Recenzie zákazníkov

Na slovenskom internete je recenzií na Zoot.sk málo. Niečo sa však nájde. Ide o eshop s veľmi rýchlym dodaním objednávok, s dobrými cenami, veľkým výberom a ochotným prístupom k zákazníkom. Aké má nedostatky? Prečítajte si.

Refundo.sk

Prakticky všetky z viac ako 35 recenzií na tomto portáli sú stopercentné, s výnimkou dvoch. Zákazníci teda dávajú plný počet 5 hviezdičiek za dodaciu lehotu, prehľadnosť obchodu aj kvalitu komunikácie.

Chváli sa expresné dodanie, možnosť vyskúšania na výdajniach, možnosť bezplatného vrátenia, skvelé ceny, veľký výber aj kvalitný tovar. Občas niekto namietne, že niektoré kúsky by mohli byť lacnejšie.

Shoptest.sk

Hlavnými plusmi podľa tejto recenzie sú rýchle doručenie, výdajne radosti, široký sortiment domácich i zahraničných značiek a prozákaznícky prístup. Mínusom je označovaná doprava zadarmo až od 50 eur.

Spotrebitelskytest.sk

Pozitíva sú jasné. Zákazníci hovoria o modernom webe, o rýchlosti vybavenia objednávok, o širokom sortimente, o skvelom prístupe v predajniach, o bezproblémových reklamáciách či možnosti vyskúšať si tovar na výdajniach.

Negatívne reakcie zákazníkov smerujú na menej kvalitný tovar, niektorí majú skúsenosti s doručením poškodeného tovaru a iní by chceli viac informácií tovare na eshope.

Facebook

Priemerné hodnotenie 4,1 z 5 hviezdičiek tvorí niekoľko desiatok recenzií od zákazníkov. Napriek pozitívnemu výsledku sú však komentáre na facebookovej stránke pomerne negatívne. Resp. je tu veľa negatívnych hodnotení.

Začneme však tými pozitívnymi, ktoré už tradične sú o veľkom výbere, dobrých cenách, peknom tovare, rýchlom doručení, kvalite a pod.

Tie negatívne poukazujú na rôzne chyby ako napr. systémová porucha, ktorá v minulosti spôsobovala nefunkčnosť darčekový poukazov, niektorí zákazníci sa stretli s meškajúcimi objednávkami, iným prišlo poškodené oblečenie.


Celkové hodnotenie zákazníkov e-shopu ZOOT.sk

0%


Pozitívne hodnotenie: 0
Negatívne hodnotenie: 0
Dodacia doba (dni): 0

Vaša recenzia na e-shop ZOOT.sk

Ďakujeme za vašu recenziu e-shopu ZOOT.sk.
Rezenicu na e-shopu ZOOT.sk sa nepodarilo odoslať

Táto stránka je chránená protokolom reCAPTCHA a platia pravidlá ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Obľúbené kupóny a akcie pre ZOOT.sk