Zľavy, kupóny a zľavové kódy Vivobarefoot.sk

Všetky kupóny

Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 100€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 25 ľudí
Akcia

Topánky v zľave

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 84 ľudí

Ako použiť kupón na Vivobarefoot.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope Vivobarefoot.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku vložte zľavový kód do políčka „ZĽAVOVÝ POUKAZ, DARČEKOVÝ CERTIFIKÁT“

Najčastejšie otázky pre Vivobarefoot.sk

 • Aké platobné metódy môžem využiť?
  U nás máte na výber viac možností platby. Prvou je tradičný spôsob platby na dobierku, teda priamo dopravcovi pri preberaní objednávky. Ďalším je online platba kartou a bankový prevod, kedy však môže samotný presun peňazí na účet trvať aj niekoľko dní, o ktoré sa potom samotné dodanie tovaru predĺži.
 • Akým spôsobom doručujete objednávky?
  Na doručovanie využívame kuriérsku službu GLS. Doprava je spoplatnená podľa aktuálneho sadzobníka a aj podľa zvoleného spôsobu platby. Avšak objednávky v hodnote nad 100 eur vám doručíme zadarmo. S výnimkou platby na dobierku, kedy si za samotnú dobierku účtujeme poplatok 2 eurá.
 • Ako dlho budem čakať na doručenie objednávky?
  To závisí od zvoleného spôsobu platby. Pri platbe na dobierku máte tovar doma do 4 dní od potvrdenia objednávky. Platba prevodom môže pár dní trvať, tovar v tomto prípade doručíme do 4 dní od pripísania platby na náš účet.
 • Ako môžem vrátiť alebo vymeniť tovar?
  Tovar môžete bez udania dôvodu vrátiť alebo vymeniť do 14 dní od prevzatia objednávky. Jediná podmienka, ktorú musíte splniť, je, že vrátený tovar musí byť čistý, nenosený a bez známok použitia. Priložte k vyplnený formulár, ktorý nájdete na našom webe (https://www.vivobarefoot.sk/get.php?id=6421) a pošlite ho doporučene na adresu Hogo Fogo s.r.o., Bělocerkevská 26, 100 00 Praha 10. V prípade výmeny si vytvorte novú objednávku a do poznámky uveďte, že ide o výmenu. Platbu zvoláte prevodom, ktorý neuhradíte. Akonáhle nám pôvodný tovar dorazí, ten nový vám odosielame.
 • Ako postupovať v prípade reklamácie?
  Reklamovaný tovar pošlite na adresu Hogo Fogo s.r.o., Bělocerkevská 26, 100 00 Praha 10 spolu s faktúrou a vyplneným reklamačným protokolom, ktorý nájdete na našom webe (https://www.vivobarefoot.sk/get.php?id=9622). Presvedčte sa však, že tovar je čistý a obsahuje všetku potrebnú dokumentáciu. Reklamáciu vybavíme čo najskôr a budeme vás o výsledku informovať.
 • podrážok
  Topánky zo série Hand Cut sú takmer na celý život. Práve vďaka tomu, že ich životnosť si môžete jednoducho predĺžiť výmenou vymeniteľnej podrážky. V rámci tejto služby vám okrem výmeny podrážok za nové vymeníme aj šnúrky, vyleštíme a nakrémujeme topánky. Môžete si zvoliť lacnejšiu alebo drahšiu verziu novej podrážky s prešívanou podošvou alebo s podošvou bez šitia.
 • Kde nájdem zoznam vašich kamenných predajní?
  Zoznam našich predajní s adresami a kontaktnými informáciami každej z nich nájdete na našom webe v hlavnom menu v časti „Predajne“ (https://www.vivobarefoot.sk/predajne/kamenne-predajne). Predajne máme v Bratislave, Košiciach, Prešove a Spišskej Novej Vsi.
 • Ako vás môžem kontaktovať v prípade otázok alebo problémov?
  V prípade akýchkoľvek otázok či problémov nás neváhajte kontaktovať na telefónnych číslach +420 608 807 937 alebo +420 272 655 411, prípadne na emailovej adrese info@vivobarefoot.cz. Ozvať sa nám môžete aj vyplnením a odoslaním online kontaktného formulára, ktorý nájdete na našom webe v sekcii „Napíšte nám“ (https://www.vivobarefoot.sk/predajne/kontaktne-udaje#ContactForm).

