Vasesosovky.sk zľavové kódy a kupóny

Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 60€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 7 ľudí

Expirované kupóny

Doprava zdarma
Doprava zdarma

Doprava zadarmo na Valentína

 • Ešte nikto nevyužil
15%
Zľava

15% zľava na šošovky Lenjoy

 • Ešte nikto nevyužil
10%
Zľava

Okuliare na počítač -10%

 • Ešte nikto nevyužil

Popis obchodu Vasesosovky.sk

VaseSosovky.sk je eshopom s najširšou ponukou kontaktných šošoviek v Európe. Pôsobí v niekoľkých krajinách a na mnohých trhoch. V širokom sortimente nájdete dioptrické aj farebné šošovky, roztoky, očné kvapky, puzdrá na šošovky, rôzne druhy očnej kozmetiky, dioptrické a slnečné okuliare a ďalšie príslušenstvo.

Obchod spolupracuje iba s tými najkvalitnejšími výrobcami a dodávateľmi. V ponuke prevládajú špičkové značky ako Acuvue, SofLens, PureVision, Ray-Ban, Polaroid, Gucci, Dior, Esprit, Guess a pod.

História eshopu sa datuje vznikom českej spoločnosti Maternia, ktorá je jeho prevádzkovateľom, v roku 2006. Najprv bol v roku 2008 spustený český eshop a o rok neskôr začal fungovať aj ten slovenský. Postupne firma expandovala do Rakúska, Nemecka, Švajčiarska, Španielska, Talianska, Anglicka, Francúzska, Dánska, Švédska, na Ukrajinu a do Ruska, do Grécka, Rumunska aj Bulharska.

Eshop patrí celkovo medzi veľmi populárne, kvalitné a oceňované. Má výborné hodnotenie zákazníkov aj odborníkov a dlhodobo poskytuje spoľahlivé služby na vysokej úrovni.

Má veľmi pekný, prehľadný a moderný web. Intuitívne rozdelenie kategórií, veľmi dobrú filtráciu produktov, obsažne detaily jednotlivého sortimentu, kde nájdete fotografie, špecifikácie, parametre, hodnotenia a ďalšie užitočné informácie. V sekcii Bonusový tovar si nájdete sladkosti, doplnky a rôzne malé zábavné produkty, ktoré môžete získať ako darček na základe nazbieraných bodov cez bonusový program.

V perfektne graficky spracovanom menu nájdete produkty pre ženy, mužov aj deti.

Súčasťou webu je aj veľmi dobrý content, či už ide o pravidelný Blog, sekciu Novinky, Slovník pojmov, kvantum dôležitých odpovedí v sekcii Časté otázky alebo Rady nielen pre začínajúcich šošovkárov.

Homepage je plná bannerov aktuálnych ponúk a kampaní, odporúčaného tovaru, zľavneného tovaru, noviniek a ďalšieho intuitívného alebo personalizovaného obsahu.

Výhody nákupu na VaseSosovky.sk

-        Rýchle doručenie

-        Doprava zadarmo pri nákupe nad 60 eur

-        Jednoduché vrátenie, výmena či reklamácia

-        Najširší sortiment svojho druhu v Európe

-        Kvalitné značkové produkty

-        Profesionálna komunikácia

-        Kvalitný blog a ďalší obsah na webe

-        Odborné poradenstvo

-        Vernostný program

-        Prehľadný a moderný web

-        Akcie, zľavy, výpredaje

Nevýhody nákupu na VaseSosovky.sk

-        Občas vyššie ceny

Čo hovoria o eshope VaseSosovky.sk zákazníci

Pochvaľujú si veľký výber, o ktorom skutočne niet pochýb, kvalitné produkty, rýchle dodanie a v mnohých prípadoch aj bezproblémové a jednoduché vrátenie, výmenu či reklamáciu šošoviek. To je v prípade nesediacich, nesprávnych kusov alebo prípadne zmeny dioptrickej diagnózy pomerne dôležité. Mnohí oceňujú aj dopravu zadarmo a široké možnosti pri voľbe spôsobu dopravy. K dispozícii je tiež viac ako 1700 výdajných miest pre osobný odber, takže ľudia majú objednávky doslova za každým rohom.

V niektorých prípadoch však zákazníci zvyknú porovnávať ceny niektorých produktov s konkurenčnými predajcami a nie sú z toho veľmi nadšení.

