Teleráno aktuálne súťaže a tisíce ďalších súťaží

telerano_logo

Vstávaj a vyhraj!

Ráno sa zobudiť a zarobiť peniaze je snom každého z nás. Spríjemnite si deň súťažou, ktorá pri troche šťastia naplní vašu peňaženku. A ak nie, precvičí vašu pamäť a zapojiť sa môžete opäť. Televízia Markíza v rannej relácii Teleráno rozdáva sumy, kvôli ktorým budete vstávať bez problémov.                                                                                                       

O čo sa najčastejšie hrá?

Nielen o pekný balík peňazí, ale aj vecné ceny, ktoré môžete získať v „mini“ súťažiach. V tých odmeňujú svojich divákov aj za odpoveď na otázku či názor k téme. A to stále nie je všetko! Súťaž „Vstávaj a vyhraj s Teleránom“prináša divákom možnosť zabaviť sa a zároveň si prilepšiť k rodinnému rozpočtu. Denne sa súťaží o minimálne 500 Eur, raz za týždeň je pripravená víkendová Tiposovačka v hodnote 5 000 Eur a jedenkrát do mesiaca vyhrá jeden šťastlivec až  10 000 Eur.

Ako vyhrať?

Zapojiť sa do súťaže môže každý majiteľ mobilného telefónu. Stačí, ak pošlete SMS v tvare TELERANO na 6667. A pokojne aj opakovane! Každý pracovný deň sledujte Teleráno a čakajte, či moderátori zavolajú práve vám. Zdvihnite do 1O sekúnd, odpovedzte správnym heslom. Privstať si a sledovať obľúbený ranný televízny program sa jednoznačne oplatí!

Ukončené súťaže