Zľavy, kupóny a zľavové kódy Websupport.sk

Všetky kupóny

Akcia

Aktuálne akcie

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 13 ľudí
Akcia

Bonusy pre zákazníkov

 • Neobmedzená platnosť
 • Využil 1 človek
Akcia

Využite množstevné zľavy

 • Neobmedzená platnosť
 • Ešte nikto nevyužil

Ako použiť kupón na Websupport.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope Websupport.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku vložte zľavový kód do políčka „Chcem využiť kupón“ a potvrďte tlačidlom „Uplatniť“.

Najčastejšie otázky pre Websupport.sk

 • Ako si u vás vyberiem doménu?
  U nás nájdete naozaj široký výber slovenských aj zahraničných domén. Ak doménu nikto nevlastní, môžete ju bez problémov získať. Zadajte do overovača názov vašej hľadanej domény, zistite jej dostupnosť a zaregistrujte si ju.
 • Ako si kúpim doménu?
  Ak v našom overovači zistíte, že je doména voľná a teda ju zatiaľ nikto iný nevlastní, odporúčame vám ju zaregistrovať čo najrýchlejšie, aby vás nikto nepredbehol. Len čo si vytvoríte objednávku, okamžite vám doménu zaregistrujeme. Funkčná bude najneskôr do 24 hodín, ale v praxi už oveľa skôr.
 • Ako sa dozviem, že moja objednávka a registrácia domény prebehli úspešne?
  Po odoslaní objednávky vám pošleme potvrdzovací email s ďalším postupom. Už v tomto bode získate prístup na server, čiže ešte pred zaplatením objednávky. Jej úhrada a teda úspešné dokončenie registrácie vám však zaberie iba pár minút.
 • Aké údaje sú potrebné k registrácii domény?
  Ak chcete registrovať doménu na svoj vlastný SK-NIC identifikátor, stačí v objednávke uviesť iba tento identifikátor. Pri registrácii zahraničnej domény však nič zadávať nemusíte.
 • Prečo potrebuje webhosting?
  Webhosting je priestor na serveri, kde sa ukladajú všetky súbory, ktoré sú potrebné pre chod a fungovanie vašej stránky. Bez prenájmu webhostingu nemôžete riadiť žiadny web. K hostingu je potrebná doména a k doméne potrebný hosting.
 • Aké množstevné zľavy ponúkate?
  Množstevné zľavy môžete získať pre webstránky, SSL certifikáty, EasySEO, domény aj zdieľaný hosting. Zľavy sa podľa množstva resp. hodnoty objednávok pohybujú od 3 do 10 %. Pošlite nám zoznam služieb na vašom účte, na ktoré chcete zľavu a zistite svoje možnosti.
 • Akým spôsobom vás môžem kontaktovať v prípade otázok alebo problémov?
  Sme vám k dispozícii každý deň na emailovej adrese helpdesk@websupport.sk, na telefónnom čísle (02) 20 60 80 80, tiež môžete využiť náš live chat na webe alebo vyhľadávať na základe kľúčových slov v našej „Báza znalostí“ (https://www.websupport.sk/podpora#title-ask-us).

Popis obchodu Websupport.sk

WebSupport.sk je jednotkou na slovenskom trhu a teda najväčšou webhostingovou spoločnosťou u nás. Pôsobí od roku 2002, odvtedy sa rozšírila aj na český, maďarský, rakúsky a ďalšie trhy.

WebSupport teda poskytuje služby ako registráciu, transfer a presmerovanie domén, výkonný a spoľahlivý hosting, tvorbu webstránok, zabezpečenie webu cez SSL certifikáty, vlastný marketingový nástroj EasySEO, emailové adresy, ale aj rôzne serverové a cloudové riešenia pre väčšie weby.

Samotný web je veľmi prehľadný a intuitívny, obsahuje množstvo informácií, porovnaní a obsahu pre skúsených harcovníkov, ale navedie aj úplného začiatočníka.

Všetky produkty nájdete zoradené podľa kategórií, obsah má skvelú grafickú úpravu, ponúka mimoriadne kvalitný a oceňovaný blog aj tzv. „Bázu znalostí“, čo je akýsi návod ako postupovať v každej oblasti krok po kroku pre začiatočníkov aj profesionálov.

Výhodou je ľahký prístup ku kontaktnému formuláru, ale aj live chat, kde nájdete odpovede na vaše otázky, prípadne vás nasmeruje na obsah webu, kde sa dozviete všetko potrebné.

Nájdete tu tiež rôzne šablóny, návody a veľa iného mimoriadne užitočného a pomocného obsahu.

Výhody WebSupport.sk

-          Jednotka na slovenskom trhu

-          Bohaté skúseností a množstvo zákazníkov

-          Špičková a profesionálna podpora

-          Garancia vrátenia peňazí

-          Zľavy, akcie a bonusy

-          Doplnkové nástroje na správu služieb

-          Kvalitný oceňovaný blog

-          Široká ponuka produktov a služieb

-          Pekný, prehľadný a obsažný web

-          Skvelá komunikácia so zákazníkmi

 

Nevýhody WebSupport.sk

-          žiadne

Čo hovoria o WebSupport.sk zákazníci

Služby WebSupportu na Slovensku využíva najviac zákazníkov a klientov z internetového prostredia. Spoločnosť spravuje množstvo známych webov a má skvelé renomé a vysoké odporúčania. Hovorí sa o nej ako o spoľahlivom, profesionálnom, kvalitnom a renomovanom poskytovateľovi, ktorí si drží tie najvyššie štandardy od samotného začiatku spolupráce až po dlhodobú podporu a servis.