Zľavy, kupóny a zľavové kódy Mastichashop.sk + Mastichaterapia.sk

Všetky kupóny

Akcia

2x Masticha Original + jablčný ocot zdarma

 • Platí do 1. 10. 2021
 • Využilo 113 ľudí
Akcia

2x Masticha Active + zubná pasta

 • Platí do 1. 10. 2021
 • Využilo 16 ľudí
Akcia

Akcia kompletná kúra srdce, cievy, cholesterol

 • Platí do 1. 10. 2021
 • Využilo 5 ľudí
Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 50 €

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 80 ľudí

Ako použiť kupón na Mastichashop.sk + Mastichaterapia.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope Mastichaterapia.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku vložte zľavový kód do políčka „Zadajte Zľavový Kupón“ a potvrďte tlačidlom „POUŽIŤ KUPÓN“.

Najčastejšie otázky pre Mastichashop.sk + Mastichaterapia.sk

 • Aké sú platobné možnosti na vašom eshope?
  U nás môžete platiť niekoľkými spôsobmi. Tradične na dobierku, čiže priamo kuriérovi pri preberaní tovaru. Platiť môžete aj prostredníctvom platobnej brány GoPay. Ďalšou možnosťou je platba vopred bankovým prevodom, čo však znamená, že tovar bude expedovaný až po pripísaní platby na náš účet, čo pri tomto spôsobe platby môže trvať aj 3 dni. Najvýhodnejšie a najrýchlejšie je platiť platobnou kartou online. Ale platiť môžete aj na základe faktúry s uvedenou splatnosťou. Využiť môžete aj darčekový poukaz. A napokon pri osobnom prevzatí môžete platiť aj hotovosťou.
 • Aké možnosti dopravy mám na výber?
  Naše objednávky doručujeme prosterdníctvom kuriérskej služby DHL alebo Slovenskou poštou. Oba prípady sú spoplatnené sumou 4,50 eur. Ak však nakúpite za 50 a viac eur, dopravu máte zadarmo.
 • Kedy mi bude tovar doručený?
  Maximálnou lehotou pre dodanie tovaru je obdobie 30 dní. Nemusíte však čakať mesiac zakaždým. Tovar, ktorý máme skladom v dostatočnom počte, vám dorazí už do niekoľkých dní. Ak sa vaša objednávka skladá z niekoľkých častí, do úvahy prichádza aj možnosť, že vám bude doručovaná jednotlivo. O tejto skutočnosti vás však budeme informovať.
 • Dokedy môžem svoju objednávku stornovať?
  Stornovať objednávku môžete do 24 hodín po uzatvorení kúpnej zmluvy a to bez storno poplatku pri zákazkovom tovare podľa špecifických požiadaviek.
 • Akým spôsobom môžem odstúpiť od zmluvy a vrátiť tovar?
  Vrátiť tovar a odstúpiť od zmluvy môžete do 14 dní od prevzatia tovaru. Ak tak chcete urobiť, ste povinný písomné odstúpenie od zmluvy doručiť najneskôr v posledný deň určenej lehoty na adresu predávajúceho počas prevádzkových hodín alebo zaslať poštou najneskôr na adresu, ktorá je uvedená v kontaktoch. Do 14 dní tak musíte zaslať riadne zabalený tovar so všetkými jeho časťami, príslušenstvom a dokumentáciou taktiež na našu adresu. Na odstúpenie od zmluvy môžete využiť aj formulár na našej stránke.
 • Čo ak si tovar neprevezmem?
  V takom prípade máme právo na náhradu škody. Objednávku máte možnosť stornovať do 24 hodín, alebo môžete tovar stále do 14 dní po prevzatí bez udania dôvodu vrátiť, prípadne nás inak informovať o želanej zmene. Ak tak neurobíte, ste povinný prevziať objednaný tovar.
 • Akú záručnú dobu poskytujete k tovarom a službám?
  Pre spotrebiteľov ako fyzické osoby platí štandardná záruka 24 mesiacov, ak nie je pri tovare uvedené inak. V prípade už použitého alebo zánovného tovaru je záručná doba 12 mesiacov, budete o tom však informovaný. Záruka jeden rok platí aj vtedy, ak nenakupujete ako spotrebiteľ, ale ako právnická osoba (spoločnosť, firma...).
 • Akým spôsobom môžem reklamovať tovar?
  Reklamovaný tovar je potrebné zaslať alebo osobne doniesť na našu adresu. Tovar by ste mali vhodne a bezpečne zabaliť a odporúčame ho zaslať doporučene, prípadne ako poistenú zásielku. Nezabudnite pribaliť kópiu dokladu o kúpe (faktúru) a popis chyby alebo jednoducho vyplnený Reklamačný formulár spolu s dokladom o kúpe. (http://www.nakupujbezpecne.sk/docs/form/reklamacia.pdf). Reklamáciu je potrebné zaslať výhradne písomne (poštou) alebo osobne (nie formou e-mailu).
 • Za akých podmienok garantujete vrátenie peňazí?
  Vzťahuje sa to výlučne na produkty Masticha Active 100cps, Masticha Original 100cps a Masticha Vena 100cps. Vrátené balenie musí obsahovať aspoň 2/3 obsahu kapsúl. Ak vraciate kúru, musíte vrátiť všetky balenia, ktoré obsahuje. Suma, ktorú vraciame bude znížená o poštovné.