Popis obchodu Vivobarefoot.sk

S nápadom vyrábať barefoot topánky prišiel v roku 2003 Tim Brennan. Bol to tenista, ktorý mal časté zranenia práve kvôli tlmeným podrážkam, a tak už nejaký čas trénoval bosý. Keď raz navštívil Galahada Clarka, zakladateľa VIVOBAREFOOT, s vlastnoručne vyrobenými barefoot topánkami, Clark neváhal a príbeh veľkej značky sa začal.

Prvá masová produkcia sa začala v roku 2008 a o dva roky neskôr (2010) sa VIVOBAREFOOT už stal popredným producentom barefoot topánok s najširšou ponukou modelov na svete vo všetkých možných kategóriách ako šport, voľný čas, zamestnanie, turistika, pre mužov, pre ženy aj pre deti.

Dnes firma vyrába špičkové barefoot topánky s patentovanou podrážkou odolnou proti oderu a ochranou proti prepichnutiu, ktorá ponúka senzorickú spätnú väzbu mozgu a zároveň maximálnu možnú ochranu chodidlám.

Vyznavači barefoot topánok sú presvedčení, že tak dokonalé majstrovské dielo prírody, akým je ľudské chodidlo s 26 kosťami, viac ako 100 svalmi a 200.000 nervovými zakončeniami nepotrebuje žiadne ďalšie tlmiace podrážky. Ide o to, že 70 % informácií, ktoré dostáva náš mozog o pohybe, pochádza práve z nervových zakončení v našich chodidlách. Čím väčší a prirodzenejší je kontakt so zemou, tým lepšiu odozvu do okolia vysiela celé telo.

VIVOBAREFOOT pri výrobe svojich produktov kladie dôraz na čo najmenšie zaťaženie životného prostredia, využíva recyklované aj recyklovateľné materiály, využíva miestne zdroje, ekologicky šetrné výrobné postupy a kladie dôraz na funkčnosť, komfort a kvalitu.

Web eshopu VIVOBAREFOOT.sk obsahuje množstvo blog a množstvo ďalšieho odborného obsahu, ktorý vám môže pomôcť pochopiť, prečo je chodenie naboso alebo v barefoot topánkach jednoznačne lepšou voľbou. V článkoch si prečítate o technológiách, o všetkých pozitívnych vplyvoch na ľudské telo, o novinkách, výskumoch, využití a mnohých ďalších zaujímavostiach, ktoré vám možno pomôžu začať žiť o niečo zdravší život.

Ak by vám to nestačilo, môžete si pozrieť videá alebo prostredníctvom webu kontaktovať priamo profesionálov a odborníkov VIVOBAREFOOT, ktorý vám všetko vysvetlia a poradia s výberom správnych topánok na začiatok vášho nového „bosého“ života.

Či už veríte alebo nie, v ponuke VIVOBAREFOOT nie sú iba topánky na ľahké pohodlné prechádzky po záhrady či na pláži. Nájdete tu špičkové barefoot bežecké topánky, topánky na halové športy alebo rôzne iné športové povrchy, topánky na dlhú chôdzu, do práce, ale aj na horskú turistiku.

Krásny a intuitívny web plný obrázkov a informácií vám výber vašich nových topánok maximálne spríjemní. A okrem topánok tu nájdete aj rôzny doplnky, produkty pre starostlivosť o topánky, prstové ponožky, náhradné vložky či dokonca tričká alebo mikiny.

 

Výhody nákupu na VIVOBAREFOOT.sk

-        Pomerné rýchle a spoľahlivé dodanie

-        Doprava pri nákupe nad 100 eur zadarmo

-        Jednoduché vrátenie, výmena či reklamácia

-        Profesionálna komunikácia a poradenstvo

-        Zaujímavý blog a odborný obsah na webe

-        Krásny, moderný a intuitívny web

-        Prepracované a obsažné stránky jednotlivých produktov

-        Kvalitné, zdravé a ekologické výrobky

-        Kamenné predajne

-        Zľavy, akcie a výpredaje

 

Nevýhody nákupu na VIVOBAREFOOT.sk

-        Vyššie ceny

-        Obmedzené možnosti dopravy

 

Čo hovoria o eshope VIVOBAREFOOT.sk zákazníci

Azda všetci, ktorí s týmto predajcom a značkou prišli do kontaktu, hovoria o mimoriadne profesionálnom prístupe k zákazníkom, skvelej komunikácii, odbornosti, ale aj spoľahlivom a rýchlom doručení, širokom sortimente topánok a kvalitným informáciám, ktoré na webe človek nájde. Niektorí ľudia poukazujú na príliš vysoké ceny. Iní však tieto ceny považujú za prijateľné vzhľadom na kvalitu, ktorú za ne dostávajú.