Recenzie zákazníkov

Podľa dostupných informácií, ide o eshop ponúkajúci naozaj mimoriadne kvalitné výrobky. Firma je však veľmi mladá, pôsobí iba od roku 2014, a tak na trhu ešte nie je dostatočne preverená. Na základe toho chýba aj adekvátny počet zákazníckych skúseností a hodnotení, z ktorého by sa dala zostaviť ucelená recenzia. Komplexné recenzie eshopu Waidzeit.sk chýbajú aj na známych porovnávacích portáloch.

Vieme však, že kvalita a spracovanie jeho produktov sú na mimoriadne vysokej úrovni. Zákazníci zvyknú pozitívne hodnotiť aj komunikáciu a bezpečné dodanie výrobkov. Ceny sú štandardne vyššie, avšak firma sa prezentuje tým, že prináša naozaj prémiové a unikátne produkty. Dodacia lehota je podľa všetkého taktiež veľmi krátka, tovar máte doma už za pár dní po spracovaní platby. Na webe nájdete všetko, čo hľadáte veľmi rýchlo a jednoducho. Stránka je mimoriadne prehľadná a užívateľsky príjemná. Firma sa autenticky prezentuje azda na všetkých sociálnych sieťach.


Celkové hodnotenie zákazníkov e-shopu Waidzeit.sk

0%


Pozitívne hodnotenie: 0
Negatívne hodnotenie: 0
Dodacia doba (dni): 0

Vaša recenzia na e-shop Waidzeit.sk

Ďakujeme za vašu recenziu e-shopu Waidzeit.sk.
Rezenicu na e-shopu Waidzeit.sk sa nepodarilo odoslať

Táto stránka je chránená protokolom reCAPTCHA a platia pravidlá ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Obľúbené kupóny a akcie pre Waidzeit.sk

5€
Zľava

Zľavový kód 5€ pri nákupe nad 50€

Možnosť použiť 1x na zakaznika

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 15 ľudí