Popis obchodu Mastichashop.sk + Mastichaterapia.sk

Internetový obchod Mastichaterapia.sk sa zameriava na predaj liečivých produktov zameraných na rôzne žalúdočné problémy, vysoký cholesterol, paradentózu či napríklad aj na liečenie Crohnovej choroby a liečbu helikobaktera. E-shop ponúka celé liečebné kúry aj osobitné produkty. Navyše pri nákupe nad 50€ máte dopravu zdarma.

Chioskou mastichou na žalúdočné problémy

Žiadna choroba nie je príjemná, no ak máte žalúdočné problémy, dokážu obmedziť aj bežné činnosti počas dňa. Liečba chioskou mastichou sa využíva na liečbu helikobaktera, Crohnovu chorobu, žalúdočné vredy či pálenie záhy. Pri liečbe helikobaktera vám tento e-shop ponúka buď Mastichu active, ktorá je vo forme kapsúl alebo mastichovú kúru. Mastichová kúra môže byť základná a kompletná. Mastichaterapia ponúka v základnej kúre tri balíčky produktu Masticha Active a dva Helikobakter testy. V kompletnej kúre sú k tomu pribalené aj Mastichové kryštály a Mastichové žuvačky. Na základe skúseností s Mastichou vám e-shop odporúča pri tejto chorobe užiť aspoň tri balenia produktu Masticha active. Pri žalúdočných vredoch a iných problémoch so žalúdkom odporúča e-shop Mastichoterapia balenie produktu Masticha Original.

 

Mastichaterapia na paradentózu a vysoký cholesterol

Ak máte zubný kaz či paradentózu, tak vám pomôžu Mastichové žuvačky a Mastichové kryštály. Práve tie zakročia proti tráviacim problém priamo od ústnej dutiny, kde to často začína. Ak máte vysoký cholesterol, tak aj s týmto vám Mastichaterapia pomôže. V ponuke máte na výber z Mastichy Original alebo z cholesterolovej kúry, ktorá sa skladá z dvoch balení Masticha original a jablčného octu.

Internetový obchod sa snaží svojich zákazníkov udržať kvôli zľavám z mastichaterapie a jej konkrétnym produktom. Buď poskytne konkrétny produkt za akciovú cenu, alebo sú v ponuke aj množstevné balíčky, ktoré sú síce drahšie, ale pri väčšom nákupe cenovo výhodnejšie. Ak ale chcete mať zľavu na mastichaterapiu a ešte výhodnejšiu cenu k tomu, tak pri kúpe produktov nad 50€ máte dopravu zadarmo.

 

Výhody e-shopu Mastichaterapia.sk

 • prehľad skúseností s mastichou online
 • kvalitné a účinné produkty
 • veľmi rýchle spracovanie objednávky a doprava
 • odborné poradenstvo online
 • uverejnené skúseností zákazníkov na webovej stránke

 

Nevýhody e-shopu Mastichaterapia.sk

 • občasné vypredanie tovaru, teda dlhšie čakanie na dodanie tovaru

 

Čo hovoria na e-shop Mastichaterapia.sk zákazníci?

Tento internetový obchod je celkovo zo strany zákazníkov hodnotení veľmi dobre. Zákazníci si hlavne pochvaľujú expresne dodanie tovaru do 24 hodín. Ďalej sa im páči, že na internetovej stránke sú uvedené skúsenosti s konkrétnymi produktmi, a preto vedia dôveryhodne posúdiť, či si produkt zakúpia alebo nie. Celkovo zákazníci hovoria o masticha produktoch, že sú účinné a že im uľahčili život a uzdravili ich. V neposlednom rade si veľmi pochvaľujú aj odborné poradenstvo na e-shope. Na druhej strane je tu aj pár záporných hodnotení zo strany zákazníkov. Ide však iba o hodnotenie týkajúce sa dopravy Slovenskou poštou, u ktorej e-shop nevie garantovať doručenie do 24 hodín.