Voľný čas a hobby: Zľavy, akcie a výpredaje

Omrzeli vás už hry a hračky? Obľubujete radšej iné relaxačné činnosti alebo domáce aktivity, pri ktorých sa dokážete najlepšie odreagovať? Pripravte a vybavte sa pre vaše relaxačné aktivity produktami za výhodné ceny vďaka zľavovým kupónom. Môžete získať percentuálnu zľavu, množstevnú zľavu, dopravu zadarmo, mimoriadny akciový tovar či darček k nákupu. Či je to Lidl-shop.sk, Shop.rukahore.sk, Heliumking.sk alebo ďalšie eshopy, všetky ponúkajú svojim zákazníkom zaujímavé kupóny. Dostanete sa k nim výhodnejšie k audioknihám, k darčekom pre svojich najbližších alebo inému voľnočasovému vybaveniu.

AFG.sk

AliExpress

Artmie.sk

Chefshop.sk

CisteOblecenie.sk

Eshopist.sk

Gamisport.sk

Heliumking.sk

i-zahradnynabytok.sk

Letnyhit.sk

Lidl.sk

Mall.sk

Shop.rukahore.sk

Sportby.sk

Najnovšie články z kategórie voľný čas a hobby

Nápady na vianočné darčeky na poslednú chvíľu

Blížia sa Vianoce a náhle zistenie, že ste niečo zabudli, môže vytvoriť nečakaný stres. Ak patríte medzi tých, ktorí vyhľadávajú darčeky na poslednú chvíľu, nebojte sa – existuje mnoho nápadov na rýchle a zároveň skvelé darčeky pre vašich blízkych.
Celý článok

Šikovné tipy na vianočné darceky

Blíži sa najkúzelnejšie obdobie roka, plné svetielok, radosti a očakávania. Vianočná atmosféra je vždy spojená s láskou, rodinnou pohodou a, samozrejme, s tradíciou darčekovania. Vybrať ten správny darček však môže byť výzvou. Preto sme pre vás pripravili zoznam nápadov na vianočné darčeky pre ženy a mužov, ktoré nielen potešia, ale tiež prinesú úsporu peňazí.
Celý článok

Viete ako potešiť pravého rockera?

Máte vo svojom okolí skutočného rockera? Alebo ste ním sám? Máme miesto, ktoré bude pre vás skutočným rajom. Pustite si svoju obľúbenú kapelu a môžete si začať vyberať svoj nový outfit v metalshope. Pretavte svoju rockovú dušu do zovňajšku a ukážte svojmu okoliu, čo máte radi.

Celý článok

Kompletný prehľad stredných škôl na Slovensku

Logickým krokom po základnej škole je štúdium na strednej škole. Ešte predtým je však dôležité nájsť tú najvhodnejšiu školu pre vás. Takú, kde môže žiak čerpať nové informácie podľa svojho zamerania, talentu a záľub. Najväčším zdrojom informácií o možnostiach štúdia sú samozrejme internetové stránky jednotlivých škôl. Možností je ale veľa. Ako sa v tom nestratiť? V článku vám prinášame kompletný prehľad stredných škôl na Slovensku.
Celý článok

Čím je štúdium v Dánsku zaujímavé a ako sa tam dostať?

Pre mnohých Slovákov je Dánsko jednou z najobľúbenejších možností štúdia v zahraničí. Dáni sú totiž veľmi priateľskí a veselí ľudia. Čo je ale dôležitejšie, sú naklonení rozličným kultúram. Samotné štúdium ponúka množstvo benefitov, ktoré vzdelávanie v tejto krajine uľahčujú, a poskytujú komfort aj pre zahraničných študentov. Ktoré to sú? Povieme si v našom článku.
Celý článok