Nový boom v mestách – skúste jazdu na kolobežkách aj vy!

Nový boom v mestách – skúste jazdu na kolobežkách aj vy!
Ani sa nenazdáme a svet mestských vozidiel vystriedajú kolobežky, ktoré v poslednom období valcujú dopravu v mestách. Jazdy na kolobežkách sú veľmi populárne. Prepadli ste tomuto trendu ak vy? Či už vlastníte vlastnú kolobežku alebo uprednostňujete jazdu na voľne dostupných verejných kolobežkách, ten, kto nenaskočil ešte na kolobežku, akoby ani nežil. Ak ste tak doteraz neurobili, určite by ste mali jazdu na kolobežke vyskúšať!

Častokrát sa stretávame s tým, že spoje verejnej dopravy meškajú, nestíhajú, taxi služby sú obsadené a hromadné dopravy preplnené. Vynikajúcim riešením sú práve tieto kolobežky. Preto by ste si takúto kolobežku mali zadovážiť aj vy. Tak ako máte určite radosť zo športu, budete mať radosť aj z jazdy na kolobežke, ktorá má množstvo výhod. Cestujete sami, ušetríte, navyše ste na čerstvom vzduchu a môže to byť pre vás istá forma relaxu, ale aj zábavy.

Kolobežka pre vás

Či ste dospelý, dieťa, začiatočník či pokročilý, s kolobežkou si jednoznačne ľahko poradíte. V našej ponuke nájdete kolobežky rôzneho druhu, rôznych farieb a variantov, aby si každý z vás našiel to pravé orechové.

Kolobežky sú vhodným dopravným prostriedkom pre dospelých a taktiež aj pre vaše ratolesti, stačí len vybrať tú správnu. Či už ste zástancom elektro kolobežiek alebo tých obyčajných, stále je to lepšia, šetrnejšia a lacnejšia forma dopravy ako hromadná doprava či taxík.

Topski

KOLOBEŽKA ANLEN ROCKY 12"

Detská kolobežka so sedačkou a s dvoma brzdami.

KOLOBEŽKA MICRO SPRITE SE RASPBERRY FLORALDOT

Micro Sprite je kolobežka vhodná pre deti a začiatočníkov.

KOLOBEŽKA STUF URBAN BLACK / ORANGE

Kolobežka STUF Urban s jednoduchým skladacím mechanizmom.

 

Vyberte si kolobežku a zmeňte svoj život. Budete šetrnejší voči životnému prostrediu či celkovo uvoľníte miesto v hromadnej doprave tým, ktorí si jazdu na kolobežkách užiť nemôžu. Buďte ústretový a solídny voči okoliu a uľahčite a ušetrite vďaka novému boomu v mestách, ktorým sú kolobežky a jazda na nich.

Topski.sk
Topski.skNová akcia
Doprava zdarma

Doprava zdarma pri nákupe nad 50€

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 87 ľudí
Topski.sk
Topski.skNová akcia

Bonipo odporúča