Nábytok: Zľavy, akcie a výpredaje

AJprodukty.sk

Bonami.sk

Expedo.sk

HM.com/sk

Idea-nabytok.sk

Inpostele.sk

Lidl-shop.sk

MerkuryMarket.sk

Moebelix.sk

Mojnabytok.sk

nabbi.sk

Temponabytok.sk

VidaXL.sk

Najnovšie články z kategórie nábytok

Glamour štýl aj vo vašej obývačke za pár drobných

Dojem prepychu a elegancie vzbudzuje istý typ materiálového prevedenia a len v určitých odtieňoch. Najviac ho precítite v takých interiéroch, kde dominuje starožitný nábytok spolu s doplnkami vo vysokom lesku. Pri textilných prvkoch je nutné, aby boli príjemné na dotyk, husto riasené a udržiavané do žiarivej krásy. Dominantný prvok, či už v obývačke, alebo v spálni by mal byť nadrozmerný (gauč v tvare U, obraz na stene a pod.). Najvhodnejšími farbami sú zlatá, strieborná, medená, sýtočervená, kráľovská modrá a fialová. Ak v miestnosti podnietite priam kráľovskú alebo neoromantickú atmosféru, vedzte, že vás obklopuje ozajstný glamour štýl. Áno, dá sa „vyskladať“ aj za pár eur! Ako na to?

Celý článok

Predajte veci, ktoré nepoužívate!

Patríte k skupine ľudí, ktorí sa nevedia vzdať zbytočností? Je najvyšší čas urobiť poriadok s vecami, ktoré nepotrebujete alebo nepoužívate. Riešenie je jednoduché – predajte ich!

Celý článok

Tipy, ako ušetriť peniaze: Nakupujte tovar v zľave!

V každom ročnom období sa na nás valia z každej strany. Zľavy, akcie a výpredaje sú pokušením pre zákazníkov a zdá sa, že obchodníci veľmi dobre vedia, ako „zaútočiť“ na našu peňaženku. Poradíme vám, na čo si dať pozor, aby váš nákup skutočne výhodným bol.
Celý článok

Hľadáte najlepšie ceny? Porovnávajte a nakupujte online

Popularita online nakupovania sa medzi zákazníkmi teší čoraz väčšej obľube. Dôvodom je nielen ušetrený čas, nákup z pohodlia domova či kancelárie ale predovšetkým ceny. Najvýhodnejšiu sumu vami vybraného produktu či služby pritom nájdete za pár sekúnd. Ako na to a na čo si dať pozor?
Celý článok

Valentín za dverami. Prekvapte svoju polovičku

Deň, kedy sa všetko navôkol zaodeje do červenej farby a vzduchom sa šíri také množstvo lásky a vášne, že by sa dalo krájať. Prekvapenie, ako dôkaz lásky na sviatok sv. Valentína si nenechávajte na poslednú chvíľu. Viete, čím tento rok obdarujete svoju milovanú polovičku?

Celý článok