Zľavy, kupóny a zľavové kódy Primulus.sk

Všetky kupóny

10%
Zľava

Primulus zľavový kupón 10%

Kód treba zadať do poľa pod objednávkou / výberom platby

 • Platí do 31. 12. 2020
 • Využilo 107 ľudí

Popis obchodu Primulus.sk

E-shop Primulus.sk s jedinečným doplnkom výživy určeným výlučne pre mužov. Tablety na podporu tvorby testosterónu Primulus, obsahuju niekoľko aktívnych prírodných zložiek, ktoré priaznivo pôsobia na viacero telesných funkcií u mužov. Tento unikátny produkt teraz môžete zakúpiť so zľavovým kupónom v e-shope primulus.sk, kde nájdete všetky potrebné informácie týkajúce sa užívania a zloženia.

Najnovšie články Primulus.sk

Ako ušetriť na elektrine

Aj niekoľko desiatok eur ročne môžete ušetriť vo vašej peňaženke, ak zmeníte tarifu, dodávateľa elektriny či vymeníte staré spotrebiče za nové.
Celý článok

Ako ušetriť na Booking a AirBnB

Ubytovanie bývalo druhou najväčšou položkou pri cestovaní. Lenže v dnešnej dobe, keď môžete zohnať obojsmernú letenku za cenu denného menúčka v reštaurácii sa dnes ubytko vyšplhalo na prvú priečku. Stále ho však môžete získať za dobrú cenu, pokiaľ viete, ako na to. Tak čítajte a dozviete sa.
Celý článok

Ako ušetriť na dovolenke

Cestovanie je pomaly nové náboženstvo. Stalo sa totiž dostupným pre oveľa viac ľudí, ako kedysi. Ako to už však býva, chceme zaplatiť správnu cenu a nepreplatiť. Tu sú preto tipy, ako môžete ušetriť na dovolenke.
Celý článok

Popis obchodu Primulus.sk

E-shop Primulus.sk s jedinečným doplnkom výživy určeným výlučne pre mužov. Tablety na podporu tvorby testosterónu Primulus, obsahuju niekoľko aktívnych prírodných zložiek, ktoré priaznivo pôsobia na viacero telesných funkcií u mužov. Tento unikátny produkt teraz môžete zakúpiť so zľavovým kupónom v e-shope primulus.sk, kde nájdete všetky potrebné informácie týkajúce sa užívania a zloženia.

Doplnok výživy Primulus

Účinky tabliet na podporu tvorby testosterónu Primulus, je možné pocítiť už po dvoch týždňoch užívania. Tablety Primulus, označované aj ako multivitamín moderného muža, obsahujú zloženie viacerých vitamínov a minerálov vhodných najmä pre mužov s vysoko pozitívnym účinkom. Ide o zložky ako zinok, horčík, selén, vitamín D3, vitamín B6, vitamín C, biotín, fenugreek, tribulus terrestris a extrakt z čierneho korenia. So zľavovým kódom na tablety Primulus ich môžete nakúpiť v e-shope primulus.sk ešte výhodnejšie. Doplnok výživy pre mužov  je určený najmä na zníženie únavy, zvýšenie energie a testosterónu a tiež zvýšenie imunity a libida. Pri užívaní tabliet Primulus vám nehrozia žiadne vedľajšie účinky.

 

Výhody e-shopu Primulus.sk

 • odborné poradenstvo pri nákupe
 • rýchle dodanie
 • ochotný personál
 • nízka cena oproti konkurenčným produktom
 • vysoký obsah účinných prírodných zložiek
 • možnosť uplatniť si zľavový kód

 

Nevýhody e-shopu Primulus.sk

 • zatiaľ žiadne zistené nevýhody

 

Čo si myslia o e-shope Primulus.sk zákazníci?

Zákazníci internetového obchodu primulus.sk sú s tabletami na podporu tvorby testosterónu aj samotným e-shopom veľmi spokojní. Medzi recenziami zákazníkov sú najmä pozitívne hodnotenia, ktoré sa týkajú samotného produktu. Zákazníci považujú produkt za vysoko účinný s priaznivým vplyvom na únavu a zvýšenie energie pri fyzických aktivitách. Množstvo zákazníkov si tiež pochvaľuje viditeľný svalový prírastok pri vykonávaní pravidelných silových tréningov. Personál je taktiež hodnotený na vysokej úrovni hlavne čo sa týka poradenstva. Dodanie je rýchle a diskrétne.

