Zľavy, kupóny a zľavové kódy Vivaeshop.sk

Vivaeshop.sk je internetový obchod so širokým sortimentom vodovodných batérií, kuchynských drezov, sprchových kútov, vaní, keramiky, sprchových programov, luxusných radiátorov, sprchových nerezových žľabov, náhradných dielov a kúpeľňových doplnkov. Pri nákupe nad 100 eur máte dopravu zadarmo.

Vivaeshop.sk

Vivaeshop.sk ponúka všetko do kúpeľne, toaliet, kuchýň a tiež príslušenstvá a doplnky. Vo svojej ponuke má produkty renomovaných nemeckých, švajčiarskych, talianskych a českých značiek ako sú Grohe, Hansgrohe, Axor, Duravit, Duscholux, Kaldewei, Faris, Teorema, Alpi, Nobili, Sanicro, Schell, Sanela a Cordivari.

 

Sprchy a sprchové kúty

Vivaeshop ponúka všetko do kúpeľne. V ponuke tohto e-shopu nájdete rôzne sprchy, sety, sprchové kúty, vaničky, žľaby a rošty či kúpeľňové doplnky. Sprchy ponúka bočné, ručné, bidetové, hlavové i sprchové sety, súpravy a systémy. Navyše je v ponuke aj príslušenstvo k sprchám. Sprchové kúty si môžete vybrať pevne voľne stojace, otváravé dvere, bočné steny, posuvné dvere, samostatne stojace sprchové boxy či doplnky.

Vivaeshop myslí aj na vaše peňaženky. Preto v obchode môžete nakupovať prostredníctvom zľavového kódu, vďaka čomu ušetríte nejedno euro.

 

Výhody e-shopu Vivaeshop.sk

  • kvalitný tovar
  • rýchle vybavenie objednávky
  • nákup tovaru on-line
  • dobrá komunikácia s obchodom
  • lepšia cena ako v kamennom obchode
  • ochotní zamestnanci
  • spokojnosť

 

Nevýhody e-shopu Vivaeshop.sk

  • doručenie iného ako objednaného tovaru

 

Čo hovoria na Vivaeshop.sk zákazníci?

Recenzie zákazníkov hovoria za všetko. Nakupujúci sú spokojní s kvalitou tovarov, možnosťou nakupovať on-line, dobrými cenami, ktoré sú podľa viacerých lepšie ako v kamennom obchode. Oceňujú tiež dobrú komunikáciu cez mail a tiež ochotu, ústretovosť a odbornosť personálu. Celkovo hodnotia zákazníci tento e-shop ako spoľahlivý a neváhajú v ňom nakupovať opäť.

Menší nedostatok sa objavil v zámene tovaru, kedy si zákazník objednal iný tovar, ako mu prišiel. Obchod však na reklamáciu okamžite zareagoval a problém promptne vyriešil a za vzniknuté problémy sa ospravedlnil.