Zľavy, kupóny a zľavové kódy Danimani.sk

Všetky kupóny

Akcia

Akciový tovar

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 219 ľudí

Ako použiť kupón na Danimani.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope Danimani.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku vložte zľavový kód do políčka „Zľavový kupón“ a potvrďte tlačidlom „Použiť“.

Najčastejšie otázky pre Danimani.sk

 • Aké možnosti platby mám na výber?
  Platiť môžete klasickým spôsobom na dobierku pri prevzatí tovaru, využiť môžete platbu vopred bankovým prevodom na účet alebo nakúpiť aj na splátky.
 • Akým spôsobom doručujete objednávky?
  Tovar vám doručí kuriér prepravnej spoločnosti DPD priamo na vami zvolenú adresu. O dodaní vás bude informovať vopred.
 • Kedy môžem očakávať doručenie objednávky?
  Za normálnych okolností je tovar expedovaný do 24 až 48 hodín, čo znamená, že ho môžete očakávať do 2 až 3 dní. Ak by sa dodacia lehota mala predĺžiť, budete o tom informovaný. Obchod sa však zaväzuje, aby akúkoľvek objednávku dodal najneskôr do 30 dní.
 • Ako a kedy môžem vrátiť tovar?
  Vrátiť tovar, teda odstúpiť od kúpnej zmluvy, môžete do 14 kalendárnych dní od prevzatia objednávky. Svoje rozhodnutie teda najneskôr v posledný deň tejto lehoty oznámte predajcovi ideálne emailom na adrese info@danimani.sk. Využite na to vzorový formulár, ktorý nájdete na webe eshopu v časti „Odstúpenie od zmluvy a reklamácie“ (https://www.danimani.sk/doc//odstupenie.pdf). Nepoškodený, funkčný a čistý tovar v pôvodnom balení potom s kompletným príslušenstvom a dokumentáciou pošlite na adresu DANIMANI s.r.o.,Tulipánova 3, 07101, Michalovce.
 • Ako postupovať v prípade reklamácie?
  Ak je tovar v záručnej lehote, máte právo uplatniť si reklamáciu. Tú oznámte ideálne emailom na adrese reklamacie@danimani.sk s využitím vyplneného reklamačného formulára, ktorý nájdete na webe eshopu v sekcii „Odstúpenie od zmluvy a reklamácie“ (https://www.danimani.sk/doc//rekl_form1.pdf). Tento vytlačený formulár potom pribaľte aj do balíka k reklamovanému tovaru spolu s dokladom o kúpe a záručným listom. Balík pošlite doporučene na adresu DANIMANI s.r.o.,Tulipánova 3, 07101, Michalovce. Reklamáciu vybavíme najneskôr do 30 dní a o jej výsledku vás budeme informovať.
 • Akým spôsobom môžem kontaktovať predajcu v prípade otázok alebo problémov?
  V prípade akýchkoľvek otázok je vám k dispozícii telefónne číslo 0907 788 892 alebo emailová adresa info@danimani.sk. Využiť môžete aj online kontaktný formulár na webe v sekcii „Kontaktujte nás“ (https://www.danimani.sk/index.php?route=information/contact) alebo online chat v pravom dolnom rohu webovej stránky.

Popis obchodu Danimani.sk

Danimani.sk je začínajúci eshop s IT elektronikou a príslušenstvom. Špecializuje sa najmä na inteligentné zariadenia všetkého druhu, či už ide o telefóny, tablety, hodinky, robotické vysávače a pod.

Výber mobilných telefónov je naozaj široký, nájdete tu tie najkvalitnejšie kúsky od popredných značiek ako Apple, Google, Huawei, Nokia, Samsung, Xiaomi, CAT, Honor, LG, OnePlus či Sony. K tomu navyše najnovšie iPady, inteligentné náramky, hodinky, ale aj športtestery či cyklo computery.

Ponuka notebookov nie je široká, ale je v nej špičkový stroj od Apple MacBook Pro.

Z robotických vysávačov si môžete vybrať modely zo značiek Xiaomi alebo Neato.

Okrem toho si tu vyberiete aj z niekoľkých druhov grafických kariet, digitálnych kamier a rôzneho príslušenstva ako káble, fólie, powerbanky, puzdrá, kryty, slúchadlá, nabíjačky, pamäťové karty, reproduktory a pod.

Obchod svoju ponuku neustále rozširuje, takže produktov bude určite pribúdať.

Prehľadná a pekná webová stránka vás však upúta na prvý pohľad. Hlavné menu so základných kategóriami je výrazné a prehľadné, rovnako tak možnosti filtrácie produktov v ďalších podkategóriách.

Detaily produktov sú veľmi dobre ilustrované a obsahujú tiež dostatok informácií a špecifikácií. Taktiež pod každým produktom nájdete aj ponuku súvisiaceho príslušenstva a iných produktov.

Na homepage vás zaujmú bannery s najhorúcejšími novinkami, rýchly vstup do kategórií aj odporúčaný a akciový tovar.

Výhody eshopu Danimani.sk:

-          Pekný a prehľadný web

-          Veľmi rýchle doručenie

-          Výhodné ceny

-          Profesionálna komunikácia

-          Kvalitné produkty

-          Poradenstvo

Nevýhody eshopu Danimani.sk:

-          Chýba možnosť online platby kartou

-          Trochu obmedzené možnosti dopravy

-          Občas problémy s reklamáciou

-          Menší výber tovaru

Čo hovoria o eshope Danimani.sk zákazníci:

Treba povedať, že drvivá väčšina zákazníkov je spokojná. Obchod si síce stále buduje klientelu, ale podľa doterajších skúseností a názorov je veľmi spoľahlivý. Kupujúci oceňujú naozaj rýchlu dopravu, dobré ceny a profesionálnu komunikáciu. Keďže v ponuke nájdete iba špičkové značky, kvalita produktov je taktiež často chválenou vlastnosťou.

Na druhej strane výber tovaru zatiaľ nie je príliš veľký, ale rozširuje sa. Viacerým zákazníkom chýba aj možnosť platby kartou a niektorí hlásia problémy pri reklamácii.