Recenzie zákazníkov

Wellneo.sk je jednou z viacerých kvalitných značiek, ktoré prevádzkuje STUDIO MODERNA. Obchod predáva všetko pre zdravý životný štýl, fitness, šport, beauty výrobky, wellness, relaxáciu, rekreáciu či chudnutie. Eshop ponúka široký sortiment kvalitných produktov, garantuje rýchle doručenie a najmä vrátenie peňazí do 30 dní bez udania dôvodu. Zákazníci si pochvaľujú aj perfektnú komunikáciu.

Heureka.sk

Obchod odporúča 90 % zákazníkov s priemerným hodnotením spokojnosti 4,6 z 5 možných hviezdičiek. Pričom 95 % kupujúcich potvrdzuje, že na tovar nemuseli čakať dlhšie ako 10 dní. Spokojní zákazníci najčastejšie vyzdvihujú rýchlosť doručenia a profesionálnu komunikáciu eshopu. Medzi negatívnymi hodnoteniami nájdeme sťažnosti na meškajúce objednávky, nenaskladnený tovar a pod.

Ďalšie zákaznícke skúsenosti a hodnotenia, ktoré nájdeme roztrúsené na internete, hovoria o kvalitných produktoch, rýchlom dodaní, pohodlnom procese nákupu či prehľadnom webe s dobrými informáciami. Zákazníci sa však stretávajú s meškajúcimi objednávkami najmä kvôli chýbajúcim skladovým zásobám. Občas vám môžu doručiť aj nesprávny tovar.


Celkové hodnotenie zákazníkov e-shopu Wellneo.sk

0%


Pozitívne hodnotenie: 0
Negatívne hodnotenie: 0
Dodacia doba (dni): 0

Vaša recenzia na e-shop Wellneo.sk

Ďakujeme za vašu recenziu e-shopu Wellneo.sk.
Rezenicu na e-shopu Wellneo.sk sa nepodarilo odoslať

Táto stránka je chránená protokolom reCAPTCHA a platia pravidlá ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Obľúbené kupóny a akcie pre Wellneo.sk