Zľavy, kupóny a zľavové kódy Mastichashop.sk + Mastichaterapia.sk

Všetky kupóny

Akcia

2x Masticha Original + jablčný ocot zdarma

 • Platí do 10. 6. 2020
 • Využilo 55 ľudí
Doprava zdarma
Doprava zdarma

Kupón na dopravu zdarma

 • Platí do 10. 6. 2020
 • Využilo 59 ľudí
Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 50 €

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 43 ľudí

Popis obchodu Mastichashop.sk + Mastichaterapia.sk

Internetový obchod Mastichaterapia.sk sa zameriava na predaj liečivých produktov zameraných na rôzne žalúdočné problémy, vysoký cholesterol, paradentózu či napríklad aj na liečenie Crohnovej choroby a liečbu helikobaktera. E-shop ponúka celé liečebné kúry aj osobitné produkty. Navyše pri nákupe nad 50€ máte dopravu zdarma.

Najnovšie články Mastichashop.sk + Mastichaterapia.sk

Ako ušetriť na elektrine

Aj niekoľko desiatok eur ročne môžete ušetriť vo vašej peňaženke, ak zmeníte tarifu, dodávateľa elektriny či vymeníte staré spotrebiče za nové.
Celý článok

Ako ušetriť na Booking a AirBnB

Ubytovanie bývalo druhou najväčšou položkou pri cestovaní. Lenže v dnešnej dobe, keď môžete zohnať obojsmernú letenku za cenu denného menúčka v reštaurácii sa dnes ubytko vyšplhalo na prvú priečku. Stále ho však môžete získať za dobrú cenu, pokiaľ viete, ako na to. Tak čítajte a dozviete sa.
Celý článok

Ako ušetriť na dovolenke

Cestovanie je pomaly nové náboženstvo. Stalo sa totiž dostupným pre oveľa viac ľudí, ako kedysi. Ako to už však býva, chceme zaplatiť správnu cenu a nepreplatiť. Tu sú preto tipy, ako môžete ušetriť na dovolenke.
Celý článok

Popis obchodu Mastichashop.sk + Mastichaterapia.sk

Internetový obchod Mastichaterapia.sk sa zameriava na predaj liečivých produktov zameraných na rôzne žalúdočné problémy, vysoký cholesterol, paradentózu či napríklad aj na liečenie Crohnovej choroby a liečbu helikobaktera. E-shop ponúka celé liečebné kúry aj osobitné produkty. Navyše pri nákupe nad 50€ máte dopravu zdarma.

Chioskou mastichou na žalúdočné problémy

Žiadna choroba nie je príjemná, no ak máte žalúdočné problémy, dokážu obmedziť aj bežné činnosti počas dňa. Liečba chioskou mastichou sa využíva na liečbu helikobaktera, Crohnovu chorobu, žalúdočné vredy či pálenie záhy. Pri liečbe helikobaktera vám tento e-shop ponúka buď Mastichu active, ktorá je vo forme kapsúl alebo mastichovú kúru. Mastichová kúra môže byť základná a kompletná. Mastichaterapia ponúka v základnej kúre tri balíčky produktu Masticha Active a dva Helikobakter testy. V kompletnej kúre sú k tomu pribalené aj Mastichové kryštály a Mastichové žuvačky. Na základe skúseností s Mastichou vám e-shop odporúča pri tejto chorobe užiť aspoň tri balenia produktu Masticha active. Pri žalúdočných vredoch a iných problémoch so žalúdkom odporúča e-shop Mastichoterapia balenie produktu Masticha Original.

 

Mastichaterapia na paradentózu a vysoký cholesterol

Ak máte zubný kaz či paradentózu, tak vám pomôžu Mastichové žuvačky a Mastichové kryštály. Práve tie zakročia proti tráviacim problém priamo od ústnej dutiny, kde to často začína. Ak máte vysoký cholesterol, tak aj s týmto vám Mastichaterapia pomôže. V ponuke máte na výber z Mastichy Original alebo z cholesterolovej kúry, ktorá sa skladá z dvoch balení Masticha original a jablčného octu.

Internetový obchod sa snaží svojich zákazníkov udržať kvôli zľavám z mastichaterapie a jej konkrétnym produktom. Buď poskytne konkrétny produkt za akciovú cenu, alebo sú v ponuke aj množstevné balíčky, ktoré sú síce drahšie, ale pri väčšom nákupe cenovo výhodnejšie. Ak ale chcete mať zľavu na mastichaterapiu a ešte výhodnejšiu cenu k tomu, tak pri kúpe produktov nad 50€ máte dopravu zadarmo.

