Zľavy, kupóny a zľavové kódy Toyeto.sk

Všetky kupóny

Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 60€

 • Neobmedzená platnosť
 • Ešte nikto nevyužil
Akcia

Aktuálne akcie

Prehľad aktuálne platných zliav, bonusov, súťaží a iných marketingových akcii

 • Neobmedzená platnosť
 • Využili 2 ľudia

Ako použiť kupón na Toyeto.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope Toyeto.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku vložte zľavový kód do políčka „Zľavový kupón“ a potvrďte tlačidlom „Aplikovať“.

Najčastejšie otázky pre Toyeto.sk

 • Aké možnosti platby máme na výber?
  Na výber máte platbu kartou (VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro) prostredníctvom platobnej brány Besteron. Okrem toho môžete platiť aj jednoducho pomocou platobných tlačidiel bánk Slovenská sporiteľňa, Tatra Banka, VÚB Banka, ČSOB, UniCredit Bank, Poštová banka a tiež prostredníctvom tlačidla na mobilnú platbu VIAMO. Ďalšou možnosťou je klasická platba na dobierku, kedy zaplatíte pri preberaní tovaru priamo kuriérovi, na pošte alebo na odbernom mieste Zásielkovne.
 • Aké spôsoby dopravy využívate?
  Tovar vám môžeme doručiť prostredníctvom kuriéra DPD, objednávky zasielame aj na výdajné miesta Zásielkovne a tiež si môžete tovar rezervovať na predajni, kde si ho vyzdvihnete osobne.
 • Ako dlho budem čakať na doručenie tovaru?
  V prípade, že využijete kuriéra DPD alebo Zásielkovňz a objednáte tovar do 12:00, objednávku môžete očakávať už nasledujúci pracovný deň. Objednávky vytvorené po 12:00 doručíme do 2 pracovných dní. Pri niektorých produktoch sa to kvôli zvážaniu z niektorých predajní môže predĺžiť o jeden deň navyše. Rezerváciu na predajni sme schopní vybaviť za normálnych okolností už do 2 hodín a budeme vás o tom informovať emailom.
 • Môžem sledovať stav objednávky v priebehu doručovania?
  Áno. Na našom webe v časti „Stav objednávky“ (https://www.toyeto.sk/sales/guest/form/) nájdete jednoduchý formulár, kde zadáte číslo objednávky, vaše priezvisko a email alebo ZIP code. Potom kliknite na tlačidlo „Ďalej“.
 • Ako a kedy môžem vrátiť tovar?
  Nepoužitý tovar, ktorý vám nevyhovuje, môžete vrátiť do 30 kalendárnych dní od prevzatia objednávky. Vyplňte formulár na odstúpenie od zmluvy, ktorý nájdete na našom webe (https://www.toyeto.sk/download/formular_odstupenie.pdf) a spolu s tovarom zabaleným v originálnom balení ho pošlite na adresu TOYETO s.r.o., Kukuričná 1, Bratislava 831 03.
 • Ako postupovať v prípade reklamácie?
  V prípade, že potrebuje reklamovať použitý tovar, na ktorom sa počas záručnej doby prejavila výrobná alebo iná vami nespôsobená vada, vyplňte reklamačný formulár, ktorý nájdete na našom webe (https://www.toyeto.sk/download/formular_reklamacny.pdf), priložte ho k reklamovanému tovaru a pošlite na adresu TOYETO s.r.o., Kukuričná 1, Bratislava 831 03. O spôsobe vybavenie reklamácie aj o úspešnom ukončení reklamácie vás budeme informovať. Tovar zasielame na posúdenie výrobcovi a reklamáciu vybavíme do 30 dní.
 • Akým spôsobom vás môžem kontaktovať v prípade otázok alebo problémov?
  Nech už máte akékoľvek otázky alebo riešite akýkoľvek problém, neváhajte nám zavolať na telefónne číslo +421 948 427 000 alebo nám napíšte na emailovu adresu eshop@toyeto.sk. Určite vám pomôžeme.

Popis obchodu Toyeto.sk

Koncept unikátnych hračkárstiev TOYETO prináša kvalitné vnímavé a zmysluplné detské hračky, ktorých na slovenskom trhu skutočne nie je veľa. Misiou predajcu je podporovať zdravý vývin detí tak, aby sa detská hravosť nestala obeťou konzumu a komercie.

