Recenzie zákazníkov

Aj keď obchod na svojom webe neuvádza presnú dodaciu lehotu, zákazníci obvykle referujú pomerne krátke čakanie na svoje objednávky. Okrem toho tu nájdete aj pomerne veľký výber a slušný pomer ceny a kvality. Stáva sa však, že objednávka dorazí nekompletná, mešká až príliš dlho alebo sa jednoducho neviete skontaktovať s predajcom.

Heureka

Služba „Overené zákazníkmi“ chýba, a tak nemáme komplexný prehľad recenzií. Dozvieme sa však, že obchod tu odporúča 75 % zapojených recenzentov a priemerné hodnotenie spokojnosti je 3,9 z 5 možných hviezdičiek. Spokojní zákazníci najčastejšie zmieňujú rýchlosť doručenia, ceny, kvalitu a výber tovaru, Tí nespokojní hovoria o dlhom čakaní, nekompletných alebo poškodených objednávkach a problémoch s komunikáciou.

Ďalšie relevantné a recenzie nájdeme ťažšie. Na Pricemania má eshop hodnotenie 88 %, avšak posledné recenzie nie sú veľmi aktuálne.

Celkové hodnotenie zákazníkov e-shopu VidaXL.sk

0%


Pozitívne hodnotenie: 0
Negatívne hodnotenie: 0
Dodacia doba (dni): 0

Vaša recenzia na e-shop VidaXL.sk

Ďakujeme za vašu recenziu e-shopu VidaXL.sk.
Rezenicu na e-shopu VidaXL.sk sa nepodarilo odoslať

Táto stránka je chránená protokolom reCAPTCHA a platia pravidlá ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Obľúbené kupóny a akcie pre VidaXL.sk