Drevené hodinky Waidzeit – krásny módny doplnok

Drevené hodinky Waidzeit – krásny módny doplnok

Drevené hodinky Waidzeit sú vyrobené z prírodného a vysoko kvalitného dreva a pýšia sa značkou udržateľnej módy.  Balíček od Waidzeit prekvapí, pretože všetky hodinky sú dodávané v krásnej drevenej darčekovej krabičke. Každý detail je individuálne a starostlivo tvarovaný, čím vytvárajú  jedinečné kúsky hodiniek pre každého. Hodinky z dreva sú vhodné pre dámy aj pánov.

Nezáleží na príležitosti, drevené hodinky sa ako doplnok k oblečeniu hodia k čomukoľvek. Na bežný deň aj na slávnostnú príležitosť. Stačí si vybrať vhodný odtieň dreva, a doladiť detaily.


Značka Waidzeit 

Waidzeit je rodinná rakúska firma sídliaca v čarokrásnych rakúskych alpách. Inšpiráciu na tvorbu drevených hodiniek a drevených šperkov ako inak poberajú z prírody. Značka Waidzeit je zameraná na výrobky z dreva, konkrétne drevené módne doplnky, ako sú hodinky, šperky a slnečné okuliare. Zameriavajú sa na udržateľnosť v móde, a tvoria nadčasové kúsky hodiniek na celý život. 

Momentálne sa venujú tvorbe drevených hodiniek z recyklovaných materiálov ako sú drevené sudy od vína, whisky či dokonca piva, ktoré sú mimoriadne vzácne. Drevo z dubových sudov si splnilo svoju životnú cestu, a jeho prerábka na drevené hodinky je doslova umelecký dielom. 

Hodinky Waidzeit

Jedinečné drevené hodinky

Rovnako ako každý kus dreva je jedinečný, tak aj každé drevené hodinky preberajú charakter a jemnosť konkrétneho dreva. Skúsený remeselník usilovne dokáže z obyčajného kusu vyradeného dreva vyčariť hotové umelecké dielo. Všetky hodinky a šperky od Waidzeit sú špeciálne vyrobené z kvalitného, ​​prírodného a udržateľného dreva z okolia, alebo z recyklovaných materiálov. 

Prírodné materiály, akým je drevo, premieňajú každé hodinky na niečo zvláštne, vďaka čomu sa všetky hodinky Waidzeit môžu navzájom odlíšiť. Žiadny model nie je ako druhý. Jemná štruktúra a rôzne farby stromov vedú k jedinečnému vzhľadu týchto nádherných produktov.

Waidzeit.sk
Waidzeit.skNový kupón
5€
Zľava

Zľavový kód 5€ pri nákupe nad 50€

Možnosť použiť 1x na zakaznika

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 59 ľudí
Waidzeit.sk
Waidzeit.skNová akcia
Doprava zdarma

Doprava zdarma pri nákupe nad 100€

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 16 ľudí

Gravírovanie drevených hodiniek na želanie

Nejedno oko poteší a zaujme gravírované podľa vlastného želania. Z boku ciferníka, či na zadnej strane hodiniek máte možnosť vyryť pár slov, romantický odkaz, dátum, či obrázok alebo aj akákoľvek kombinácia všetkých. Vo Waidzeit je veľmi ústretový zákaznícky servis, a radi sa postarajú o akúkoľvek požiadavku. Riadia sa totiž starým známym: „ Náš zákazník, náš pán.“

Hodinky Waidzeit

Široký výber drevených hodiniek

Waidzeit má na stránke www.waidzeit.sk v ponuke už vyše 200 dizajnov drevených hodiniek pre pánov i pre dámy. Pokiaľ ide o eleganciu a jedinečný prírodný štýl sú pre pána dokonalé drevené hodinky Gamskar. Sú vyrobené z kvalitného orechového dreva. V kombinácii s automatickým japonským strojčekom a zafírovým krištáľovým sklom sú navrhnuté tak, aby si časom uchovali svoj pôvab. 

Drevené hodinky Barrique sú zase jedinečné svojim príbehom. Sú vyrobené z barrikových sudov, v ktorých zrelo francúzske víno. Vďaka tomu získalo drevo podmanivú farbu, a  nájdete na ňom aj jemnú linku červenej od tohto moku. Sú to unikátne hodinky z dreva pre pánov i dámy. Na výber je z rôznych tvarov, farieb cifeníkov či farby ručičiek. 

Ste elegantná žena? Páčili by sa Vám hodinky s kráľovsky modrým ciferníkom so zlatými ručičkami ? Dámske drevené hodinky Barrique "Blanc de Noirs" sú pre vás tie pravé.

Chceli by ste drevené hodinky s koženým remienkom? Ružový, modrý, žltý, hnedý, béžový, šedý...Nosíte skôr zlato, alebo striebro, či dokonca ružové zlato? Na výber je z nespočetne možností aj tvarov. 

Hodinky Waidzeit

Prečo nosiť drevené hodinky? 

Stačí jediný pohľad na jeden z modelov drevených hodiniek Waidzeit Vám pripomenie prechádzka v horách, táborenie pri mori čí ranný beh po lese. Najdôležitejšie je niekedy relaxovať, spomaliť a premýšľať o tom, čo je v živote skutočne dôležité. 

Nosenie drevených hodiniek na ruke vám pomôže dostať sa z davu a byť unikátnymi. Bezpochyby urobia nezabudnuteľný dojem na každého. V súčasnosti sa každý snaží byť individuálny ako v živote, tak aj v móde, toto je šanca byť iný.

Bonipo odporúča