Zľavy, kupóny a zľavové kódy Zazza.sk

Všetky kupóny

Akcia

Výpredaj vybraných produktov

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 56 ľudí
Akcia

Ponožky v akcií

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 13 ľudí

Ako použiť kupón na Zazza.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope Zazza.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku vložte zľavový kód do políčka „ZĽAVOVÝ KUPÓN:“ a potvrďte tlačidlom „PRIDAŤ“.

Najčastejšie otázky pre Zazza.sk

 • Aké možnosti platby mám na výber?
  Objednávku môžete zaplatiť dobierkou, teda priamo dopravcovi pri prevzatí zásielky, využiť môžete online platbu kartou, platbu bankovým prevodom a tiež platbu prostredníctvom systému PayPal.
 • Akým spôsobom doručujete objednávky?
  V rámci Slovenskej republiky využívame kuriéra Slovenskej pošty, ktorý doručuje už nasledujúci deň po odoslaní, resp. zaplatení objednávky a pred samotným doručením vás kontaktujte SMS správou alebo telefonicky.
 • Ako a kedy môžem vrátiť zakúpený tovar?
  Tovar môžete vrátiť, teda odstúpiť od kúpnej zmluvy, do 14 dní od prevzatia objednávky. Urobiť tak môžete bez udania dôvodu. V prípade, že sa rozhodnete vrátiť tovar, bezpečne ho zabaľte, priložte k nemu formulár, ktorý nájdete na našom webe (https://www.zazza.sk/user/documents/upload/odstupenie_od_zmluvy.pdf) a pošlite na adresu ZAZZA, s.r.o., P.O. BOX 131, 080 01 Prešov. Nikdy však neposielajte tovar na dobierku! Peniaze vám vrátime do 14 dní.
 • Kedy nemôžem vrátiť tovar?
  Ak je vrátený tovar špinavý, poškodený, evidentne používaný, bez visačiek alebo bez pôvodného balenia, s najväčšou pravdepodobnosťou vám ho nepreberieme, resp. vám nevrátime späť kompletnú sumu tovaru. Vrátiť nemôžete ani náušnice, ktoré ste po dodaní vybrali z ochranného obalu.
 • Ako postupovať v prípade reklamácie?
  V priebehu 24-mesačnej záručnej doby si, samozrejme, môžete uplatniť právo na reklamáciu. Dobre zabalený tovar spolu s popisom vady a priloženým reklamačným formulárom, ktorý nájdete na našom webe (https://www.zazza.sk/user/documents/upload/reklamacny_formular.pdf), pošlite na adresu ZAZZA, s.r.o., P.O. BOX 131, 080 01 Prešov. Tovar po prijatí prezrieme a rozhodneme o spôsobe reklamácie. Môže to byť výmena, oprava alebo vrátenie peňazí. O výsledku vás budeme informovať.
 • Ako sa starať o bižutériu, aby vydržala čo najdlhšie?
  Bižutériu ošetrujte suchou bavlnenou handričkou a chráňte ju pred vodou, parfémom či lakom na vlasy. Počas spánku a športovaniu bižutériu nepoužívajte a uchovávajte ju na čistom a suchom mieste mimo dosahu slnka. Pozor si dávajte tiež na kontakt bižutérie s ľudským potom.
 • Ako vás môžem kontaktovať v prípade otázok alebo problémov?
  V prípade akýchkoľvek otázok nám neváhajte napísať email na adresu info@zazza.sk alebo volajte na telefónne číslo +421 222 000 170, kde sme vám k dispozícii každý pracovný deň od 9:00 do 12:00 a potom od 13:00 do 16:00 hod.

Popis obchodu Zazza.sk

ZAZZA.sk je eshop s čisto dámskou módou a doplnkami. Ponúka pomerne široký sortiment produktov za veľmi výhodné ceny.

Zákazníčky tu nájdu najrôznejšie druhy šiat, rôzne topy, svetríky a tričká, lacné topánky, resp. šľapky a sandále, štýlové okuliare, bižutériu, čiapky, klobúky, kabelky, ponožky či opasky a ďalšie drobnosti, ktorými môžu doplniť svoj šatník a skrášliť svoj zovňajšok.

Web je graficky veľmi pekne a jednoducho spracovaný. Hlavné menu je prehľadné, rovnako tak všetky kategórie a podkategórie, v ktorých sa dajú produkty ľahko filtrovať podľa rôznych parametrov. Homepage obsahuje bannery s aktuálnymi ponukami, novinkami alebo výpredajovým tovarom a tie najdôležitejšie informácie týkajúce sa nákupu.

Na webe sa skutočne nedá zablúdiť a všetko, čo potrebujete vedieť máte po ruke. Na druhej strane nie je to nijako extrémne obsažná stránka, ak však idete nakupovať a viete, čo hľadáte, dostanete sa k tomu jednoducho.

Eshop je však pomerne aktívny a tiež obľúbený na sociálny sieťach, či už na Facebooku alebo Instagrame, kde má množstvo fanúšikov či skôr fanyniek, no a tam často prezentuje svoje novinky, rôzny content, súťaže, akcie a pod.

Výhody nákupu v ZAZZA.sk

-          Rýchle a spoľahlivé doručenie

-          Pekné a dizajnové produkty

-          Výhodné ceny

-          Dobrá dostupnosť tovaru

-          Časté akcie, zľavy a výpredaje

-          Pravidelné novinky v ponuke

-          Jednoduchý a prehľadný web

Nevýhody nákupu v ZAZZA.sk

-          Obmedzené možnosti dopravy

-          Pri niektorých produktoch malý výber

-          Skutočná kvalita občas nezodpovedá popisu

-          Chýbajú kamenné predajne

Čo hovoria o eshope ZAZZA.sk zákazníčky

Aj napriek svojim nedostatkom je eshop medzi zákazníčkami veľmi obľúbený. Skvelé ceny a rýchle doručenie dámy poteší viac ako čokoľvek iné. Najmä, ak ide o jednoduché dizajnové kúsky. Pri iných produktoch občas pokrivkáva kvalita a prevedenie. Alebo možno len kupujúci očakávajú priveľa.