Nábytok: Zľavy, akcie a výpredaje

AJprodukty.sk

Bonami.sk

Expedo.sk

Idea-nabytok.sk

Inpostele.sk

Lidl-shop.sk

MerkuryMarket.sk

Moebelix.sk

Mojnabytok.sk

nabbi.sk

Sconto.sk

Signal-nabytok.sk

Temponabytok.sk

TPD.sk

VidaXL.sk

Najnovšie články z kategórie nábytok

Jedáleň v štýle minimalizmu

Tradičnej jedálni odzvonilo. Minimalizmus určuje trendy aj v zariadení domácností a nevynechal ani jedáleň. Vieme, že zariadiť obývačku v minimalisickom štýle je omnoho jednoduchšie, ako zariadiť jedáleň. Máme pre vás tipy na to, ako si zariadiť jedálenskú časť v dome či byte v štýle minimalizmu.
Celý článok

Provensálsky štýl zariadenia: Objavte šmrnc francúzskeho vidieka!

Provensálsko je veľmi originálna vidiecka oblasť vo Francúzsku. Pre provensálsky štýl interiéru je typický útulný šmrnc francúzskeho vidieka. Rustikálna naivita, útulnosť a zvláštna jednoduchosť sú hlavnými charakteristikami tohto štýlu. Ak máte radi všetko jednoduché a originálne súčasne, môžete zariadiť svoj byt v štýle Provence.
Celý článok

7 tipov pre perfektnú pracovňu

Aj vy ste v poslednom čase boli viac na home office? Plánujete si zariadiť vlastnú pracovňu?  Či už plánujete zaradiť iba pracovný kút v rohu miestnosti, alebo máte pre pracovňu samostatnú izbu, existuje niekoľko základných vecí, na ktoré by ste nemali zabudnúť. Či už tam budete tráviť celý pracovný týždeň, alebo len pár hodín, je dôležité, aby vaša pracovňa bola pohodlným a príjemným miestom na trávenie času a efektívnu prácu.
Celý článok

Malý byt? Tieto vychytávky vám ušetria priestor v kuchyni!

Malý byt znamená malú kuchyňu. Pomocou dômyselného plánovania a organizácie je možné vytvoriť premyslený priestor, ktorý je funkčný, štýlový a bude pre vás postačujúci na všetko, čo potrebujete. Vyskúšajte tieto priestorovo úsporné vychytávky a vyťažte maximum z vašej malej kuchyne.
Celý článok

Viete, ako zariadiť malý byt?

Ak máte malý byt s malou obývačkou, určite často riešite, ako zariadiť priestor tak, aby ste ho využili na 100 % a zároveň nemali stiesnený pocit. Máme pre vás niekoľko riešení, ako do malej obývačky dostať viac miest na sedenie a viac svetla. Nebojte sa, aj malý priestor sa dá efektívne zariadiť, demolácia nemusí byť jediné riešenie.
Celý článok

Premeňte svoju záhradu na záhradu snov!

S príchodom leta a teplého počasia budeme vonku tráviť veľa času. Preto by mala byť záhrada miestom, ktoré vám bude robiť radosť, miestom kde budete relaxovať a tráviť čas s rodinou a priateľmi. Premeňte svoju záhradu na záhradu snov. Inšpirujte sa našimi tipmi.
Celý článok

Nadčasová kúpeľňa

Zariaďte si nadčasovú kúpeľňu. Ak nechcete často prerábať, zainvestujte do kvalitného vybavenia kúpeľne, ktoré vám vydrží roky. Vyberte si kúsky, ktoré sú nadčasové a tak nikdy nebudú podliehať trendom. Jednou z najpoužívanejších miestností v dome je kúpeľňa.  Toto je všetko, čo potrebujete vedieť o zariadení kúpeľne, ktorá urobí dobrý dojem.
Celý článok

Bývajte štýlovo s 4Home

Ak existuje správna doba na vynovenie svojho bývania, je to práve teraz. Na začiatku nového desaťročia. Po 10 rokoch toho istého a starého je načase osviežiť svoj domov. Aby sme vás inšpirovali, prinášame vám zoznam najhorúcejších trendov zariadenia a dekorácie domácnosti v roku 2020. Či už máte radi trendy alebo nie, v našom zozname určite nájdete niekoľko nápadov, ktoré sa vám budú páčiť.
Celý článok