i-zahradnynabytok.sk zľavové kódy a kupóny

Akcia

Záhradný nábytok v akcii

  • Neobmedzená platnosť
  • Ešte nikto nevyužil
Akcia

Výpredaj záhradného nábytku

  • Neobmedzená platnosť
  • Ešte nikto nevyužil

Popis obchodu i-zahradnynabytok.sk

Eshop i-zahradnynabytok.sk prevádzkuje spoločnosť Deokork, ktorá je priamym dovozcom záhradného nábytku z celého sveta. Na českom a slovenskom trhu pritom pôsobí už od roku 1991.

V ponuke internetového obchodu nájdete veľký výber ratanového, kovového, dreveného i plastového nábytku, nadštandardný luxusný záhradný nábytok, terasy, gastro nábytok pre hotely a reštaurácie, ale aj rôzne zostavy, mobilné vírivky, grily, krby a ďalšie súvisiace produkty.

Prémiový drevený záhradný nábytok je z teakového dreva dovážaného až zo Strednej Jávy. Vyznačuje sa vysokou kvalitou, ktorá prekonáva ostatné dreviny. Je odolné voči akýmkoľvek vrtochom počasia, voči mrazu snehu, daždi aj veľkým výkyvom teplôt. Nakupovať môžete jednotlivé kusy nábytku, ale aj kompletné zostavy podľa aktuálnej ponuky za zvýhodnené ceny.

Web je na prvý pohľad úhľadný a prehľadný. Napriek veľkému množstvu produktov a rôznych podkategórií, je rozdelenie a vetvenie veľmi intuitívne. Hlavné menu v hornej lište ponúka niekoľko základných kategórií, ktoré sa predajca v súčasnosti snaží zviditeľniť. Po prechode na „Všetky kategórie“ sa však zobrazí kompletná ponuka eshopu, ktorá je naozaj veľká.

Zorientovať sa môžete aj priamo na homepage, kde vidíte vybrané top kategórie a dostanete sa na ne priamo. Nižšie už máte aktuálne ponuky so zoznamom kategórií, ktoré sa dajú rozkliknúť na podkategórie, vrátane výpredajových produktov, bestsellerov a akčného tovaru. Napokon nájdete na web aj blog, ktorý obsahuje veľa praktických i zábavných informácií a tipov zo sveta nábytku a záhrady. Eshop taktiež výrazným grafickým spôsobom vyzýva na odber newsletteru.

Výhody eshopu i-zahradnynabytok.sk:

-          Široký sortiment

-          Kvalitné produkty

-          Garancia najnižšej ceny

-          Profesionálna a ochotná komunikácia

-          Vysoká skladová dostupnosť tovaru

-          Rýchle dodanie

-          Prehľadný web

-          Blog

-          Akcie, zľavy, výpredaje

-          Možnosť osobného odberu

Nevýhody eshopu i-zahradnynabytok.sk:

-          Kamenná predajňa iba v Uherském Hradišti v ČR

-          Niekedy komplikovaná reklamácia

Čo hovoria o eshope i-zahradnynabytok.sk zákazníci:

Kvalitný a veľký výber záhradného nábytku zákazníci na tomto eshope mimoriadne oceňujú. Okrem toho mnohí referujú aj spoľahlivé, bezproblémové a rýchle doručenie. Nízke ceny a najmä garancia najnižšej ceny je taktiež často oceňovanou vlastnosťou. K spokojnosti zákazníkov prispieva aj ústretový prístup a komunikácia.

Podobné kupóny