Toyeto.sk zľavové kódy a kupóny

Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 60€

 • Neobmedzená platnosť
 • Ešte nikto nevyužil
Akcia

Aktuálne akcie

Prehľad aktuálne platných zliav, bonusov, súťaží a iných marketingových akcii

 • Neobmedzená platnosť
 • Využili 3 ľudia

Expirované kupóny

5%
Zľava

Zľava 5%

 • Ešte nikto nevyužil
Akcia

Všetky hračky s 30% zľavou

 • Ešte nikto nevyužil
Akcia

20% zľava na značku Hape

 • Ešte nikto nevyužil

Popis obchodu Toyeto.sk

Koncept unikátnych hračkárstiev TOYETO prináša kvalitné vnímavé a zmysluplné detské hračky, ktorých na slovenskom trhu skutočne nie je veľa. Misiou predajcu je podporovať zdravý vývin detí tak, aby sa detská hravosť nestala obeťou konzumu a komercie.

Hračkárstvo pôsobí na trhu od roku 2009 a za ten čas sa postupne a kontinuálne zlepšuje, prispôsobuje potrebám zákazníkov, vylepšuje svoje služby aj ponuku produktov.

Kvalitná ponuka

Na kvalite hračiek si predajca dáva mimoriadne záležať a ako uvádza na svojom webe, žiadne brakové produkty nepredáva. Ponúka hračky, ktoré v deťoch prebúdzajú to skutočné hranie so všetkým, čo má v sebe obnášať, čiže spájanie, stmeľovanie, vzdelávanie, obohacovanie a najmä radosť a šťastie.

Okrem detí však Toyeto myslí aj na vnímavých dospelých, ktorí v sebe nestratili alebo naopak chcú znova objaviť, radosť z tých skutočných hier.

Podnetné hračky a ďalšie zaujímavé, užitočné, zábavné i kreatívne produkty pre deti a dospelých sa neustále aktualizujú o novinky, ktoré svetový trh prináša.

Predajca meria kvalitu svojich služieb a produktov v trvácnosti, ekologickej a zdravotnej nezávadnosti, no a tiež, samozrejme, v dôležitom edukačnom prínose.

Vyškolení zamestnanci vám dokážu pri výbere správnych hračiek pre vaše dieťa poradiť na základe vašich požiadaviek, veku, pohlavia dieťaťa a iných preferencií.

V súčasnosti značka okrem eshopu prevádzkuje niekoľko kamenných predajní po celom Slovensku, ktorých sieť sa bude pravdepodobne rozrastať.

Unikátny web

Keď zavítate na web Toyeto.sk, prekvapí vás okamžite jeho na prvý pohľad netradičné prevedenie. Do očí vám neudrie zoznam kategórií v hlavnom menu, ktorý má síce svoje tradičné miesto v hornej časti stránky. Namiesto toho si vašu pozornosť získa intuitívny formulár pre výber hračky v troch rýchlych krokoch. Na začiatok stačí vyplniť pohlavie a vek dieťaťa.

Ak by ste na to chceli ísť inak, pod týmto formulárom stačí kliknúť na tlačidlá jednotlivých vekových skupín detí, kde sa dostanete ku konkrétnemu výberu hračiek.

Taktiež môžete ísť priamo do sekcie vzdelávacích produktov, hračiek pre chlapcov alebo pre dievčatá. Na homepage nechýba ani priama ponuka toho najlepšieho pre bábätká, interaktívne knihy a spoločenské hry aj pre dospelých.

Vybrať si môžete aj z aktuálnej ponuky noviniek alebo z konkrétnej kategórie ako napr. hračky na von, spoločenské hračky, stavebnice, vzdelávacie hračky, kreatívne hračky a pod.

Nájdete tu aj tipy troch najlepších odporúčaných hračiek podľa sezóny alebo aktuálneho výberu, napr. Top 3 na zimné večery, Top 3 vnímavých hračiek či Top 3 hračiek pre najmenších.

V spodnej časti webu uvidíte aktuálne články v blogu, ktorý sa venuje rôznym užitočným a zaujímavým témam.  

