Pozor, pasca! Nekupujte nezmysly z reklám

Pozor, pasca! Nekupujte nezmysly z reklám

Snažíte sa ich prepínať v televízii ale na internete či sociálnych sieťach útočia na vás z každej strany? Reklama bola, je aj bude a preto je len na vás, či sa necháte zlákať!


Cielená reklama

Čudujete sa, ako je možné, že počítač „vie“, že túžite schudnúť a na druhý deň vám ponúka účinné tabletky, ktoré vám mihnutím čarovného prútika zabezpečia postavu snov? Nepátrajte a buďte pri zmysloch. Internet, televízia a reklamy sú nástrojom, ako prinútiť zákazníka kúpiť často aj to, čo nepotrebuje. A verte, že to je stále ten lepší príklad.

Neverte všetkému

„Stačí, ak budete tento nápoj piť každé ráno a o týždeň budete o 10 kilogramov ľahší!“ Predstava, ktorá zláka nie je ženu či muža, ktorí v boji s kilami ťahajú za kratší koniec. Nech už sa cítite akokoľvek frustrovaní pri pohľade do zrkadle, nechyťte sa do pasce. Ak predýchate reklamu, ktorá vám má za 10 dní zmeniť život možno pochopíte, že to nie je reálne. Neverte všetkému, čo uvidíte na internete a počujete v televízii. Najlepší a najzdravší spôsob ako schudnúť, je bezpochyby zdravý životný štýl a pravidelný šport. Vydajte sa namáhavejšou cestou, na ktorej ušetríte peniaze a vyhnete sa sklamaniu.


Záruka kvality

Nakupujete pravidelne cez internet? Ruku na srdce, koľko krát sa vám stalo, že produkt, ktorý ste si objednali sa absolútne nezhodoval s fotografiou, ktorú vám predávajúci predostrel? Fotka znesie veľa, nenechajte sa zlákať ani nižšou cenou ani kvetnatým opisom. Nezmyslov, ktoré sa silou mocou snažia z vás vytiahnuť peniaze je na internete viac ako dosť.

Nečakajte zázraky

Vyskúšali ste raz, skúsite druhý raz a do tretice svoje rozhodnutie prehodnotíte? Koľko peňazí odišli z vášho účty na nezmysly, ktoré buď nefungovali alebo zapadli na dne vašej skrine? Nech už na vás  „vyskočila“ akákoľvek pútavá reklama, pred samotnou kúpou čítajte recenzie od iných zákazníkov alebo duchaprítomne zhodnoťte či je sľúbený zámer, efekt lebo výsledok reálny. Ponuky, ktoré vám chodia na e-mail vymažte a tie na sociálnych sieťach prehliadajte. Iba tak sa môžete zbaviť bezhlavého míňania s nulovým efektom.

Bonipo odporúča