Zľavy, kupóny a zľavové kódy Vivaeshop.sk

Všetky kupóny

Akcia

Čierna elegancia v kúpeľni - zľavy

 • Platí do 25. 8. 2021
 • Využilo 36 ľudí
Akcia

Pri nákupe nad 100,-EUR je doprava v rámci SR zdarma

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 126 ľudí
Akcia

Výpredaj na Vivaeshop.sk

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 11 ľudí

Ako použiť kupón na Vivaeshop.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope Vivaeshop.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku vložte zľavový kód do políčka „Zľavový kupón“ a môžete pokračovať v objednávke.

Najčastejšie otázky pre Vivaeshop.sk

 • Ako zistím, či je tovar skladom?
  Keď máte zobrazenú stránku s viacerými produktmi, vidíte hneď vedľa ceny uvedenú informáciu či je tovar skladom, alebo je na centrálnom sklade výrobcu. V detaile (po rozkliknutí) produktu je uvedené jeho skladové množstvo. Ak tovar máme skladom, je viditeľné konkrétne množstvo (od 1 ks do 5 ks , alebo viac ako 5 ks). Ak tovar nie je skladom, zobrazí sa informácia o dostupnosti: Na centrálnom sklade výrobcu.
 • Čo znamená, že tovar je na centrálnom sklade výrobcu?
  Takto označený tovar sa nenachádza v našom sklade, ale priamo u výrobcu. Každý výrobca, ktorého produkty sa nachádzajú v našom e-shope, má iné termíny dodania. Spravidla však platí dodacia lehota 10 a viac dní, čo závisí od toho-ktorého výrobcu. O konkrétnom termíne sa môžete informovať telefonicky alebo emailom.
 • Ako môžem platiť a kedy môžem očakávať doručenie tovaru?
  Závisí to od vybraného spôsobu doručenia a platby v procese objednávky. Ponúkame nasledovné možnosti: CardPay: Môžete si vybrať ktorýkoľvek z nami ponúkaných spôsobov dopravy. Objednávka je pri tomto spôsobe ihneď uhradená (nám príde potvrdzovací email z banky a vám potvrdenie o úhrade emailom, kde predmet emailu bude Platba akceptovaná #číslo vašej objednávky). Ak máme takto objednaný tovar skladom, posielame ho buď ešte v ten deň, alebo ak je objednávka vytvorená cez víkend, sviatok či v pracovný deň vo večerných hodinách, tovar posielame najbližší možný pracovný deň. Ak by takto objednaný tovar nebol skladom, o predbežnom termíne dodania vás budeme informovať do 24 hodín od prijatia objednávky. Dobierka/hotovosť: Nie je možné vybrať si spôsob doručenia Osobný odber. Tovar pri tomto spôsobe platby posielame len zásielkovou spoločnosťou. V prípade menších kusov, je možné tovar zaslať UPS. Pokiaľ však bude objednaná vaňa, sprchový kút (sklenené zásteny či sprchové vaničky), keramika (umývadlá, toalety, bidety, pisoáre, výlevky) alebo radiátory, ide o veľké kusy tovaru, ktoré je možné poslať len prepravnou spoločnosťou TOPTRANS. O ďalších dopravných podmienkach vás informujeme na: http://www.vivaeshop.sk/p/dopravne-podmienky. Ak je objednaný tovar skladom, posielame ho ihneď. Platba prevodom: Ak si zvolíte tento spôsob platby, musíte počítať s dlhším termínom dodania. Ak aj uhradíte objednávku prevodom v deň vykonania objednávky, platba nám môže byť pripísaná na účet s oneskorením 1 až 2 pracovných dní. Až po evidencii platby môžeme tovar expedovať. Ak máme takto objednaný tovar skladom, posielame ho buď v deň prijatia platby, alebo najbližší možný pracovný deň. Ak by takto objednaný tovar nebol skladom, o predbežnom termíne dodania vás budeme informovať do 24 hodín do prijatia objednávky.
 • Môžem objednať aj produkt, ktorý na vašom e-shope neviem nájsť?
  Áno, je to možné. Kontaktujte nás (najlepšie emailom na vivaeshop@viva-sk.sk ) a povedzte nám, čo zháňate. Ak to bude možné, pošleme vám link na konkrétny produkt, prípadne vám skúsime poradiť obdobnú alternatívu.
 • Môžem kedykoľvek zmeniť obsah a počty kusov mojej objednávky?
  Áno. Obsah objednávky môžete pozmeniť a dopĺňať o ďalší tovar až do času spracovania Vašej objednávky a jej zabalenia. Určite mám v predstihu pošlite e-mail so zmenami (vždy uveďte vaše číslo objednávky), alebo nám zavolajte a informujte nás o požadovaných zmenách. Upozorňujeme však, že nie všetky položky objednávky môžu byť pozmenené, jedná sa hlavne o položky, ktoré už boli zadané do výroby „na mieru“ (sprchové kúty alebo kúpeľňový nábytok) a sú v procese vyhotovenia.
 • Môžem tiež dohodnúť pevný dátum doručenia?
  Áno. Objednané výrobky môžeme bezplatne uskladňovať až do požadovaného termínu (maximálne do 3 mesiacov). Upozorňujeme, že táto služba sa nevzťahuje na tovar objednaný s platbou na dobierku, ale iba na objednávky s platbou vopred prevodom na účet alebo na platbu kartou online.
 • Budete ma informovať o dodaní tovaru pred doručením?
  Áno. Akonáhle je vaša objednávka spracovaná, odovzdáme zabalenú zásielku prepravcovi. Kuriér Vás bude kontaktovať telefonicky a dohodne si s Vami presný čas doručenia podľa zadanej dodacej adresy. Jeden krát môžete bezplatne zmeniť doručovaciu adresu, pokiaľ nebudete na mieste dodacej adresy v deň príchodu kuriéra.

