Zľavy, kupóny a zľavové kódy Wellneo.sk

2%

Wellneo zľavový kupón 2% na celý nákup.

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 12 ľudí
Chcem kupón

Internetový obchod Wellneo je synonymom zdravšieho a aktívnejšieho životného štýlu. Určený je pre všetkých, ktorí chcú so svojím telom niečo robiť. Či už svoje telo chcete posilniť, chudnúť alebo si užívať aktivity vonku či vnútri. Wellneo ponúka široký výber jednoduchého i pokročilého fitness tréningového príslušenstva, beauty produktov a pomôcok na wellness, relaxáciu či chudnutie. Ak nakúpite nad 80 eur, máte dopravu len za 1 euro.

Zdravie, wellness, fitness či starostlivosť o telo

Internetový obchod Wellneo myslí na každého, kto chce niečo pre seba a svoje telo urobiť. V ponuke má či už náčinie, pomôcky, alebo doplnky. Myslí tiež na vaše rozmaznávanie, preto má v ponuke veci na masáže. Vo Wellneu si môžete tiež vybrať rôzne inhalátory či pomôcky pre alergikov.

 

Zdravie a wellness

Ak sa radi rozmaznávate a doprajete si masáže, určite neprehliadnete masážne podložky či masážny vak na nohy. Wellneo tiež myslí na alergikov, preto má v ponuke aj soľné inhalátory. Do inhalátorov si môžete vybrať aj z náhradných náplní. 

Wellneo myslí aj na vaše peňaženky, preto si pre svojich zákazníkov pravidelne pripravuje rôzne zľavy. Limitované zľavy sa vzťahujú na vybrané produkty.

 

Výhody e-shopu Wellneo

  • kvalitný tovar
  • široký sortiment produktov
  • dobrá cena
  • rýchle doručenie
  • pravidelné akcie a zľavy

 

Nevýhody e-shopu Wellneo

  • občasné nedodanie tovaru načas

 

Čo hovoria na e-shop Wellneo zákazníci?

Recenzie zákazníkov hovoria sami za seba. Klienti sú spokojní s kvalitou tovaru i širokým sortimentom. Chvália tiež rýchlosť dodania a výhodné ceny. Nadšení sú aj z pravidelných akcií a zliav.

Malé nedostatky sa objavili pri dodaní tovaru. Niektorí zákazníci boli nespokojní s dodacou lehotou, ktorá bola odlišná, od tej sľubovanej. Obchod však so svojimi zákazníkmi komunikuje a vzniknuté problémy sa snaží okamžite odstrániť k spokojnosti svojich klientov.