Recenzie zákazníkov

Elektro, nábytok, záhradná technika, náradie, hračky aj doplnky môžete mať doma veľmi rýchlo a za výborné ceny. To sú hlavné dôvody, prečo má obchod TPD.sk taký úspech medzi zákazníkmi. Tí sú väčšinou mimoriadne spokojní. Pozrime sa pozitívna a negatíva eshopu prostredníctvom komplexných recenzií.

Heureka.sk

Obchod odporúča 93 % zákazníkov, ktorých spokojnosť sa v priemere pohybuje na hodnote 4,6 z 5 možných hviezdičiek. Priemerná doba dodania je menej ako 3 dni a až 96 % kupujúcich potvrdzuje, že na tovar nemuseli čakať dlhšie ako 10 dní.

Okrem rýchleho doručovania a výborných cien spokojní zákazníci v recenziách často spomínajú aj veľký výber a tiež profesionálnu a ochotnú komunikáciu. I keď práve komunikácia je aj často zmieňovaným nedostatkom u tých menej spokojných zákazníkov. Vzhľadom na to, že takéto prípady sú ojedinelé, môžeme zrejme hovoriť skôr o nedorozumeniach.

Refundo.sk

Veľmi pozitívne hodnotenia má obchod ja na tomto portáli. Ľudia dávajú dodacej lehote prakticky vždy 5/5 hviezdičiek a vo väčšine prípadoch dostávajú 5/5 aj prehľadnosť obchodu a kvalita komunikácie. Občasné slabšie recenzie sa týkajú nižšej úrovne komunikácie personálu, nedostupnosti tovaru aj prehľadnosti obchodu. Je ich však veľmi málo.

Najnákup.sk

Nákup v obchode odporúča 95 % z takmer 8000 zákazníkov. Až 97 % kupujúcich deklaruje, že tovar im dorazil v poriadku a 94 % potvrdzuje, že dorazil v deklarovanom termíne. Iba 1 % zákazníkov hovorí o zrušenej objednávke zo strany obchodu. V tejto recenzii sú štyri hlavné sledované parametre s nasledovnými hodnoteniami: prehľadnosť obchodu 92 %, kvalita komunikácie 92 %, dodacia doba 94 % a doručenie 98 %.

Google

Tu nájdeme priemerné hodnotenie nad 4 hviezdičky z 5 možných. Viac ako 1200 recenzií je v drvivej väčšine pozitívnych. Zákazníci chvália komunikáciu, rýchlosť aj ceny. Napriek tomu, že pri tých negatívnych recenziách sa práve komunikácia a ochota personálu spomína často.

Facebook

Ako to býva zvykom, Facebook býva často miestom, kde zanechávajú svoje správy najmä nespokojní až nahnevaní zákazníci. Aj preto to priemerné hodnotenie iba 3/5. Ľudia píšu o nedodanom, meškajúcom či zle dodanom tovare. O problémoch s reklamáciou, o nesprávnych informáciách na webe, o horšej komunikácii. Tie pozitívne recenzie sú však stále príjemné. Chvália sa cena, kvalita, výber a samozrejme rýchlosť doručenia.


Celkové hodnotenie zákazníkov e-shopu TPD.sk

0%


Pozitívne hodnotenie: 0
Negatívne hodnotenie: 0
Dodacia doba (dni): 0

Vaša recenzia na e-shop TPD.sk

Ďakujeme za vašu recenziu e-shopu TPD.sk.
Rezenicu na e-shopu TPD.sk sa nepodarilo odoslať

Táto stránka je chránená protokolom reCAPTCHA a platia pravidlá ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Obľúbené kupóny a akcie pre TPD.sk

Akcia

Prebiehajúce limitované akcie

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 31 ľudí
Akcia

3 ročná záruka na profesionálne monitory Samsung

  • Platí do 19. 3. 2021
  • Využilo 14 ľudí