 

Výhody e-shopu Mastichaterapia.sk

 • prehľad skúseností s mastichou online
 • kvalitné a účinné produkty
 • veľmi rýchle spracovanie objednávky a doprava
 • odborné poradenstvo online
 • uverejnené skúseností zákazníkov na webovej stránke

 

Nevýhody e-shopu Mastichaterapia.sk

 • občasné vypredanie tovaru, teda dlhšie čakanie na dodanie tovaru

 

Čo hovoria na e-shop Mastichaterapia.sk zákazníci?

Tento internetový obchod je celkovo zo strany zákazníkov hodnotení veľmi dobre. Zákazníci si hlavne pochvaľujú expresne dodanie tovaru do 24 hodín. Ďalej sa im páči, že na internetovej stránke sú uvedené skúsenosti s konkrétnymi produktmi, a preto vedia dôveryhodne posúdiť, či si produkt zakúpia alebo nie. Celkovo zákazníci hovoria o masticha produktoch, že sú účinné a že im uľahčili život a uzdravili ich. V neposlednom rade si veľmi pochvaľujú aj odborné poradenstvo na e-shope. Na druhej strane je tu aj pár záporných hodnotení zo strany zákazníkov. Ide však iba o hodnotenie týkajúce sa dopravy Slovenskou poštou, u ktorej e-shop nevie garantovať doručenie do 24 hodín.

Obľúbené kupóny a akcie pre Mastichashop.sk + Mastichaterapia.sk

Doprava zdarma
Doprava zdarma

Kupón na dopravu zdarma

 • Platí do 10. 6. 2020
 • Využilo 59 ľudí
Akcia

2x Masticha Original + jablčný ocot zdarma

 • Platí do 10. 6. 2020
 • Využilo 55 ľudí
Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 50 €