Výhody eshopu Toyeto.sk:

-          Doprava zadarmo pri nákupe nad 60 eur

-          Možnosť sledovania objednávky

-          Kamenné predajne

-          Unikátne a kvalitné produkty

-          Výborný zákaznícky servis a poradenstvo

-          Rôzne zaujímavé akcie

-          Krásny a prehľadný web

-          Zaujímavý blog

-          Odporúčania známych osobností

Nevýhody eshopu Toyeto.sk:

-          Pre niektorých zákazníkov vysoké ceny

Čo hovoria o eshope Toyeto.sk zákazníci:

Nie je veľa eshopov, ktoré majú tak vysoké hodnotenia ako tento. Zákazníci mimoriadne oceňujú unikátnu ponuku kvalitných a užitočných hračiek, ktoré sa nedajú zohnať hocikde. Eshop má navyše absolútne ukážkový prístup pri komunikácii so zákazníkmi, netradičný, ale úžasný web, zákazníci hovoria aj o veľmi rýchlom doručení a celkovo úžasnom zážitku z nákupu aj užívania zakúpených produktov.

Občas sa niekto posťažuje na vyššie ceny, pretože tu skutočne nejde o bežnú komerčnú ponuku obyčajných tuctových hračiek.

Podobné kupóny

Sleva 6 $ při nákupu nad 50 $

 • Platí už len 2 dni
 • Využili 2 ľudia

Sleva 9 $ při nákupu nad 80 $

 • Platí už len 2 dni
 • Využil 1 človek

Sleva 14 $ při nákupu nad 140 $

 • Platí už len 2 dni
 • Ešte nikto nevyužil

Sleva 24 $ při nákupu nad 200 $

 • Platí už len 2 dni
 • Ešte nikto nevyužil

Topshop kupón so zľavou 2%

Platí na celý nákup

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 244 ľudí

Market24 zľavový kupón 10%

Platí na všetky kočíky a autosedačky Petite&Mars

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 124 ľudí

Zľavový kód 10%

Plati na celú objednávku okrem zľavnených produktov

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 20 ľudí

Doprava zdarma pri objednávke nad 15 EUR

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 22 ľudí

Zľavy až 20% na Tchibo.sk: -20 % from 18:00 – 20:59 -15 % from 21:00 – 22:59 -10 % from 23:00 – 23:59

Zľava platí iba dnes od 18:00 v e-shope Tchibo s výnimkou kolekcie "Najlepšie veľkonočné tradície: Inšpirácie pre krásne sviatky", kávovarov, kávy, kapsúl Cafissimo a darčekových kariet. Zľava sa automaticky uplatní v košíku a nedá sa kombinovať. Od 18:00 do 20:59 platí zľava 20 %, od 21:00 do 22:59 platí zľava 15 %, od 23:00 do 23:59 platí zľava 10 %.

 • Končí dnes
 • Ešte nikto nevyužil

Doprava nad 50€ zdarma!

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 127 ľudí

Recenzie zákazníkov

Veľa recenzií tohto eshopu na internete nenájdeme, ale tie, ktoré máme k dispozícii, hovoria o mimoriadne vysokej spokojnosti zákazníkov vo všetkých oblastiach.

Heureka.sk

Obchod odporúča až 97 % zákazníkov s vysokým priemerným hodnotením spokojnosti až 4,9 z 5 možných hviezdičiek. Priemerná doba dodania sa uvádza tesne nad 2 dni a všetci zákazníci potvrdzujú, že na tovar nikdy nečakali dlhšie ako 10 dní.

Spokojní kupujúci najčastejšie píšu o rýchlom doručení, širokom sortimente, o kvalitných produktoch a ochotnej komunikácii.

To, čo sa tí menej spokojní často vyčítajú, sú vyššie ceny. No a občas meškajúce objednávky a individuálne komplikácie a nedorozumenia.

Facebook

Veľmi dobre vyzerajú aj recenzie na facebookovej stránke eshopu. Hodnotenie 5/5 hviezdičiek už hneď napovedá o vysokej spokojnosti zákazníkov. Drvivá väčšina zákazníkov tu opisuje svoje pozitívne skúsenosti s úžasnými hračkami, kvalitným prevedením, pekným dizajnom, ale aj ochotnom personále v predajniach a pod. Občas sa vyskytne sťažnosť na pokazený tovar alebo iné nedorozumenia.


Celkové hodnotenie zákazníkov e-shopu Toyeto.sk

0%


Pozitívne hodnotenie: 0
Negatívne hodnotenie: 0
Dodacia doba (dni): 0

Vaša recenzia na e-shop Toyeto.sk

Ďakujeme za vašu recenziu e-shopu Toyeto.sk.
Rezenicu na e-shopu Toyeto.sk sa nepodarilo odoslať

Táto stránka je chránená protokolom reCAPTCHA a platia pravidlá ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Obľúbené kupóny a akcie pre Toyeto.sk