Zľavy, kupóny a zľavové kódy Waidzeit.sk

Všetky kupóny

5€
Zľava

Zľavový kód 5€ pri nákupe nad 50€

Možnosť použiť 1x na zakaznika

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 21 ľudí
Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 100€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 7 ľudí

Popis obchodu Waidzeit.sk

Waidzeit sa špecializuje na výrobu predovšetkým drevených výrobkov. Sú to orginálne a jedinečné hodinky, okuliare, rôzne šperky, doplnky a iné unikátne výrobky inšpirované samotnou prírodou.

Filozofiou firmy je priviesť kúsok prírody každému, pretože každý si zaslúži byť obklopený jej krásou.

Originalita a kvalita

Výrobky Waidzeit sú nielen krásne a originálne, ale vynikajú aj kvalitou a predovšetkým trvácnosťou. Majú tiež nadčasový dizajn. Často nedokážete odhadnúť či ide o retro štýl alebo najmodernejšie trendy.

Firma používa na výrobu svojich produktov mimoriadne kvalitné drevo z viacerých druhov ako orech, javor, santal, dub a ďalšie. Drevo je dopĺňané kvalitnou oceľou, ktorá nehrdzavie a je tiež antialergická. Ďalšími materiálmi využívanými pri výrobkoch Waidzeit sú koža a lodén pripomínajúci plsť.

Presnosť hodiniek zabezpečujú najkvalitnejšie japonské a švajčiarske strojčeky.

 

Unikátny pôvod

Všetky hodinky a väčšina ďalších výrobkov je navrhovaná priamo v Rakúsku. Nápady vznikajú v rodinných podnikoch v známom pohorí Schladming. Samotná výroba prebieha v rezbárskych dielňach predovšetkým v Rakúsku, Česku, ale aj v Ázii. Všetky výrobky sa potom finalizujú opäť v Rakúsku.

Materiály použité na výrobu majú pôvod v rakúskych Alpách alebo okolitých lesoch.

Keďže firmy ctí aj šetrný prístup k prírode a udržateľnosť, na výrobu hodiniek využíva aj kvalitné dubové barrikové sudy z Francúzska. Ďalšie rada hodiniek sa vyrába z dreva sudov od whisky, z olivovníka zo Stredomoria či z farebného santalového dreva.

Ciferník niektorých hodiniek je vyrobený zo vzácnych minerálov či perleti z rôznych kútov sveta.

 

Výhody eshopu Waidzeit.sk

 •         Mimoriadne kvalitné a originálne produkty
 •         Prehľadný web
 •         Dobrá komunikácia
 •         Rýchla dodacia lehota
 •         Garancia vrátenia peňazí
 •         Doprava od 100 eur zdarma
 •         Darčekové vyhotovenie/gravírovanie

 

Nevýhody eshopu Waidzeit.sk

 •         Vyššie ceny
 •         Zatiaľ nie celkom overený predajca

 

Čo hovoria na Waidzeit.sk zákazníci?

Tí, ktorí z eshopu waidzeit.sk nakupovali, alebo využívajú jeho produkty, sú mimoriadne spokojní. či už ide o dizajn, kvalitu, orginalitu, alebo samotný prístup online obchodu a komunikáciu, všetkému sa dostáva iba vysoko pozitívnych ohlasov.

Ako použiť kupón na Waidzeit.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope Waidzeit.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku vložte zľavový kód do políčka „Zľava“ a potvrďte tlačidlom „Použiť“.

