Voľný čas a hobby: Zľavy, akcie a výpredaje

Omrzeli vás už hry a hračky? Obľubujete radšej iné relaxačné činnosti alebo domáce aktivity, pri ktorých sa dokážete najlepšie odreagovať? Pripravte a vybavte sa pre vaše relaxačné aktivity produktami za výhodné ceny vďaka zľavovým kupónom. Môžete získať percentuálnu zľavu, množstevnú zľavu, dopravu zadarmo, mimoriadny akciový tovar či darček k nákupu. Či je to Lidl-shop.sk, Shop.rukahore.sk, Heliumking.sk alebo ďalšie eshopy, všetky ponúkajú svojim zákazníkom zaujímavé kupóny. Dostanete sa k nim výhodnejšie k audioknihám, k darčekom pre svojich najbližších alebo inému voľnočasovému vybaveniu.

AFG.sk

Alza.sk

Chefshop.sk

CisteOblecenie.sk

Eshopist.sk

Faxcopy.sk

Gamisport.sk

Hej.sk

Heliumking.sk

Hornbach.sk

i-darcek.sk

i-zahradnynabytok.sk

Letnyhit.sk

Lidl-shop.sk

Maliarskeplatno.sk

Mall.sk

Martinus.sk

MojaParty.sk

Mountfield.sk

Muziker.sk

OKfish.sk

Najnovšie články z kategórie voľný čas a hobby

Externé štúdium – mýtus a pravda

Externé štúdium je založené na samoštúdiu a individuálnom prístupe. Väčšinou býva spoplatnené. Vo všeobecnosti to už vieme všetci. Okrem toho ale o ňom koluje množstvo mýtov a poloprávd, ktoré sa v článku budeme snažiť vyvrátiť a ozrejmiť. Odpovieme si aj na základné otázky. Čo je externé štúdium a čo obnáša?
Celý článok

Extrémne rýchly prechod prezenčnej výuky na dištančné vzdelávanie

Základom dištančného vzdelávania je samostatné štúdium učebných materiálov podľa predpísaného časového harmonogramu. O jeho úspešnosti však vo veľkej miere rozhoduje študijná disciplína. Je preto vhodnejšie pre starších študentov. V súčasnosti kvôli prebiehajúcej koronakríze je ale jedinou možnosťou, ako zabezpečiť vzdelávanie aj menších detí. V článku si preto povieme zopár užitočných informácií o tejto forme vzdelávania.
Celý článok

Ako získať štipendium v zahraničí

Ísť študovať do zahraničia je veľmi ťažkým rozhodnutím. Čo však bolo kedysi prakticky nemožné, dnes je vyhľadávané. Študenti majú v súčasnosti oveľa viac možností. Môžu si premyslieť aj výber krajiny. Pre niekoho je možno stresujúca už len myšlienka, pre iného zase dlhodobý sen. Takýto pobyt je však nenahraditeľný. Predstavuje skúsenosti, ktoré sú obohacujúce. Pri výbere školy v zahraničí hrá úlohu veľa faktorov. Prvým dôležitým merítkom je jazyk a druhým financie. Ak ste si už krajinu vybrali, prečítajte si o ponúkaných štipendiách.
Celý článok

Najobľúbenejšie vysoké školy v zahraničí pre Slovákov

Lepšie uplatnenie v živote, moderné vybavenie škôl, prehĺbenie znalosti cudzieho jazyka či iný vyučovací systém. Štúdium v zahraničí ponúka mnoho výhod, a láka študentov vyskúšať si život na vlastnú päsť. Preto čoraz viac slovenských študentov odchádza študovať za hranice. Študovať v zahraničí je totiž snom mnohých vysokoškolákov. Prečo teda nevyužiť jedinečnú možnosť študovať v zahraničí?
Celý článok

Radi fotíte? Začnite na tom zarábať

Ste vášnivým fotografom a už nechcete vaše diela skrývať len vo vašom počítači? Začnite zarábať fotografovaním. Práca fotografa je všestranná. Nemusíte sa preto báť, že strávite celý deň iba vo fotoateliéri fotením rodinných portrétov. Fotografiou si dokonca dokážete vytvoriť aj pasívny príjem. Ako sa dá fotením zarábať?
Celý článok

7 spôsobov, ako zarobiť bez roboty

Práca? Existujú tisícky slov, ktoré znejú menej depresívne. Načo práca, keď nás o chvíľu nahradia roboty? Presne tak. Zabudnite na klasické osemhodinovky. Naučte sa zarábať bez roboty. Klasické príslovie: “bez práce nie sú koláče”, v tomto prípade neplatí. Za zarobené peniaze si ich nakúpite, koľko budete chcieť. 

Celý článok