Billa aktuálne súťaže a tisíce ďalších súťaží
Vymeňte nákup v Bille za perfektné ceny

Ako často nakupujete v potravinách? A čo všetko nesmie pravidelne chýbať na vašom stole? Nech už sú vaše chúťky akékoľvek, nechajte sa za svoj nákup odmeniť, možno sa šťastie usmeje práve na vás. Obľúbený reťazec totiž prichádza pravidelne so súťažami, v rámci ktorých odmeňuje svojich zákazníkov. Aktuálne akcie a zľavy nájdete v najnovšom letáku v sekcií letáky Billa.

O čo sa najčastejšie hrá?

Billa sleduje trendy a tak povediac aj potreby svojich zákazníkov. Aj preto prichádza na pravidelnej báze s lákavými cenami, ktoré môžete získať. Potešte svoje deti obľúbenými postavičkami, zbierajte nálepky, kartičky, vyhrajte bicykel či kuchynské náradie. To všetko a oveľa viac môžete získať ako odmenu za vernosť a pravidelné nákupy.

Ako súťaže prebiehajú?

Prvou a základnou podmienkou je nakupovať v Bille a odložiť  si pokladničný doklad. Pri niektorých súťažiach je potrebné číslo pokladničného bloku zaregistrovať na stránke, aby bol zaradený do žrebovania, inokedy sa zbierajú nálepky alebo predmety, ktoré sa so súťažou spájajú. A prve rôznorodosť súťaží a odmien je výzvou, že nakupovať v Bille sa jednoducho oplatí. Ste pripravení hrať a vyhrať?


Ukončené súťaže