 4. Krátky video návod ako používať kupóny na Waidzeit.sk

  Video aj s audio komentárom

Najčastejšie otázky pre Waidzeit.sk

 • Čo získam vytvorením zákazníckeho účtu?
  Už keď sa prihlásite na odber newslettra, získate zľavu 5 eur na váš prvý nákup. Ako registrovaný zákazník budete mať vždy čerstvé informácie o novinách, zľavách a aktuálnych akciách. Po prihlásení si budete môcť kontrolovať vaše objednávky, uvidíte ich kompletný historický prehľad. A nemusíte neustále dookola zadávať svoje osobné údaje.
 • Aké možnosti platby mám na výber?
  Platiť môžete viacerými spôsobmi. Samozrejme, k dispozícii je možnosť platby na dobierku pri prevzatí objednávky, avšak túto možnosť platby nemôžete využiť pri gravírovaní. Platiť môžete aj bezhotovostným prevodom na účet, avšak tento prevod môže trvať aj niekoľko dní, proces objednávky preto urýchlite tým, že nám zašlete na email info@waidzeit.sk potvrdenie o zaplatení. Ďalšou možnosťou platby je služba PayPal. No a pochopiteľne platiť môžete všetkými kreditnými kartami.
 • Kedy dostanem potvrdenie o objednávke?
  Po úspešnom uzavretí a odoslaní vašej objednávky v našom eshope dostanete potvrdzujúci email so zhrnutím vašej objednávky zvyčajne do jednej hodiny. Ak by ste mali pocit, že potvrdenie o objednávke mešká, skontrolujte si vo vašej emailovej schránke priečinok Spam, prípadne správnosť emailovej adresy, ktorú ste uviedli pri objednávke.
 • Koľko zaplatím za poštovné?
  Akékoľvek objednávky v hodnote od 100 eur doručujeme zadarmo. Dodanie produktov lacnejších ako 100 eur je spoplatnené sumou 4,50 alebo 5,50 eur v závislosti od služby.
 • Akým spôsobom a kedy mi bude doručovaná objednávka?
  Objednávky sú pripravené na expedíciu už do 24 hodín po spracovaní. Táto doba môže byť dlhšie v prípade objednávok uskutočnených cez víkend, ale aj v prípade, že ste si objednali gravírovanie. Keď vašu objednávku odovzdáme dopravcovi, určite vás o tom budeme informovať emailom. Objednávky posielame prostredníctvom Slovenskej pošty a ich dodanie trvá zvyčajne 2 až 3 dni. Balík vám môžeme poslať prostredníctvom Slovenskej pošty aj ako doporučený list (4,50 eur), ale odporúčame využiť službu poštového kuriéra (5,50 eur), kde máte väčšiu istotu, že sa objednávka dostane priamo do vašich rúk bezpečne a dokonca aj rýchlejšie.
 • Dokedy môžem svoju objednávku zmeniť?
  Keďže všetky procesy sú nastavené pre čo najrýchlejšie vybavenie a dodanie objednávky k vám, po jej dokončení už, bohužiaľ, nemôžete urobiť ďalšie zmeny. Ak si želáte objednať ďalšie produkty, môžete si vytvoriť novú objednávku.
 • Je drevo na vašich produktoch ošetrené?
  Samozrejme, drevo je dokonalé vysušené a nepodlieha žiadnym zmenám. Navyše je ošetrené špeciálnymi prírodnými olejmi, ktoré udržiavajú a chránia jeho textúru dlhodobo. Avšak majte na pamäti, že žiadny drevený materiál nie je taký pevný ako kov. Jeho výhodou je však naopak ľahkosť, ktorú určite pocítite a oceníte.
 • Sú hodinky vodeodolné?
  Niekoľko kvapiek vody im určite neublíži. Avšak opäť upozorňujeme, že ide o drevené, nie kovové výrobky. Preto odporúčame, aby ste drevené hodinky pred kontaktom s vodou chránili. Pri sprchovaní, kúpaní, potápaní či umývaní ich určite odložte. Chráňte ich aj v prípade silného dažďa.
 • Ako sa mám starať o drevené hodinky?
