Zľavy, kupóny a zľavové kódy Gate.shop

Všetky kupóny

30%
Zľava

Zľavový kód 30% na všetko

  • Platí už len 2 dni
  • Využilo 10 ľudí
Akcia

Gate.shop zaregistrujte sa, získajte Gatecard a využívajte vernostné zľavy

nazbierané body môžete použiť aj na zlacnené produkty a nakupovať až o 70% lacnejšie

  • Neobmedzená platnosť
  • Ešte nikto nevyužil
Akcia

Bezplatné doručenie pri nákupe nad 30 €

  • Neobmedzená platnosť
  • Ešte nikto nevyužil

Popis obchodu Gate.shop

Internetový obchod gate.shop ponúka široký výber oblečenia pre všetkých. Môžete tu nájsť oblečenie, topánky a módne doplnky pre ženy, mužov aj deti. Sortiment oblečenia je naozaj pestrý zahŕňa bundy, kabáty, košele nohavice, plavky, okuliare, čiapky, obuv, a mnohé ďalšie módne kúsky. Taktiež si môžete vybrať z rôznych dekorácií pre váš domov, nájdete tu fotografické rámiky, sviečky, svietniky, lampy, kúpeľňové doplnky, deky, vankúše. Na gate.shop prebiehaú pravidelné akcie a výpredaje tovaru zľavy dosahujú výšku až 60%. Pri nákupe môžete využiť aj zľavové kódy. Ďalšou výhodou je doprava zadarmo pri nákupe nad 30€.

Najnovšie články Gate.shop

Ako ušetriť energiu

Aj niekoľko desiatok eur ročne môžete mať vo vašej peňaženke viac, ak zmeníte tarifu či dodávateľa elektriny a plynu. Ešte výraznejšie ušetríte, ak zmeníte spôsob kúrenia.
Celý článok

Dajte zbohom zlozvykom!

Má ich každý z nás. A hoci si ich v určitej miere uvedomujeme, cesta, ako s nimi raz a navždy zatočiť nebýva najľahšia. Ako sa zbaviť zlozvykov krok za krokom a ušetriť peniaze?
Celý článok

Majte výdavky pod kontrolou

Máte prehľad v tom, koľko mesačne miniete na povinné platby, jedlo či koníčky? Svoje výdavky môžete mať pod kontrolu vďaka mobilným aplikáciám. A možno čosi aj ušetríte!
Celý článok