Zľavy, kupóny a zľavové kódy Top4football.sk

Zľavy na Top4football.sk až do -50%

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 298 ľudí
Využiť akciu

Internetový obchod  To4football ponúka široký sortiment futbalového vybavenia, športového oblečenia a obuvi. Vybrať si môžete z pestrej ponuky kopačiek, haloviek a bežeckej obuvi. K dispozícií je množstvo veľkostí, od najmenších až po tie najväčšie. Na výber máte i množstvo tréningového a futbalového oblečenia v rôznych veľkostiach, ktoré je určené pre mužov, ženy i pre deti. Nájdete tu prestížne značky ako Nike, Adidas, Puma, Trusox a iné. Pri nákupe nad 75€ máte dopravu zadarmo.

Všetko pre futbalistov

V ponuke tohto internetového obchodu nájdete futbalové oblečenia ako napríklad kraťase, dresy, štulpne a ponožky. V ponuke nechýbajú ani sady dresov. K dispozícií sú kopačky a halovky značiek Nike, Puma a Adidas. Sú vhodné pre mužov, ženy a deti. Nachádzajú sa tu lacné kúsky, ale i tie drahšie - prémiové. V ponuke môžete nájsť aj futbalové, tréningové a zápasové lopty rôznych značiek. Nachádza sa tu aj futbalové vybavenie, ako napríklad chrániče, brankárske rukavice, batohy a tašky, tejpovacie pásky, potítka a mnoho iného.

 

Aj fanúšikovia si prídu na svoje

Okrem širokej ponuky športového oblečenia a obuvi pre futbal tu môžete nájsť voľnočasové oblečenie, obuv a doplnky. Oblečenie je vhodné pre dámy, pánov i pre deti. Nájdete tu tričká, mikiny, tepláky, šortky, podprsenky, ponožky a mnoho iného.

Nájsť tu môžete aj sortiment určený pre skalných fanúšikov svetových i domácich futbalových klubov či reprezentácií. Pri nákupe si môžete uplatniť aj to4footbal zlavový kód, ktorý je určený na vybraný druh tovaru.

 

Výhody e-shopu Top4football.sk

 • široký výber tovaru
 • veľký výber veľkostí
 • výhodné ceny
 • dobrá kvalita
 • stránka prehľadná
 • výborne zabalený tovar

 

Nevýhody e-shopu Top4football.sk

 • niekedy veľkosť presne nesedí
 • dlhšia doba dodania
 • tovar nie je vždy skladom

 

Čo hovoria na Top4football.sk zákazníci?

Prostredníctvom internetového obchodu To4football sa nakupuje veľmi dobre, pretože stránka je prehľadná. Zákazníci si pochvaľujú nielen široký výber tovaru, ale aj obrovský výber kvalitných kopačiek a haloviek, ktoré sú dostupné za výborné ceny. Mnohí zákazníci oceňujú, že je k dispozícií veľký výber veľkostí. Čo sa týka zabalenia a kvality tovaru, tak tovar prišiel pekne zabalený a kvalita bola taktiež dobrá.

Našlo sa aj pár negatívnych recenzií. Napríklad sa jednalo o dlhšiu dobu dodania. Dôvodom však bola kuriérska služba a nie samotný internetový e-shop. Niektorí zákazníci sa sťažovali aj na situáciu, že tovar bol uvedený skladom, avšak v skutočnosti, keď si tovar objednali nebol na sklade. A sem-tam sa zákazníci stretli aj s tým, že im veľkosť správne nesadla, avšak to sa pri nákupe cez internet stáva.