Recenzie zákazníkov

Stavkovekancelarie.net

Recenzia na tomto webe sledovala 6 základných kritérií: bonus, výbery, vklady, meny, software a ľahké používanie. Najlepšie v tomto hodnotení obstáli bonusy a používanie, ktoré dostali 5/5. Meny a software má 4,5/5. Výbery a vklady 4/5. Na záver sú vypichnuté hlavné plusy ako široký výber stávok a škála stávkových trhov a športov, kvalitná mobilná zábava, spoľahlivosť a bezpečnosť. Medzi mínusmi nájdeme len absenciu niektorých platobných metód pre výbery a dizajn.

 

5naj.sk

Na tomto porovnávacom portáli nájdeme pomerne komplexné hodnotenie Tipsport vo všetkých ohľadoch. Celkové hodnotenie je 9,4 z 10-tich. V dôležitých parametroch, čo sú slovenské licencie, mobilné aplikácie, mesačná návštevnosť, počet pobočiek, fórum a TV, dostal známku 9,8. Za bonusy (vstupný, registračný, odporúčací, vernostný, akcie a súťaže, vklad na získanie bonusu) získal 9,5. Za stavky a peniaze má 10/10, rovnako ako za platobné metódy. Za produkty, ktoré ponúka, má hodnotenie 9,3 a za podporu 8,0. Ako mínus portál uvádza len chudobnejšiu ponuku e-sport stávok, čo však koronakríza zlepšila.

 

Stavkovanieformat.sk

Podobne pozitívne hodnotenia má Tipsport.sk aj v tejto recenzii. Najlepšie obstál v kritériu serióznosti, kde dostal 10/10. V kritériách stávková ponuka a stavkové kurzy dostal 19/20. Live stávky, bonusy a jednoduchosť má za 9/10. A napokon možnosti platby a zákaznícky servis 8/10, čo je však stále veľmi dobré.

Za hlavné výhody sú v tejto recenzii označené zaujímavé bonusy, živé prenosy, cash out, vklady a výber bez poplatku, žiadne manipulačné poplatky, komunita a fórum. Aké mínusy sa uvádza najmä menej odvodených stávok a nedostupnosť niektorých platobných metód.

 

Online-stavkovanie.com

Hlavné výhody a nevýhody Tipsportu zhŕňa aj recenzia na tomto portáli. Keď si ju rozmeníme na drobné, tak najlepšie obstáli vstupný bonus a ponuka kurzov, ktoré dostali 5/5. Potom výška kurzov, mobilná aplikácia, platobné metódy, zákaznícka podpora, live stávky a živé prenosy aj priemerné hodnotenie majú 4/5. Hlavnými plusmi je množstvo kamenných pobočiek, veľká ponuka kurzov, vysoký vstupný bonus a natívna mobilná aplikácia.


Celkové hodnotenie zákazníkov e-shopu Tipsport.sk

0%


Pozitívne hodnotenie: 0
Negatívne hodnotenie: 0
Dodacia doba (dni): 0

Vaša recenzia na e-shop Tipsport.sk

Ďakujeme za vašu recenziu e-shopu Tipsport.sk.
Rezenicu na e-shopu Tipsport.sk sa nepodarilo odoslať

Táto stránka je chránená protokolom reCAPTCHA a platia pravidlá ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Obľúbené kupóny a akcie pre Tipsport.sk

Akcia

Zaregistrujte sa a získajte zadarmo 15€

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 25 ľudí