Zľavy, kupóny a zľavové kódy Topgal.sk

Všetky kupóny

Akcia

Produkty v zľave

 • Platí do 26. 8. 2021
 • Využilo 21 ľudí
Akcia

Výhodne školské sety v zľave

 • Platí do 26. 8. 2021
 • Využilo 13 ľudí
Akcia

Doprava nad 50€ zdarma!

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 117 ľudí

Ako použiť kupón na Topgal.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope 4Home.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku vložte zľavový kód do políčka „Máte zľavový kupón?“ a potvrďte tlačidlom „UPLATNIŤ“.

Najčastejšie otázky pre Topgal.sk

 • Akým spôsobom doručujete tovar?
  Objednaný tovar z e-shopu topgal.sk vám doručíme kamkoľvek na celom území Slovenskej Republiky. Tovar objednaný na e-shope Vám doručí spoločnosť GLS do 2 pracovných dní. Balíkovú služby Slovenskej pošty na zasielanie zásielok nevyužívame. Balík je možné prevziať aj osobne v našej firemnej centrále v Rožňave. V objednávke je potrebné označiť spôsob doručenia Osobný odber, a dohodnúť približný čas prevzatia. Pri osobnom prevzatí samozrejme neúčtujeme žiadny poplatok za dopravu.
 • Aké možnosti platby mám na výber?
  Za objednaný tovar môžete zaplatiť niekoľkými spôsobmi. Daňový doklad, prípadne záručný list (ak bol vydaný), vám pošleme elektronicky. Ak požadujete zaslanie faktúry v papierovej forme, informujte nás prostredníctvom poznámky k objednávke alebo e-mailom. Prosíme doklad starostlivo ho uschovajte minimálne 2 roky, slúži ako doklad o zakúpení tovaru v prípade reklamácie. HOTOVOSŤ - DOBIERKA GLS - platba v hotovosti alebo platobnou kartou kuriérovi pri preberaní zásielky. Po zaplatení obdržíte príjmový doklad. Tento spôsob platby je spoplatnená sumou 1€ do celkovej hodnoty nákupu 100€. V prípade nákupu nad 100€ dobierka nie je spoplatnená. PLATBA PLATOBNOU KARTOU - za tovar môžete zaplatiť bezpečnou a pohodlnou formou, jednou z niekoľkých druhov platobných kariet MasterCard, VISA, VISA Electron, Maestro. Platba prebieha na zabezpečenej stránke platobnej brány GP webpay. Tento spôsob platby NIE JE SPOPLATNENÝ. ONLINE PREVOD cez INTERNETBANKING prostredníctvom platobnej brány Besteron - za tovar môžete zaplatiť prevodným príkazom na zabezpečenej stránke Vašej banky s predvyplnenými údajmi o platbe (suma, variabilný symbol). S Vašimi údajmi neprichádzame do kontaktu, sme informovaný iba o úspechu alebo neúspechu tranzakcie. Výhodou tejto platobnej metódy v porovnaní s klasickým prevodným príkazom je, že Vašu úhradu zaevidujeme okamžite, preto objednaný tovar môžeme expedovať štandardne, bez zdržania. Tento spôsob platby môžu využiť klienti bánk:ČSOB, SLSP, TATRA BANKA, VUB, UNICREDIT, POŠTOVÁ BANKA, VIAMO. Tento spôsob platby NIE JE SPOPLATNENÝ.
 • Akým spôsobom a kedy môžem vrátiť tovar?
  Zákazník má podľa platných právnych predpisov nárok na vrátenie tovaru 14 dní od prevzatia tovaru. Na odstúpenie od kúpnej zmluvy máte v tejto lehota nárok bez udania dôvodu. Tovar však musí byť odoslaný späť na našu adresu najneskôr do 14 dní odo dňa odstúpenia od kúpnej zmluvy. Tovar musí byť dobre a bezpečne zabalený. Balíky poslané na dobierku nebudú prebraté.
 • Kedy mi budú vrátené peniaze?
  Predávajúci vráti kupujúcemu uhradené peniaze na účet, z ktorého boli uhradené, resp. ktorý kupujúci určí, najneskôr do 14 dní. Zásielka musí obsahovať kópiu dokladu o zaplatení tovaru (faktúra), kópiu útržku zásielkovej služby, a sprievodný list s uvedením kontaktných údajov a čísla účtu.

Popis obchodu Topgal.sk

Internetový obchod TopGal.sk ponúka školské tašky, športové, detské i študentské batohy. Okrem toho má v ponuke aj tašky na notebook, školské peračníky či potreby. Nechýbajú ani rôzne doplnky či pomôcky. Pri nákupe nad 20 eur máte dopravu zakúpeného tovaru zadarmo.

TopGal.sk

Internetový obchod TopGal.sk sa špecializuje predovšetkým na deti, žiakov a študentov. V jeho portfóliu sú najmä školské tašky, batohy a doplnky. V ponuke TopGal.sk tiež školské puzdra, peračníky, batohy do školu i na voľný čas a ďalšie príslušenstvo.

 

Školské tašky a batohy

TopGal.sk ponúka školské tašky pre prvákov, do 2. a 3. triedy, do 4. a 5. triedy a od 6. triedy. V ponuke má tiež školské aktovky a študentské batohy. Okrem toho ponúka aj celé školské sety, štýlové a moderné batohy a batohy na notebook. Vybrať si môžete ako pre dcéru, tak pre syna. Okrem toho ponúka TopGal.sk aj peračníky či doplnky ako fľaše na nápoje, box na desiatu, peňaženky či kapsičky.

Internetový obchod TopGal.sk tiež pravidelne prichádza s rôznymi akciami a zľavami. Pri nákupe sa dá využívať aj zľavový kupón, vďaka ktorému viete ušetriť.

 

Výhody e-shopu TopGal.sk

 • rýchle vybavenie objednávky
 • milý a skúsený personál
 • zaručená kvalita výrobkov
 • prehľadný e-shop

 

Nevýhody e-shopu TopGal.sk

 • negatívne recenzie na prepravcu

 

Čo hovoria zákazníci na e-shop TopGal.sk?

Zákazníci TopGal.sk nakupovanie v e-shope chvália. Spokojní sú najmä s kvalitou tovarov a tiež so syper rýchlym doručením. Páči sa im tiež príjemný a skúsený personál, ktorý komunikuje nielen prostredníctvom e-mailu, ale aj telefonicky. Oceňujú tiež prehľadnosť e-shopu.

Viaceré negatíva sa dotýka prepravnej spoločnosti, ktorá posiela SMS až po doručení tovaru, označujú ju tiež ako nespoahlivú. Obchod ale so svojimi zákazníkmi komunikuje a snaží sa vzniknuté problémy vyriešiť k všeobecnej spokojnosti.