  V prvom rade ich chráňte pred vodou a inými tekutinami, ktoré by mohli narušiť štruktúru dreva. Taktiež dávajte pozor, aby ste ich nevystavovali kontaktu s krémami, olejmi, dezodorantmi a podobne. Aj silnejšie potenie môže štruktúru hodiniek do určitej miery poznačiť, a tak by ste ich nemali nosiť pri zvýšenej fyzickej námahe. Keďže drevo nie je také pevné ako kov, dávajte pozor aj na nárazy hodinkami a iné manuálne poškodenie. Odporúčame ošetrovať hodiny suchou handričkou bez akýchkoľvek čistiacich prostriedkov. Ak sa rozhodnete upraviť veľkosť náramkov, využite na to výlučne pribalené špeciálne náradie.
 • Akým spôsobom si môžem upraviť veľkosť remienka na hodinkách?
  Hodinky môžu mať remienky z kože, lodénu alebo dreva. Sú navrhnuté tak, aby sadli na každé zápästie. Tie drevené sa však dajú upraviť, skrátiť alebo predĺžiť, pomocou špeciálneho pribaleného náradia. Podľa jednoduchého manuálu, ktorý nájdete aj na našej stránke (https://waidzeit.sk/pages/najcastejsie-otazky), to zvládnete pokojne sami. Ak si však na to netrúfate, zverte hodinky do rúk hodinára.
 • Čo ak moje hodinky vyzerajú inak, ako na obrázku v eshope?
  Keďže drevené hodinky vyrábame z prírodného dreva, textúra na tých vašich môže do istej miery odlišná oproti tomu, čo vidíte na našej webovej stránke. Typ dreva, ktorý ste si vybrali, je však zaručene rovnaký. Rozdiely si môžete všimnúť len pri „kresbe“ alebo odtieni dreva. Je to však prirodzené a vytvorené prírodou. Aj preto sú naše hodinky také unikátne.
 • Čo všetko si môžem dať na hodinky vygravírovať?
  Gravírovnie si objednáte jednoducho už pri objednávaní produktu. Či už priamo na hodinky alebo na ich drevené balenie, radi vám vygravírujeme vami vybraný text alebo obrázok. Ak ide o komplikovanejší obrázok, zašlite nám ho emailom na adresu info@waidzeit.sk. Pre upresnenie vašich požiadavok a ďalšie informácie vám odporúčame využiť okrem tejto emailovej adresy aj našu vždy ochotnú telefonickú linku +42 919 286 382.
 • Ako môžem vrátiť tovar, ak s ním nie som spokojný?
  Do 14 dní od prevzatia, môžete tovar bez udania dôvodu vrátiť na našu adresu Waidzeit s.r.o., Župné námestie 3, 811 03 Bratislava. Peniaze vám vrátime do 3 pracovných dní od vrátenia tovaru. Mali by ste však brať na vedomie, že službu vrátenia peňazí nemôžete využiť, ak tovar vrátite poškodený, ak bol zakúpený prostredníctvom darčekových certifikátov, alebo ak ste využili gravírovanie. Formulár na odstúpenie od zmluvy nájdete tu: https://drive.google.com/file/d/1aJTpIddNlcdtToCV_t_Ti4uj4uluij6K/view
 • Akým spôsobom môžem reklamovať tovar?
  Na všetky naše produkty sa vzťahuje záruka 24 mesiacov, počas ktorej môžete využiť právo na reklamáciu. Ideálne je, ak v takomto prípade tovar pošlete priama na reklamačné oddelenie na adresu Waidzeit s.r.o., Župné námestie 3, 811 03 Bratislava. Spolu s tovarom pošlite vyplnený, vytlačený a podpísaný formulár reklamačného protokolu, ktorý nájdete tu: https://drive.google.com/file/d/1cViYFnNzCuDNvtypg5okRfnDHSZz6b4T/view. Tovar by mal byť v pôvodnom obale, starostlivo zabalený a nepoškodený. Pre akékoľvek otázky ohľadom reklamácie nás kontaktujte emailom na adrese info@waidzeit.sk alebo telefonicky na čísle +421 907 593 172.

Najnovšie články

Drevené hodinky Waidzeit – krásny módny doplnok

Drevené hodinky Waidzeit sú vyrobené z prírodného a vysoko kvalitného dreva a pýšia sa značkou udržateľnej módy.  Balíček od Waidzeit prekvapí, pretože všetky hodinky sú dodávané v krásnej drevenej darčekovej krabičke. Každý detail je individuálne a starostlivo tvarovaný, čím vytvárajú  jedinečné kúsky hodiniek pre každého. Hodinky z dreva sú vhodné pre dámy aj pánov.

Nezáleží na príležitosti, drevené hodinky sa ako doplnok k oblečeniu hodia k čomukoľvek. Na bežný deň aj na slávnostnú príležitosť. Stačí si vybrať vhodný odtieň dreva, a doladiť detaily.

Celý článok