Zľavy, kupóny a zľavové kódy i-zahradnynabytok.sk

Všetky kupóny

Akcia

Záhradný nábytok v akcii

 • Neobmedzená platnosť
 • Využili 2 ľudia
Akcia

Výpredaj záhradného nábytku

 • Neobmedzená platnosť
 • Ešte nikto nevyužil

Ako použiť kupón na i-zahradnynabytok.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope i-zahradnynabytok.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku vložte zľavový kód do políčka „Mám zľavový kupón“ a potvrďte tlačidlom „UPLATNIŤ“.

Najčastejšie otázky pre i-zahradnynabytok.sk

 • Aké spôsoby platby môžem využiť?
  Platiť môžete výlučne na dobierku, to znamená až pri preberaní tovaru v hotovosti priamo do rúk kuriérovi. Iné spôsoby platby pri doručení zatiaľ nie sú k dispozícii. V hotovosti alebo kartou môžete platiť iba pri osobnom odbere.
 • Ako mi bude doručený tovar?
  Tovar vám doručení kuriérska spoločnosť GEIS. Využiť môžete aj osobný odber priamo v Uherském Hradišti v Českej republike. Doprava je spoplatnená podľa aktuálneho cenníka, ktorý nájdete na webe v časti „Doprava a platba“.
 • Ako dlho budem čakať na doručenie tovaru?
  Kuriérske spoločnosti doručujú objednávky v priebehu 3 až 7 pracovných dní. Pred odoslaním budete informovaný emailom, alebo budete telefonicky kontaktovaný v deň termínu doručenia.
 • Ako a kedy môžem vrátiť tovar?
  Vrátiť tovar, teda odstúpiť od kúpnej zmluvy, môžete bez udania dôvodu do 14 dní od prevzatia tovaru. O tejto skutočnosti informujte predajcu zaslaním vyplneného formulára, ktorý si môžete stiahnuť na webe. Tovar, ktorý je nepoškodený, nepoužitý, v pôvodnom obale a so všetkou potrebnou dokumentáciou potom najneskôr do 14 dní od oznámenia pošlite na adresu DEOKORK s.r.o., Jaktáře 1664, 686 01 Uherské Hradiště, Česká republika.
 • Ako postupovať v prípade reklamácie?
  V prípade prejavenej vady produktu počas 24-mesačnej záručnej doby si môžete uplatniť právo na reklamáciu. Reklamáciu oznámte prostredníctvom emailu na adresu info@deokork.cz. Popíšte v ňom vadu a napíšte vaše kontaktné údaje. Reklamovaný tovar potom pošlite doporučene spolu so záručným listom a všetkou potrebnou dokumentáciou na adresu DEOKORK s.r.o., Jaktáře 1664, 686 01 Uherské Hradiště, Česká republika. Reklamáciu vybavíme najneskôr do 30 dní a o výsledku vás budeme informovať.
 • Ako vás môžem kontaktovať v prípade otázok alebo problémov?
  V prípade ďalších otázok alebo pri riešení akýchkoľvek problémov neváhajte zavolať na zákaznícke centrum na čísle +421 221 201 234 alebo napíšte email na adresu info@i-zahradnynabytok.sk. Využiť môžete aj online chat v pravom dolnom rohu na webe eshopu.

Popis obchodu i-zahradnynabytok.sk

Eshop i-zahradnynabytok.sk prevádzkuje spoločnosť Deokork, ktorá je priamym dovozcom záhradného nábytku z celého sveta. Na českom a slovenskom trhu pritom pôsobí už od roku 1991.

V ponuke internetového obchodu nájdete veľký výber ratanového, kovového, dreveného i plastového nábytku, nadštandardný luxusný záhradný nábytok, terasy, gastro nábytok pre hotely a reštaurácie, ale aj rôzne zostavy, mobilné vírivky, grily, krby a ďalšie súvisiace produkty.

Prémiový drevený záhradný nábytok je z teakového dreva dovážaného až zo Strednej Jávy. Vyznačuje sa vysokou kvalitou, ktorá prekonáva ostatné dreviny. Je odolné voči akýmkoľvek vrtochom počasia, voči mrazu snehu, daždi aj veľkým výkyvom teplôt. Nakupovať môžete jednotlivé kusy nábytku, ale aj kompletné zostavy podľa aktuálnej ponuky za zvýhodnené ceny.

Web je na prvý pohľad úhľadný a prehľadný. Napriek veľkému množstvu produktov a rôznych podkategórií, je rozdelenie a vetvenie veľmi intuitívne. Hlavné menu v hornej lište ponúka niekoľko základných kategórií, ktoré sa predajca v súčasnosti snaží zviditeľniť. Po prechode na „Všetky kategórie“ sa však zobrazí kompletná ponuka eshopu, ktorá je naozaj veľká.

Zorientovať sa môžete aj priamo na homepage, kde vidíte vybrané top kategórie a dostanete sa na ne priamo. Nižšie už máte aktuálne ponuky so zoznamom kategórií, ktoré sa dajú rozkliknúť na podkategórie, vrátane výpredajových produktov, bestsellerov a akčného tovaru. Napokon nájdete na web aj blog, ktorý obsahuje veľa praktických i zábavných informácií a tipov zo sveta nábytku a záhrady. Eshop taktiež výrazným grafickým spôsobom vyzýva na odber newsletteru.

Výhody eshopu i-zahradnynabytok.sk:

-          Široký sortiment

-          Kvalitné produkty

-          Garancia najnižšej ceny

-          Profesionálna a ochotná komunikácia

-          Vysoká skladová dostupnosť tovaru

-          Rýchle dodanie

-          Prehľadný web

-          Blog

-          Akcie, zľavy, výpredaje

-          Možnosť osobného odberu

Nevýhody eshopu i-zahradnynabytok.sk:

-          Kamenná predajňa iba v Uherském Hradišti v ČR

-          Niekedy komplikovaná reklamácia

Čo hovoria o eshope i-zahradnynabytok.sk zákazníci:

Kvalitný a veľký výber záhradného nábytku zákazníci na tomto eshope mimoriadne oceňujú. Okrem toho mnohí referujú aj spoľahlivé, bezproblémové a rýchle doručenie. Nízke ceny a najmä garancia najnižšej ceny je taktiež často oceňovanou vlastnosťou. K spokojnosti zákazníkov prispieva aj ústretový prístup a komunikácia.