Recenzie zákazníkov

Walkmaxx.sk je jednou z viacerých kvalitných značiek, ktoré prevádzkuje STUDIO MODERNA. Eshop predáva špeciálny druh zdravotne prospešných topánok s hrubou a oblúkovitou podrážkou, čím ide proti prúdu súčasným „barefoot“ trendom, avšak tento druh obuvi má z dlhodobého hľadiska dokázateľne priaznivé účinky na držanie tela.

Eshop ponúka široký sortiment kvalitných produktov, garantuje rýchle doručenie a najmä vrátenie peňazí do 30 dní bez udania dôvodu. Zákazníci si pochvaľujú aj perfektnú komunikáciu.

Heureka.sk

Aj to sú dôvody, prečo obchod na Heureke odporúča viac ako 90 % zákazníkov. Hodnotenie 4,5 z 5 možných hviezdičiek a 92 percent spokojných zákazníkov, ktorí na tovar nečakali dlhšie ako 10 dní robí z obchodu naozaj kvalitné miesto na nákup. Kupujúci okrem rýchleho doručenia vyzdvihujú naozaj špičkovú kvalitu tovaru a celkovo pohodlný spôsob nákupu spojený s bezpečným a bezproblémovým doručením. Negatívne recenzie sa týkajú možno ojedinelých meškajúcich objednávok, občasných problémov pri reklamácii či nesprávne doručených objednávok.

Ďalšie zákaznícke skúsenosti a hodnotenia, ktoré nájdeme na internete, sa týkajú skôr konkrétnych produktov a ich kvality. Topánky Walkmaxx sú však hodnotené pozitívne aj odborníkmi. Recenzie jednotlivých produktov nájdete aj priamo na eshope, kde môžete jednoducho prispieť tiež vlastným hodnotením.


Celkové hodnotenie zákazníkov e-shopu Walkmaxx.sk

0%


Pozitívne hodnotenie: 0
Negatívne hodnotenie: 0
Dodacia doba (dni): 0

Vaša recenzia na e-shop Walkmaxx.sk

Ďakujeme za vašu recenziu e-shopu Walkmaxx.sk.
Rezenicu na e-shopu Walkmaxx.sk sa nepodarilo odoslať

Táto stránka je chránená protokolom reCAPTCHA a platia pravidlá ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Obľúbené kupóny a akcie pre Walkmaxx.sk

2%

Walkmaxx zľavový kupón 2%

Platí na výrobky Walkmaxx

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 84 ľudí