Recenzie zákazníkov

Sú to najmä bleskové dodanie, veľký výber produktov a odborné poradenstvo, čo robí z eshopu Topski.sk obľúbené miesto pre zákazníkov hľadajúcich športové potreby. Má obchod aj nejaké nedostatky?

Heureka.sk

96 percent všetkých zapojených do recenzie na Heureke, si myslí, že nie. Toľko ľudí totiž nákup na tomto mieste odporúča. Aj preto má eshop hodnotenie až 4,8 z 5 možných hviezdičiek. O bleskovom dodaní pochybovať netreba, Heureka uvádza priemernú dobu dodania menej ako 3 dni. A všetci zákazníci potvrdzujú, že im tovar bol doručený najneskôr do 10 dní. Ľudia píšu v drvivej väčšine samé pozitívne hodnotenia. Negatíva vychádzajú z nesprávne doručených objednávok alebo problémov s nenaskladneným tovarom, ktorý je na webe označený ako „skladom“. Je to bežný problém pri mnohých eshopoch. Obchod sa snaží s nespokojnými zákazníkmi komunikovať v maximálnej možnej miere.

Facebook

Tu je recenzií od zákazníkov pomerne málo a hodnotenie sa pohybuje okolo 3,8 z 5 možných hviezdičiek. Ľudia obchod prevažne chvália, negatívne príspevky poukazujú na nedorozumenia so servisom či reklamáciou alebo na iné problémy v kamennej predajni.

Google

Viac ako 120 zákazníkov pridelilo obchodu priemernú známku 4,5 z 5 možných hviezdičiek. Čo je veľmi dobrý signál. Preto väčšina zákazníkov uvádza maximálnu a všestrannú spokojnosť. Tí, čo našli chyby, vo väčšine nakupovali použité potreby z bazáru alebo sa v kamennej predajni nestretli s optimálnou komunikáciou od personálu.

Video recenzia eshopu Topski.sk

 


Celkové hodnotenie zákazníkov e-shopu Topski.sk

0%


Pozitívne hodnotenie: 0
Negatívne hodnotenie: 0
Dodacia doba (dni): 0

Vaša recenzia na e-shop Topski.sk

Ďakujeme za vašu recenziu e-shopu Topski.sk.
Rezenicu na e-shopu Topski.sk sa nepodarilo odoslať

Táto stránka je chránená protokolom reCAPTCHA a platia pravidlá ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Obľúbené kupóny a akcie pre Topski.sk

Akcia

Výpredaj na Topski.sk

  • Neobmedzená platnosť
  • Využili 2 ľudia
Akcia

Prihláste sa na odber newsletteru a získajte zľavu 2%

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 12 ľudí
Akcia

Zľavy na skialpinisticke sety

  • Platí do 4. 11. 2021
  • Využil 1 človek