DM aktuálne súťaže a tisíce ďalších súťaží


DM logo

Odmena za pravidelný nákup

V dm drogerie market nakúpite nielen kvalitné produkty  za výhodné ceny. Pravidelne si môžete zasúťažiť o perfektné ceny. Ste pripravení na neustále dobrodružstva? Moja DM prichádza s pravidelnými súťažami, do ktorých sa jednoznačne oplatí zapojiť. Pozrite si aktuálnu ponuku akciových produktov v sekcii letáky dm drogerie.

O čo sa najčastejšie hrá?

Moja DM vie, čo jej zákazníci potrebujú. Okrem kvalitných produktov aj súťaže  o zaujímavé ceny. Vyhrať môžete nielen drogériu a prémiovú kozmetiku ale aj  štýlové tenisky či batoh. A to stále nieje všetko. Sledujte web stránku a informujte sa o súťažiach v ktorejkoľvek predajni DM.

Ako vyhrať?

Súťažiť a vyhrávať s moja DM je naozaj ľahké. Vyplňte súťažný formulár, zaregistrujte blok alebo odpovedzte na jednoduchú otázku. Ak sa vám neušla okamžitá výhra, ste v žrebovaní o ceny ďalšie. A to sa už oplatí, nie?Ukončené súťaže

Súťaž o dreveného hojdacieho koníka Antonie Emma

Chceli by ste vyhrať pre svojho drobčeka dreveného hojdacieho koníka Antonie Emma v hodnote 150 €? 🐴
Spojte pekné s užitočným a vyhrajte dreveného hojdacieho koníka Antonie Emma v hodnote 150 €. Pre zapojenie sa do súťaže stačí zakúpiť produkty ústnej hygieny obľúbenej značky elmex alebo meridol v požadovanej hodnote a veselý hojdací koník môže byť práve Váš.

Kto je Antonie Emma?
Značka Antonie Emma patrí do generácie, ktorá chápe, že tu na Zemi sme iba v prenájme. Snažia sa robiť svet zdravším miestom. Produkty vyrábajú v Českej republike s láskou na najmodernejších technológiách. Jedine tak sa dokáže udržať presnosť a kvalita všetkých dielov. Pri celom výrobnom procese sa dbá na životné prostredie. Používajú len prírodné materiály. 100% podiel dreva má svoje využitie. Čisté a bezpečné prostredie je samozrejmosťou.

Rozhýbte svoje deti! Obklopte ich prírodným materiálom a naučte ich žiť v súlade s prírodou.

Ako sa zapojiť do súťaže?
Pravidlá súťaže sú úplne jednoduché! Stačí, ak si vyberiete v našom e-shope mojadm.sk alebo v kamennej predajni dm akékoľvek produkty značky elmex alebo meridol v minimálnej hodnote 3,99 €, vyplníte súťažný formulár a ste v hre!

Súťaž prebieha:
od 01. 03. do 31. 03. 2021

Súťažný formulár:
Prihlásiť sa do súťaže môžete tu.

Výhry:
10 x drevený hojdací koník Antonie Emma v hodnote 150 €
Podmienky súťaže:
Kompletné pravidlá súťaže nájdete v súťažnom formulári.

Veľa šťastia! 🙂

    Spoločenské hry a hračky Web
  • Skončila 31. 3. 2021