Obývačka v jednom tóne

Obývačka v jednom tóne

Obývačka v jednom tóne, alebo lepšie povedané tón v tóne, je módnym a štýlovým trendom dnešného bývania či realizácie pri výbere bytov, domov či iných obytných plôch. Je super, ak všetko ladí, ale dokážu ladiť aj nábytky či iné príslušenstvo v rovnakých tónoch a farbách?

Určite áno. Istotne ste sa veľakrát stretli s tým, že izba bola presvetlená a krásna a vyzerala luxusne, a pritom v nej nemuselo byť nič poriadne. Presne o tomto je zariaďovanie bytov či izieb tón v tóne alebo v jednom tóne tej istej farby.


Svetlá obývačka

Dnes sme si pre vás ako inšpirujúci tip vybrali dokonalú svetlú a čistú bielu farbu, ktorá ulahodí oku každého jedinca a predstavuje jednoduchosť, minimalizmus a čistotu v jednom. V štýle tón v tóne vie biela farba vytvoriť ešte krajší celok, z ktorého priam žiari dojem luxusu, čistoty a elegancie.

Prinášame vám aj tipy na nábytok, podlahu či iné príslušenstvo, ktoré by sa vám pri vyskladaní si izbičky v jednom tóne, konkrétne v bielej, mohlo hodiť.

Začneme podlahou. Môžete použiť plávajúcu podlahu či linoleum, výber je už teraz veľmi bohatý. Obývačku v jednom tóne zladíte najlepšie vtedy, ak kupujete nejaký obývačkový set a k tomu iba doplníte nejaký pekný príjemný a hlavne pohodlný gauč a kresielko. Gauč a kreslo nesmie chýbať a pri nich je dôležitá nielen krása, ale aj pohodlnosť a rozmer, aby sa naň zmestilo čo najviac vašich priateľov.

merkurymarket

Sedacia súprava Oskar 3+1+1 Inari 22 + Orech

Výška pohovky (cm): 105 Šírka pohovky (cm): 220 Hĺbka pohovky (cm): 90

Obývacia stena ROCO biela/dub gold

Výška (cm): 180 Šírka (cm): 175 Hĺbka (cm): 20-39

Vinylová podlaha LVT Dub Jucon 3,6 mm-0,3 mm

Systém uzamykacieho spoja: clic-system

MerkuryMarket.sk
MerkuryMarket.skNová akcia

Karta stáleho zákazníka

Vernostný program pre stálych zákazníkov, ktorý umožňuje použitie atraktívnych zliav. Môžete získať až 10% zľavu.

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 803 ľudí

A na záver krásne doplnky. Tie sú stále vyberané ako posledné pri kreovaní izby a stále podľa gusta každého jedného z vás. My vám ponúkame 3 tipy, ktoré sa páčili nám a veríme, že vás inšpirujú.

merkurymarket

 

 

Závesné svietidlo Amarillo 23745 LW5

Materiál: kov

Koberec Sunshine 1,6/2,3 1082 Efc Sand

Druh : TKANÝ NA PLOCHO

Záclona na krúžkoch LXP291 140X250 biela

Materiál: polyester

Bonipo odporúča