Popis obchodu Vivaeshop.sk

Vivaeshop.sk je internetový obchod so širokým sortimentom vodovodných batérií, kuchynských drezov, sprchových kútov, vaní, keramiky, sprchových programov, luxusných radiátorov, sprchových nerezových žľabov, náhradných dielov a kúpeľňových doplnkov. Pri nákupe nad 100 eur máte dopravu zadarmo.

Vivaeshop.sk

Vivaeshop.sk ponúka všetko do kúpeľne, toaliet, kuchýň a tiež príslušenstvá a doplnky. Vo svojej ponuke má produkty renomovaných nemeckých, švajčiarskych, talianskych a českých značiek ako sú Grohe, Hansgrohe, Axor, Duravit, Duscholux, Kaldewei, Faris, Teorema, Alpi, Nobili, Sanicro, Schell, Sanela a Cordivari.

 

Sprchy a sprchové kúty

Vivaeshop ponúka všetko do kúpeľne. V ponuke tohto e-shopu nájdete rôzne sprchy, sety, sprchové kúty, vaničky, žľaby a rošty či kúpeľňové doplnky. Sprchy ponúka bočné, ručné, bidetové, hlavové i sprchové sety, súpravy a systémy. Navyše je v ponuke aj príslušenstvo k sprchám. Sprchové kúty si môžete vybrať pevne voľne stojace, otváravé dvere, bočné steny, posuvné dvere, samostatne stojace sprchové boxy či doplnky.

Vivaeshop myslí aj na vaše peňaženky. Preto v obchode môžete nakupovať prostredníctvom zľavového kódu, vďaka čomu ušetríte nejedno euro.

 

Výhody e-shopu Vivaeshop.sk

 • kvalitný tovar
 • rýchle vybavenie objednávky
 • nákup tovaru on-line
 • dobrá komunikácia s obchodom
 • lepšia cena ako v kamennom obchode
 • ochotní zamestnanci
 • spokojnosť

 

Nevýhody e-shopu Vivaeshop.sk

 • doručenie iného ako objednaného tovaru

 

Čo hovoria na Vivaeshop.sk zákazníci?

Recenzie zákazníkov hovoria za všetko. Nakupujúci sú spokojní s kvalitou tovarov, možnosťou nakupovať on-line, dobrými cenami, ktoré sú podľa viacerých lepšie ako v kamennom obchode. Oceňujú tiež dobrú komunikáciu cez mail a tiež ochotu, ústretovosť a odbornosť personálu. Celkovo hodnotia zákazníci tento e-shop ako spoľahlivý a neváhajú v ňom nakupovať opäť.

Menší nedostatok sa objavil v zámene tovaru, kedy si zákazník objednal iný tovar, ako mu prišiel. Obchod však na reklamáciu okamžite zareagoval a problém promptne vyriešil a za vzniknuté problémy sa ospravedlnil.