Elektronika: Zľavy, akcie a výpredaje

Nový telefón, počítač či herná konzola? Ste na správnom mieste. V našej ponuke kupónov z rôznych špičkových eshopov ako AndreShop.sk, Alza.sk, NAY.sk a ďalších nájdete rôzne možnosti ako si výrazne znížiť cenu aj pri tých najdrahších mašinkách a komponentoch. Poradíme vám aj, ako si urobiť miesto na disku, či ako si šikovne zabezpečiť nový telefón každý rok jednoducho a lacno. Vybavte si domácnosť modernou technikou, kráčajte s dobou alebo si poskladajte silný stroj, ktorý utiahne aj tie najnovšie hry. Nakupujte kvalitne a výhodne.

AliExpress

AndreaShop.sk

Balabim.sk

Danimani.sk

Digitall.sk

Electronic-star.sk

iSaprio.sk

Klarstein.sk

Kulina.sk

Lidl.sk

Mall.sk

Mobilonline.sk

MP3.sk

Prolaika.sk

TPD.sk

Vsetkonamobil.sk

Najnovšie články z kategórie elektronika

Aké doplnky môžete využiť k svojmu MacBooku?

MacBook je názov prenosného počítača od spoločnosti Apple. Z hľadiska konštrukcie je to, ako už názov napovedá, prenosný počítač. Je to zariadenie, ktoré integruje všetko podstatné do jedného tela – procesor, displej, reproduktory, konektory, klávesnicu a ďalšie. To však neznamená, že zariadenie je dokonalé. Aké príslušenstvo môžete použiť, aby váš MacBook fungoval lepšie?

Celý článok

Vystavte stopku žrútom mobilných dát, a ušetrite ich na dôležité veci

Máte neobmedzené mobilné dáta alebo si strážite ich míňanie? Sledujete videá alebo počúvate hudbu? Obmedzené dátové balíčky si môžete takto veľmi rýchlo vyčerpať. Aby ste mohli používať neobmedzený počet dát, musíte v každej spoločnosti spĺňať určité podmienky. Niektoré spoločnosti ponúkajú po vyčerpaní dát dokúpenie ďalších. Sú aj paušály, ktoré vás nestopnú od internetu, ale zníži sa jeho rýchlosť . Prečítajte si pár rád, ako ušetriť dáta pri používaní najpopulárnejších aplikácií.

Celý článok

Ako si vybrať najlepší systém domáceho kina?

Nie je nič lepšie ako skvelý zvuk z domáceho kina pri filme s rodinou. Domáce kino môže byť vašou investíciou do šťastia. Existuje nespočetné množstvo variantov - od špičkových domácich kín, ktoré sú hodné filmového režiséra až po veľmi dostupné variácie, ktoré sa zmestia do náhradnej spálne. Nové domáce kino môže byť s našou pomocou tým najlepším produktom, aký ste si kedy kúpili.
Celý článok

Ako vyčistiť a ušetriť miesto na disku?

Čas od času sa naše telefóny zaplnia rôznymi súbormi, ako sú fotky, videá, správy, aplikácie a odzrazu nám na disku už nezostane miesto. Čo v takomto prípade robiť? Vývoj nových hier, videá, fotky, podcasty, hudba, aplikácie... Toto všetko vám s rýchlosťou blesku berie miesto na disku. A zrazu v jeden deň zistíte, že už nemáte žiaden priestor, kam novinky ukladať. Ako teda uvoľniť miesto na disku? Povieme si v našom článku.
Celý článok

Nový telefón každý rok? Ak poznáte ako na to, na výmene dokážete ušetriť

Mobilné telefóny patria k produktom s najväčšou stratou hodnoty v prepočte na rok. Či už za to môže ich masová výroba alebo neustále predstavovanie nových modelov, kúpa nového zariadenia nie je príliš dobrou investíciou, ak to ako investíciu môžeme nazvať. Môžete však vyskúšať:

  1. Kúpiť mobilný telefón na výhodný paušál
  2. Kúpiť nový telefón z inzertného portálu
  3. Akcia ako 1+1
Celý článok

Na aké zľavy sa môžete tešiť počas Black Friday 2018?

Nákupné šialenstvo s názvom Black Friday sa blíži. Deň plný akcií a zliav sa tradične koná v prvý piatok po americkom Dni Vďakyvzdania. Tento rok teda pripadá na 23. novembra, no niektoré slovenské e-shopy si tento nákupný sviatok natiahli na celý víkend, ba dokonca aj na dlhšie. Poďme sa teda spoločne pozrieť na to, čo niektoré e-shopy chystajú.

Celý článok

Black Friday 2018

 Pokiaľ pravidelne používate internet, alebo ste niekedy niečo cez internet nakúpili, určite ste sa už stretli s výrazom Black Friday.

Celý článok