vyznáte a orientujete v menej preferovaných športoch? Tipsport.sk organizuje neustále nové súťaže, k dispozícií je aj fórum, kde môžete s inými užívateľmi komunikovať či zverejňovať tikety. Výhodou stávkovej kancelárie je okrem vysokého vstupného bonusu aj tipovanie bez manipulačného poplatku, live stávky, možnosť stornovania tiketu ale aj jeho predčasné vyplatenie či vernostný program Tipkonto. Podávať môžete skupinové tikety či využiť extratip.  Športové prenosy môžete sledovať cez počítač aj smartfón, vďaka čomu budete neustále v centre diania a nič podstatné vám neunikne. Založenie stávkového účtu na tipsport.sk je viac ako jednoduché! Za podávanie stávok na tipsport.sk získavate za určitých okolností „Nety“, ktoré sa pripisujú na Tipkonto, tipovať môžete aj cez mobilnú aplikáciu, ktorá je rýchla a užívateľsky jednoduchá.

Výhody tipsport.sk

 •         vstupný bonus
 •         tipovanie bez manipulačného poplatku
 •         možnosť sledovania online prenosov
 •         prehľadná aplikácia
 •         výhodný vernostný program
 •         predčasné vyplatenie tiketu
 •         fórum

Nevýhody tipsport.sk

 •         vysoký minimálny vklad cez elektronickú peňaženku

Ako hodnotia zákazníci tipsport.sk?

Nadšenci tipovania si tipsport.sk v zásade pochvaľujú. Oceňujú množstvo výhod, prehľadný web aj sledovanie exkluzívnych online prenosov.