Podobné kupóny

Zľava 12% pri nákupe nad 48€

 • Platí do 31. 12. 2023
 • Využilo 73 ľudí

eJoy zľavový kupón 3€

Platí len pri nákupe nad 50€

 • Platí do 31. 12. 2023
 • Využilo 227 ľudí

Aphrodisia zľavový kupón so zľavou 2€

Zľavový kód je platný na všetky produkty (aj zľavnené).

 • Platí do 31. 12. 2023
 • Využilo 13 ľudí

Incacollagen zľavový kupón 5€

Platí na výrobky IncaCollagen

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 122 ľudí

Walkmaxx zľavový kupón 2%

Platí na výrobky Walkmaxx

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 113 ľudí

Erex24 zľavový kupón 3€

Platí pri nákupe nad 50€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 84 ľudí

Bohatstvo-prirody.sk zľavový kupón 3€

Zľavový kupón platí pri nákupe nad 100€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 107 ľudí

Bohatstvo-prírody.sk zľavový kupón 1%

Platí pri nákupe nad 30€

 • Neobmedzená platnosť
 • Ešte nikto nevyužil

Zľava 5€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 117 ľudí

10% + darček objednávke

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 104 ľudí

Recenzie zákazníkov

Ide o veľmi obľúbený a podľa názorov zákazníkov aj kvalitný a spoľahlivý eshop. Sťažnosti na jeho adresu sú minimálne, naopak má veľa verných a pravidelných zákazníkov, ktorí si obchod, jeho služby a produkty nevedia vynachváliť.

Heureka.sk

Obchod odporúča až 99 % zákazníkov s priemerným hodnotením spokojnosti 4,9 z 5 možných hviezdičiek. Priemerná dodacia doba sa uvádza niečo vyše 3 dní a 99 % zákazníkov potvrdzuje, že na tovar nemuseli čakať dlhšie ako 10 dní.

Okrem krátkej dodacej lehoty kupujúci na obchode vyzdvihujú aj dobré ceny, veľký výber, spoľahlivosť a komunikáciu so zákazníkmi.

Sťažností je málo. Občas zákazník dostane nesprávny rozmer šošovky či poškodené šošovky, inokedy nastanú problémy pri doručení, v ďalšom prípade sa niekomu nepáči vzhľad šošoviek v oku.

Refundo.sk

Výborné hodnotenia má obchod aj na tomto portáli. Takmer v každom prípade dostáva plný počet 5/5 hviezdičiek vo všetkých troch sledovaných parametroch: dodacia lehota, prehľadnosť obchodu aj kvalita komunikácie.

Pravidelní zákazníci hovoria o veľkom výbere, dobrej kvalite, rýchlom dodaní, výbornom bonusovom programe, prehľadnom eshope a pod.

Tipli.sk

Na tomto portáli má eshop síce málo zákazníckych hodnotení, avšak všetky sú stopercentné, teda 5/5 hviezdičiek. To je ďalší dôkaz maximálnej spokojnosti zákazníkov.

Google

Priemernú známku spokojnosti 4,1 z 5 možných hviezdičiek vytvára síce málo recenzií, ale sú veľmi pozitívne. Ľudia tu chvália kvalitu tovaru, dodaciu lehotu, bonusový systém, ceny, zákaznícku podporu a pod. Občas však nájdeme aj sťažnosti ohľadom meškajúcich objednávok či nevyhovujúcich cien.

Facebook

Na facebookovej stránke obchodu nájdeme známku spokojnosti 4,6 z 5 možných hviezdičiek. Drvivá väčšina zákazníkov píše o tých neustále opakovaných plusoch ako rýchle dodanie, veľký výber, kvalita, spoľahlivosť, komunikácie či dobré ceny. Nájdu sa však sťažnosti ohľadom cien, ktoré majú byť niekedy výrazne vyššie ako u konkurencie.


Celkové hodnotenie zákazníkov e-shopu Vasesosovky.sk

0%


Pozitívne hodnotenie: 0
Negatívne hodnotenie: 0
Dodacia doba (dni): 0

Vaša recenzia na e-shop Vasesosovky.sk

Ďakujeme za vašu recenziu e-shopu Vasesosovky.sk.
Rezenicu na e-shopu Vasesosovky.sk sa nepodarilo odoslať

Táto stránka je chránená protokolom reCAPTCHA a platia pravidlá ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Obľúbené kupóny a akcie pre Vasesosovky.sk

Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 60€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 7 ľudí