Magnet-3pagen.sk zľavové kupóny a akcie

Tento obchod teraz neponúka žiadne kupóny ani akcie

Internetový obchod Magnet-3pagen.sk sa zameriava na predaj rôznych doplnkov a praktických pomocníkov do domácnosti. Všetko pre domácnosť nájdete nielen na webovej stránke, ale aj v Magnet katalógu. Pri nákupe online domácich potrieb nad 60€ dopravu neplatíte.

Pomôcky do kuchyne či do kúpeľne? Všetko na jednom mieste

Ak máte radi vo všetkom poriadok, radi si uľahčíte prácu v domácnosti, tak e-shop Magnet-3pagen.sk je tým pravým miestom na nákup online domácich potrieb. V ponuke nájdete naozaj všetko pre domácnosť napríklad kuchynské pomôcky na varenie a pečenie, organizéry do chladničky a kuchynskej linky, rôzne typy kuchynského riadu či držiaky a stojany na kuchynské potreby. Magnet-3pagen sa nezameriava iba na predaj kuchynských pomocníkov. V ponuke sú aj pomocníci na pranie, šitie a žehlenie, drobný nábytok napríklad na uskladnenie topánok či iné úložné systémy, svietidlá a batérie, pomôcky pri upratovaní kúpeľne a iných miestností v dome, pomôcky pri práci v záhrade či pre domácich kutilov. Po dôkladnom uprataní vašej domácnosti si s pomocou e-shopu či Magnet katalógu môžete vyzdobiť aj vašu záhradu či kuchyňu. Urobíte tak pomocou kvetinových dekorácií či drobných dekoračných figúrok, ktoré tento e-shop taktiež ponúka.

 

Po starostlivosti o domácnosť ste na rade vy

Popri starostlivosti o vašu domácnosť je dôležité dbať aj o svoje telo. Internetový obchod Magnet-3pagen vám ponúka široký sortiment prístrojov týkajúcich sa starostlivosti o vlasy, telo a ruky. Nájdete tu napríklad aj príjemné krémy na telo, zastrihávače chĺpkov, bandáže na rôzne časti tela či kompresné podkolienky. Z kozmetiky si určite vyberiete príjemný parfum, levanduľové krémy či krémy na zrohovatenú kožu.

Všetky produkty, ktoré nájdete na e-shope Magnet-3pagen nájdete aj v Magnet katalógu. Navyše v tomto katalógu nájdete produkty aj s Magnet-3pagen zľavou, s ktorou určite ušetríte dosť peňazí. Ak si ale chcete objednať produkty priamo z e-shopu, tak môžete využiť Magnet-3pagen zľavu tiež, a to formou zľavového kupónu, s ktorým ušetríte od 4 do 30% z celého nákupu. Ďalšou z výhod pri nákupe z tohto internetového obchodu je aj to, že ak nakúpite nad 60€, tak máte dopravu zadarmo.

 

Výhody e-shopu Magnet-3pagen.sk

  • výhodné ceny tovaru
  • široký sortiment tovaru
  • ochotný a ústretový zákaznícky servis

 

Nevýhody e-shopu Magnet-3pagen.sk

  • veľmi dlhá dodacia doba
  • neinformovanie o stave objednávky zo strany e-shopu
  • objednávka rozdelená na viacero častí
  • spätné vrátenie tovaru za poplatok

 

Čo hovoria na Magnet-3pagen.sk

Dobré a zlé skúsenosti s e-shopom Magnet-3pagen sú u zákazníkov približne na rovnako. Za výhodu pri nákupe z tohto e-shopu považujú výhodné ceny za ponúkaný tovar a taktiež aj široký výber z tovaru pre domácnosť a jej starostlivosť. Taktiež sú zákazníci spokojní s milým a ústretovým personálom zákazníckeho servisu. Na druhej strane je tu aj dosť negatívnych ohlasov. Zákazníkom sa totiž nepáči dlhá doba dodania tovaru, ktorá väčšinou predstavuje 14 dní. E-shop sa však obraňuje tým, že majú problémy so skladom, ktorý nie je na Slovensku ale v inej krajine. Taktiež sa zákazníci často sťažujú, že e-shop neinformuje zákazníka o stave jeho objednávky. Taktiež vidia veľkú nevýhodu aj pri vrátení, resp. reklamácii tovaru, kedy ho môžu vrátiť iba za poplatok.

Ako si uľahčiť upratovanie

Snom každej gazdinky je mať doma pekne čisto, ale tak, aby upratovaním nestratila polovicu svojho života. Patríte medzi ne aj vy? Viete, že existuje množstvo domácich potrieb, s ktorými upracete rýchlejšie? Prezradíme vám, ako si upratovanie uľahčiť, aby vám ostalo viac času na príjemnejšie aktivity.

Celý článok