Zľavy, kupóny a zľavové kódy Alinda.sk

Všetky kupóny

5%
Zľava

Alinda.sk zľavový kupón 5%

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 171 ľudí
Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 60€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 47 ľudí

Ako použiť kupón na Alinda.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope Alinda.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V pokladni vložte zľavový kód do políčka „KUPÓNOVÝ KÓD“ a potvrďte tlačidlom „POUŽIŤ KUPÓN“.

Najčastejšie otázky pre Alinda.sk

 • Aké spôsoby platby môžem využiť?
  - Dobierka: Vaša objednávka je zaslaná Slovenskou poštou (Expres kuriér) na Vami zadanú adresu, platíte až pri jej prevzatí. Táto služba je spoplatnená sumou 1€. - Platba kartou: Pomocou platobnej karty môžete tovar zaplatiť on-line.
 • Ako mi bude objednávka doručená?
  Objednaný tovar vám pošleme EXPRES kuriérom Slovenskej pošty podľa nasledovných cenníkov. Doprava a balné je účtované paušálnou sumou na jednu objednávku v sume 3,50 €. Poplatok za dobierku je účtovaná v sume 1 €. Doprava a balné v prípade nákupu tovaru nad 60 € je ZADARMO, do tejto sumy sa nezapočíta poplatok za dobierku a prepravu tovaru. Doba dodania tovaru je štandardne do 4 pracovných dní. Prosíme Vás, aby ste uviedli doručovaciu adresu, kde máte možnosť zásielku prevziať osobne od kuriéra. Prosíme Vás, aby ste nezadali adresy pobočiek Slovenskej pošty, ani P.O. Box.
 • Môžem odstúpiť od zmluvy po uzavretí objednávky?
  Máte právo odstúpiť od tejto zmluvy bez uvedenia dôvodu v lehote 14 dní. Lehota na odstúpenie od zmluvy uplynie po 14 dňoch odo dňa keď Vy alebo Vami určená tretia osoba s výnimkou dopravcu prevezmete tovar. V prípade ak sa spotrebiteľom objednaný tovar v jednej objednávke dodáva oddelene, uplynie lehota na odstúpenie od zmluvy po 14 dňoch odo dňa, keď Vy alebo Vami určená tretia osoba s výnimkou dopravcu prevezmete tovar, ktorý bol dodaný ako posledný. Pri uplatnení práva na odstúpenie od zmluvy nás informujte o svojom rozhodnutí odstúpiť od tejto zmluvy jednoznačným vyhlásením (napríklad listom zaslaným poštou, faxom alebo e-mailom) na korešpondenčnú adresu firmy Hoppline Kft., so sídlom 1149 Budapest, Mogyoródi út 42, “G” épület Korešpondenčná adresa, adresa na vrátenie tovaru: Hoppline Kft., P.O.Box 5, 945 01 Komárno 1, IČ DPH:SK4120110995, email: info@alinda.sk
 • Akú záručnú dobu poskytujete na dodávaný tovar?
  Na dodaný tovar je spotrebiteľovi poskytnutá záručná doba 12 mesiacov. Vyhlásením v záručnom liste vydanom spotrebiteľovi môže predávajúci na vybrané druhy tovaru poskytnúť záruku presahujúcu dobu uvedenú v predchádzajúcej vete, pričom v záručnom liste určí predávajúci podmienky a rozsah tejto záruky. Záručná doba začína plynúť od prevzatia veci spotrebiteľom. Práva zo zodpovednosti za vady tovaru, pre ktoré platí záručná doba, zaniknú, ak sa neuplatnili v záručnej dobe.

Popis obchodu Alinda.sk

Robíte si zálusk na nový fotoaparát, notebook alebo hľadáte vhodné interiérové osvetlenie, záhradné náradie či dokonca produkty a pomôcky na tvár a telo? Alinda.sk ponúka široký sortiment spomínaných produktov, ktoré môžete nakúpiť z pohodlia domova. Na e-shope alinda.sk dostanete výrobky za najlepšie ceny, s prepravou zadarmo a vďaka pravidelným zľavám a výpredajom za veľmi priaznivé ceny!

Všetko pre vás a vašu domácnosť

Internetový portál alinda.sk ponúka svojim zákazníkom naozaj širokú ponuku produktov. Rýchlo a jednoducho nakúpite elektroniku, vybavenie na šport, všetko potrebné do vašej domácnosti a záhrady. Vybrať si môžete interiérové aj exteriérové osvetlenie, svetelné reťaze, hračky pre deti ale aj kozmetické produkty a pomôcky. V sekcii „výpredaj“ kúpite tovar za zvýhodnené ceny a dobrou správou je, že doprava pri objednávke nad 60 eur je zadarmo. Z tovar môžete bezpečne zaplatiť bankovým prevodom alebo až po doručení tovaru, na dobierku. Vydajte sa za bezpečným nákupom s neúrekom možností!

Výhody e-shopu alinda.sk

 • prehľadný e-shop
 • doručenie do 4 dní
 • doprava nad 60 eur zadarmo
 • dobrá komunikácia
 • výhodné ceny

Nevýhody e-shopu alinda.sk

 • užší sortiment

Ako hodnotia e-shop alinda.sk zákazníci?  

Zákazníci, ktorý na e-shope nakúpili si pochvaľujú predovšetkým rýchle dodanie, kvalitu tovaru a možnosť dopravy nad 60 eur zadarmo. S obľubou nakupujú aj zľavnené výrobky, vďaka pravidelným akciám vždy výhodne nakúpia, čo je jeden z dôvodov, prečo sa na e-shop alinda.sk opakovane vracajú.