Obľúbené kupóny a akcie pre Primulus.sk

10%
Zľava

Primulus zľavový kupón 10%

Kód treba zadať do poľa pod objednávkou / výberom platby

 • Platí do 31. 12. 2020
 • Využilo 107 ľudí

Najčastejšie otázky pre Primulus.sk

 • Za ako dlho pocítim prvé účinky Primulusu?
  Tento fakt je veľmi individuálny. Záleží na mnohých faktoroch. Rozhodujúci je Váš vek, fyzická kondícia, stravovacie návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muža iná, preto Vám nedokážeme dať presnú odpoveď. Podľa doterajších skúseností sa najrýchlejšie účinky dostavujú behom dvoch týždňov, väčšina mužov však pocíti rozdiel po jednom až dvoch mesiacoch užívania.
 • Môže mi Primulus pomôcť, keď mám len 20 rokov?
  Primulus je primárne určený pre mužov starších ako 25 rokov, u ktorých sa začína prejavovať nižšia hladina testosteronu. To ale neznamená, že by pre Vás Primulus nebol prínosný. Obsahuje radu vitamínov a minerálov, ktoré muži potrebujú v každom veku a často ich majú nedostatok. Málo Zinku? Nedostatok vitamínu D? Malý prísun horčíka? Primulus je riešenie.
 • Prečo musím brať dve tablety denne, nestačí jedna?
  Nechceme robiť nič napoly. Aby sme mali istotu, že Vám Primulus skutočne pomôže, musí obsahovať dostatok všetkých účinných látok v správnom pomere. Dané množstvo nie sme schopní dať do jednej tablety. Pokiaľ si zabudnete vziať tabletu ráno, hlavu si z toho nerobte, bez problémov si môžete vziať večer dve tablety naraz.
 • Má Primulus nejaké vedľajšie účinky?
  Primulus je 100% prírodný produkt, ktorý sa skladá výlučne z vitamínov, minerálov a extraktov z dvoch bylín. Hlavná sila nášho produktu je predovšetkým jedinečná kombinácia týchto látok a objem, v ktorom sú obsiahnuté. Všetky zložky sú v lekárňach bežne dostupné a lekármi veľmi často odporúčané. Nejedná sa o žiadne zakázané látky a Primulus Vám nikdy nemôže zdvihnúť testosteron nad Vašu prirodzenú hladinu. Nemusíte sa teda obávať, žiadne vedľajšie účinky Vám nehrozia.
 • A čo sa stane s mojím testosteronom, keď Primulus v budúcnosti prestanem brať?
  V prípade, že Primulus v budúcnosti prestanete užívať, Vaša hladina testosteronu sa v najhoršom prípade po čase vráti opäť na úroveň pred užívaním produktu. Na rozdiel od anabolických steroidov, ktoré znižujú vlastnú tvorbu testosteronu (telo ho prestane produkovať, pretože ho dostáva „umelo“) náš produkt podporuje vlastnú, prirodzenú tvorbu tohto hormónu. Preto v tomto prípade nehrozí žiadny negatívny metabolický efekt.
 • Chcem brať Primulus pravidelne, nedá sa zaistiť stály odber bez nutnosti jednorazových nákupov?
  Samozrejme. Najlepší efekt sa dostaví práve pri pravidelnom užívaní. Každý, kto si u nás kúpi balenie Primulus môže byť dobrovoľne zaradený do pravidelného odberu, kedy Vám Primulus bude odosielaný pravidelne každých 30 dní. Jednoducho a pohodlne. O tejto možnosti Vás budeme kontaktovať po Vašom prvom nákupe. Nikoho do ničoho nenútime, je to len na Vás.
 • Aké spôsoby platby prijímate?
  Kúpnu cenu môžete uhradiť predovšetkým nasledujúcimi spôsobmi: - v hotovosti pri zaslaní tovaru na dobierku; - bezhotovostne pred dodaním tovaru on-line platobnou kartou prostredníctvom platobného portálu; - bezhotovostne pred dodaním tovaru prevodom na náš bankový účet (pokyny vám budú oznámené v potvrdení objednávky); - v prípade pravidelného odberu bezhotovostne po dodaní tovaru na základe faktúry priloženej k dodanému tovaru. Prípadné ďalšie spôsoby platby sú uvedené na webovom rozhraní. Niektoré spôsoby platby (najmä dobierka) môžu byť ďalej spoplatnené. Tieto poplatky sú uvedené na webovom rozhraní. V objednávke bude vždy uvedená konečná cena, ktorá už poplatky súvisiace so zvoleným spôsobom platby zahŕňa.