Hračkárstvo pôsobí na trhu od roku 2009 a za ten čas sa postupne a kontinuálne zlepšuje, prispôsobuje potrebám zákazníkov, vylepšuje svoje služby aj ponuku produktov.

Kvalitná ponuka

Na kvalite hračiek si predajca dáva mimoriadne záležať a ako uvádza na svojom webe, žiadne brakové produkty nepredáva. Ponúka hračky, ktoré v deťoch prebúdzajú to skutočné hranie so všetkým, čo má v sebe obnášať, čiže spájanie, stmeľovanie, vzdelávanie, obohacovanie a najmä radosť a šťastie.

Okrem detí však Toyeto myslí aj na vnímavých dospelých, ktorí v sebe nestratili alebo naopak chcú znova objaviť, radosť z tých skutočných hier.

Podnetné hračky a ďalšie zaujímavé, užitočné, zábavné i kreatívne produkty pre deti a dospelých sa neustále aktualizujú o novinky, ktoré svetový trh prináša.

Predajca meria kvalitu svojich služieb a produktov v trvácnosti, ekologickej a zdravotnej nezávadnosti, no a tiež, samozrejme, v dôležitom edukačnom prínose.

Vyškolení zamestnanci vám dokážu pri výbere správnych hračiek pre vaše dieťa poradiť na základe vašich požiadaviek, veku, pohlavia dieťaťa a iných preferencií.

V súčasnosti značka okrem eshopu prevádzkuje niekoľko kamenných predajní po celom Slovensku, ktorých sieť sa bude pravdepodobne rozrastať.

Unikátny web

Keď zavítate na web Toyeto.sk, prekvapí vás okamžite jeho na prvý pohľad netradičné prevedenie. Do očí vám neudrie zoznam kategórií v hlavnom menu, ktorý má síce svoje tradičné miesto v hornej časti stránky. Namiesto toho si vašu pozornosť získa intuitívny formulár pre výber hračky v troch rýchlych krokoch. Na začiatok stačí vyplniť pohlavie a vek dieťaťa.

Ak by ste na to chceli ísť inak, pod týmto formulárom stačí kliknúť na tlačidlá jednotlivých vekových skupín detí, kde sa dostanete ku konkrétnemu výberu hračiek.

Taktiež môžete ísť priamo do sekcie vzdelávacích produktov, hračiek pre chlapcov alebo pre dievčatá. Na homepage nechýba ani priama ponuka toho najlepšieho pre bábätká, interaktívne knihy a spoločenské hry aj pre dospelých.

Vybrať si môžete aj z aktuálnej ponuky noviniek alebo z konkrétnej kategórie ako napr. hračky na von, spoločenské hračky, stavebnice, vzdelávacie hračky, kreatívne hračky a pod.

Nájdete tu aj tipy troch najlepších odporúčaných hračiek podľa sezóny alebo aktuálneho výberu, napr. Top 3 na zimné večery, Top 3 vnímavých hračiek či Top 3 hračiek pre najmenších.

V spodnej časti webu uvidíte aktuálne články v blogu, ktorý sa venuje rôznym užitočným a zaujímavým témam.  

Výhody eshopu Toyeto.sk:

-          Doprava zadarmo pri nákupe nad 60 eur

-          Možnosť sledovania objednávky

-          Kamenné predajne

-          Unikátne a kvalitné produkty

-          Výborný zákaznícky servis a poradenstvo

-          Rôzne zaujímavé akcie

-          Krásny a prehľadný web

-          Zaujímavý blog

-          Odporúčania známych osobností

Nevýhody eshopu Toyeto.sk:

-          Pre niektorých zákazníkov vysoké ceny

Čo hovoria o eshope Toyeto.sk zákazníci:

Nie je veľa eshopov, ktoré majú tak vysoké hodnotenia ako tento. Zákazníci mimoriadne oceňujú unikátnu ponuku kvalitných a užitočných hračiek, ktoré sa nedajú zohnať hocikde. Eshop má navyše absolútne ukážkový prístup pri komunikácii so zákazníkmi, netradičný, ale úžasný web, zákazníci hovoria aj o veľmi rýchlom doručení a celkovo úžasnom zážitku z nákupu aj užívania zakúpených produktov.

Občas sa niekto posťažuje na vyššie ceny, pretože tu skutočne nejde o bežnú komerčnú ponuku obyčajných tuctových hračiek.