Zľavy, kupóny a zľavové kódy Alinda.sk

Všetky kupóny

5%
Zľava

Alinda.sk zľavový kupón 5%

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 796 ľudí
Akcia

Doprava zdarma na vybrané produkty

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 99 ľudí

Ako použiť kupón na Alinda.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope Alinda.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V pokladni vložte zľavový kód do políčka „KUPÓNOVÝ KÓD“ a potvrďte tlačidlom „POUŽIŤ KUPÓN“.

 4. Krátky video návod ako používať kupóny na Alinda.sk

  Video aj s audio komentárom

Najčastejšie otázky pre Alinda.sk

 • Aké spôsoby platby môžem využiť?
  V našom obchode môžete platiť dvoma spôsobmi. Prvým je klasická dobierka, kedy zaplatíte priamo kuriérovi pri prevzatí objednávky. Tento spôsob platby je spoplatnený navyše sumou 1 euro. Druhou možnosťou je platba online platobnou kartou. Je to rýchle, spoľahlivé a žiadne ďalšie poplatky okrem samotnej ceny objednávky už nehradíte
 • Ako a kedy mi bude objednávka doručená?
  Objednávky doručujeme výlučne prostredníctvom EXPRES kuriéra Slovenskej pošty. Poštovné je spoplatnená sumou 3,50 euro. Ak však nakúpite v hodnote nad 60 eur, máte poštovné zadarmo. Objednávky zvyčajne doručujeme do 4 pracovných dní od ich expedície.
 • Môžem odstúpiť od zmluvy aj po uzavretí objednávky?
  Do 14 dní od prevzatia tovaru máte zo zákona právo odstúpiť od zmluvy a vrátiť tovar bez udania dôvodu. Ak vám bol tovar dodaný oddelene v dvoch častiach, lehota 14 dní začína plynúť až doručením poslednej časti tovaru. Ak sa rozhodnete využiť túto možnosť na odstúpenie od zmluvy, informujte nás o tom emailom, faxom alebo listom na korešpondenčnú adresu Hoppline Kft., so sídlom 1149 Budapest, Mogyoródi út 42, “G” épület. Emaily zasielajte na adresu info@alinda.sk. Starostlivo zabalený a nepoškodený tovar vráťte na adresu : Hoppline Kft., P.O.Box 5, 945 01 Komárno 1.
 • Akú záručnú dobu poskytujete na dodávaný tovar?
  Za normálnych okolností poskytujeme na náš tovar záruku 12 mesiacov. Ak je v záručnom liste uvedené inak, môže sa táto doba aj predĺžiť. V záručnom liste nájdete zároveň rozsah záruky a podmienky, za akých si môžete v záručnej dobe uplatniť reklamáciu.

Popis obchodu Alinda.sk

Robíte si zálusk na nový fotoaparát, notebook alebo hľadáte vhodné interiérové osvetlenie, záhradné náradie či dokonca produkty a pomôcky na tvár a telo? Alinda.sk ponúka široký sortiment spomínaných produktov, ktoré môžete nakúpiť z pohodlia domova. Na e-shope alinda.sk dostanete výrobky za najlepšie ceny, s prepravou zadarmo a vďaka pravidelným zľavám a výpredajom za veľmi priaznivé ceny!

Všetko pre vás a vašu domácnosť

Internetový portál alinda.sk ponúka svojim zákazníkom naozaj širokú ponuku produktov. Rýchlo a jednoducho nakúpite elektroniku, vybavenie na šport, všetko potrebné do vašej domácnosti a záhrady. Vybrať si môžete interiérové aj exteriérové osvetlenie, svetelné reťaze, hračky pre deti ale aj kozmetické produkty a pomôcky. V sekcii „výpredaj“ kúpite tovar za zvýhodnené ceny a dobrou správou je, že doprava pri objednávke nad 60 eur je zadarmo. Z tovar môžete bezpečne zaplatiť bankovým prevodom alebo až po doručení tovaru, na dobierku. Vydajte sa za bezpečným nákupom s neúrekom možností!

Výhody e-shopu alinda.sk

 • prehľadný e-shop
 • doručenie do 4 dní
 • doprava nad 60 eur zadarmo
 • dobrá komunikácia
 • výhodné ceny

Nevýhody e-shopu alinda.sk

 • užší sortiment

Ako hodnotia e-shop alinda.sk zákazníci?  

Zákazníci, ktorý na e-shope nakúpili si pochvaľujú predovšetkým rýchle dodanie, kvalitu tovaru a možnosť dopravy nad 60 eur zadarmo. S obľubou nakupujú aj zľavnené výrobky, vďaka pravidelným akciám vždy výhodne nakúpia, čo je jeden z dôvodov, prečo sa na e-shop alinda.sk opakovane vracajú.

Video recenzia eshopu Alinda.sk

Najnovšie články

5 vychytávok, ktoré potešia každého rodiča

Rodičovstvo je nádherné a zároveň náročné obdobie. Ak ním práve prechádzate, možno sa pýtate, či existuje niečo, čo vám ho dokáže uľahčiť a spríjemniť. Z eshopu alinda.sk sme vybrali 5 skvelých vychytávok, ktoré vás určite potešia! Tieto veci by mali dávať v pôrodnici. Potrebuje ich každý rodič.
Celý článok