 • Môžem zrušiť už odoslanú objednávku?
  Objednávku, ktorú sme doteraz neprijali, môžete zrušiť telefonicky alebo e-mailom. Všetky nami prijaté objednávky sú záväzné. Neskoršie zrušenie objednávky je možné len po dohode s nami. Ak je takto zrušená objednávka tovaru, od ktorého sa nedá odstúpiť, máme nárok na náhradu nákladov, ktoré sme už v súvislosti so zmluvou vynaložili.
 • Kedy môžem očakávať doručenie svojej objednávky?
  Doba dodania tovaru vždy závisí na jeho dostupnosti a od zvoleného spôsobu dopravy a platby. Tovar, ktorý je skladom, spravidla expedujeme do 4 pracovných dní od prijatia objednávky (pri zaslaní tovaru na dobierku), prípadne od pripísania platby na náš účet (pri bezhotovostnej platbe). Tovar, ktorý nie je skladom, expedujeme, hneď ako je to možné. O presnom dátume vás budeme informovať. V prípade pravidelného odberu vám bude tovar doručený vždy dňom, ktorý si spolu v priebehu dojednávania pravidelného odberu dohodneme. Dodaním tovaru podľa týchto obchodných podmienok sa rozumie okamih, kedy je vám tovar doručený. Ak bezdôvodne odmietnete prevziať tovar, nepovažuje sa táto skutočnosť za nesplnenie povinnosti dodať tovar z našej strany, ani za odstúpenie od zmluvy z vašej strany.
 • Ako môžem odstúpiť od kúpnej zmluvy?
  Od kúpnej zmluvy môžete odstúpiť v lehote 14 dní odo dňa prevzatia tovaru v prípade jednorazovej objednávky; ak ide o pravidelný odber, potom v lehote 14 dní odo dňa prevzatia prvej dodávky tovaru. Ak je dodávka rozdelená do niekoľkých častí, môžete od zmluvy odstúpiť do 14 dní odo dňa prevzatia poslednej dodávky. Oznámenie o odstúpení od kúpnej zmluvy odporúčame zaslať na našu doručovaciu adresu alebo e-mail. Pre odstúpenie od zmluvy možno využiť vzorový formulár. Prijatie oznámenia vám bez zbytočného odkladu potvrdíme. Odstúpenie od zmluvy nemusíte nijako zdôvodňovať.
 • Akým spôsobom vám môžem vrátiť tovar?
  Tovar ste povinný nám vrátiť do 14 dní od odstúpenia od zmluvy na našu doručovaciu adresu alebo na adresu nášho sídla. Tovar nezasielajte na dobierku. Tovar zaslaný na dobierku nie sme povinní prevziať.
 • Kedy a ako mi vrátite peniaze?
  Všetky prijaté peňažné prostriedky vám vrátime do 14 dní od odstúpenia od zmluvy. Berte však na vedomie, že nie sme povinní vrátiť vám peniaze skôr, ako nám vrátite tovar alebo preukážete, že ste nám tovar odoslali. Popri kúpnej ceny máte aj nárok na vrátenie nákladov na dodanie tovaru k vám. Ak ste však zvolili iný ako najlacnejší spôsob dodania tovaru, ktorý ponúkame, vrátime vám náklady na dodanie tovaru vo výške zodpovedajúcej najlacnejšiemu ponúkanému spôsobu dodania tovaru. Peniaze vám vrátime: - rovnakým spôsobom, akým sme ich prijali, alebo - spôsobom, aký budete požadovať.

Obľúbené kupóny a akcie pre Primulus.sk

10%
Zľava

Primulus zľavový kupón 10%

Kód treba zadať do poľa pod objednávkou / výberom platby

 • Platí do 31. 12. 2020
 • Využilo 107 ľudí

Ako použiť kupón na Primulus.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope Primulus.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku vložte zľavový kód do políčka „Chcete nám niečo povedať, alebo zadať kód akcie?“.

Obľúbené kupóny a akcie pre Primulus.sk

10%
Zľava

Primulus zľavový kupón 10%

Kód treba zadať do poľa pod objednávkou / výberom platby

 • Platí do 31. 12. 2020
 • Využilo 107 ľudí