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 43 ľudí

Najčastejšie otázky pre Mastichashop.sk + Mastichaterapia.sk

 • Aké sú platobné možnosti na vašom eshope?
  Za tovar a služby v e-shope je možné platiť nasledovnými spôsobmi: 1. platba na dobierku (platíte priamo kuriérovi pri preberaní tovaru), 2. platba prostredníctvom platobnej brány GoPay, 3. platba pri osobnom prevzatí (iba Bratislava), 4. platba bankovým prevodom – vopred, tovar bude expedovaný po prijatí peňažných prostriedkov na náš účet, 5. platba na základe faktúry so splatnosťou uvedenou vo faktúre, 6. platbu na základe darčekového poukazu.
 • Kedy mi bude tovar doručený?
  Zaväzujeme sa vám objednávku doručiť do 30 dní od jej uzatvorenia. Tovar skladom sa snažíme dostať k zákazníkovi už do niekoľkých dní. V prípade, že sa objednávka skladá z viacerých tovarov a služieb, budeme vás informovať o prípadnom čiastočnom doručovaní. Na doručenie využívame kuriérsku spoločnosť Geis SK a baliacu spoločnosť Comgate.
 • Dokedy môžem svoju objednávku stornovať?
  Stornovať objednaný tovar alebo službu má kupujúci právo do 24 hodín od vzniku kúpnej zmluvy bez storno poplatku pri tovare, ktorý je vyrábaný na zákazku, podľa špecifických požiadaviek spotrebiteľa alebo špeciálne pre jedného spotrebiteľa.
 • Akým spôsobom môžem odstúpiť od zmluvy a vrátiť tovar?
  Vrátiť tovar a odstúpiť od zmluvy môžete do 14 dní od prevzatia tovaru. Spotrebiteľ je povinný, ak toto právo chce využiť, písomné odstúpenie od kúpnej zmluvy osobne doručiť najneskôr v posledný deň určenej lehoty na kontaktnú adresu predávajúceho počas jeho prevádzkových hodín alebo toto odstúpenie podať na poštovú prepravu najneskôr v posledný deň lehoty na adresu, ktorá je uvedená v kontaktoch, prípadne takéto uplatnenie práva je možné uplatniť aj v podobe zápisu na inom trvanlivom nosiči. Spotrebiteľ je povinný po oznámení o odstúpení od zmluvy zaslať alebo doručiť osobne predmet zmluvy od ktorej odstupuje spolu so všetkou dokumentáciou – napr. originálom faktúry, návodom a inou dokumentáciou k tovaru, ktorá mu bola doručená spolu s tovarom, najneskôr však do 14 dní odo dňa odstúpenia (§10 ods. 1 Zákona). Odporúčame kupujúcim, aby si vyhotovili pre vlastnú potrebu kópiu faktúry a tovar zasielali doporučene a ako poistenú zásielku. Na odstúpenie od zmluvy môžete využiť aj formulár na našej stránke.
 • Čo ak si tovar neprevezmem?
  V takom prípade má predávajúci právo na náhradu škody. Ak si kupujúci objednal tovar, ktorý nestornoval resp. neodstúpil od zmluvy a zároveň od dopravcu neprevzal tento tovar alebo po výzve predávajúceho si v prípade zvolenia osobného odberu tovar neprevzal v určenej lehote na odber. Týmto konaním kupujúci porušil svoju povinnosť uvedenú v čl. X bod 2. písm, a), podľa ktorého je kupujúci povinný prevziať objednaný tovar. Pri určovaní výšky náhrady škody predávajúci berie do úvahy predovšetkým dopravné náklady a s tým spojené poplatky v prípade zaslania tovaru, náklady spojené s balením, expedíciou a administráciou objednávky ako aj všetky ostatné náklady, ktoré mu vznikli s realizáciou predmetnej objednávky a zároveň má právo si účtovať i ušlý zisk. Predávajúci má právo aj neuplatniť si právo na náhradu škody alebo si uplatniť toto právo len z časti.
 • Akú záručnú dobu poskytujete k tovarom a službám?
  Ak kupujúci je spotrebiteľ (fyzická osoba, ktorá nekoná v rámci predmetu svojej podnikateľskej činnosti, zamestnania alebo povolania) na všetok ponúkaný tovar sa poskytuje záruka v trvaní 24 mesiacov, ak nie je pri tovare uvedené inak a postupuje sa v zmysle Zákona o ochrane spotrebiteľa a Občianskeho zákonníka a týchto reklamačných podmienok. Ak si kupujúci objednal použitú vec a bol o tom kupujúci informovaný, záručná doba je 12 mesiacov. Ak kupujúci nie je spotrebiteľom, postupuje sa v zmysle ustanovení Obchodného zákonníka a záručná doba je 1 rok a na tieto reklamácie sa nevzťahujú tieto reklamačné podmienky. Záručná doba začína plynúť dňom prevzatia tovaru od prepravnej spoločnosti alebo priamo od predávajúceho ak si tovar preberá kupujúci osobne, v deň jeho prevzatia.
 • Akým spôsobom môžem reklamovať tovar?
  Reklamovaný tovar je potrebné zaslať na našu adresu uvedenú nižšie avšak nie na dobierku alebo osobne doniesť na kontaktnú adresu. Tovar je potrebné vhodne zabaliť, aby počas prepravy nedošlo k poškodeniu tovaru a odporúčame tovar zaslať doporučene, prípadne ako poistenú zásielku. K tovaru je potrebné pripojiť kópiu dokladu o kúpe (faktúru) a popis vady alebo odporúčame priložiť vyplnený Reklamačný formulár spolu s dokladom o kúpe. (http://www.nakupujbezpecne.sk/docs/form/reklamacia.pdf). Reklamáciu je potrebné zaslať výhradne písomne (poštou) alebo osobne (nie formou e-mailu).
 • Za akých podmienok garantujete vrátenie peňazí?
  Garancia vrátenia peňazí sa vzťahuje len na produkty Masticha Active 100cps, Masticha Original 100cps a Masticha Vena 100cps. Vrátenie použitého balenia – balenie musí obsahovať aspoň 2/3 obsahu kapsúl. V prípade kúr je podmienkou vrátanie všetkých balení, ktoré kúra obsahuje. V prípade vrátenia použitého balenia vám bude sumam, ktorú vám za produkty vrátime, znížená o náklady na poštovné.

Obľúbené kupóny a akcie pre Mastichashop.sk + Mastichaterapia.sk

Doprava zdarma
Doprava zdarma

Kupón na dopravu zdarma

 • Platí do 10. 6. 2020
 • Využilo 59 ľudí
Akcia

2x Masticha Original + jablčný ocot zdarma

 • Platí do 10. 6. 2020
 • Využilo 55 ľudí
Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 50 €

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 43 ľudí

Ako použiť kupón na Mastichashop.sk + Mastichaterapia.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope Mastichaterapia.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku vložte zľavový kód do políčka „Zadajte Zľavový Kupón“ a potvrďte tlačidlom „POUŽIŤ KUPÓN“.

Obľúbené kupóny a akcie pre Mastichashop.sk + Mastichaterapia.sk

Doprava zdarma
Doprava zdarma

Kupón na dopravu zdarma

 • Platí do 10. 6. 2020
 • Využilo 59 ľudí
Akcia

2x Masticha Original + jablčný ocot zdarma

 • Platí do 10. 6. 2020
 • Využilo 55 ľudí
Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 50 €

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 43 ľudí