Primulus.sk zľavové kódy a kupóny

10%
Zľava

Primulus zľavový kupón 10%

Kód treba zadať do poľa pod objednávkou / výberom platby

 • Platí do 31. 12. 2021
 • Ešte nikto nevyužil

Ako použiť kupón na Primulus.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope Primulus.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku vložte zľavový kód do políčka „Chcete nám niečo povedať, alebo zadať kód akcie?“.

 4. Krátky video návod ako používať kupóny na Primulus.sk

  Video aj s audio komentárom

Najčastejšie otázky pre Primulus.sk

 • Kedy pocítim prvé účinky Primulusu?
  Je to individuálne a ovplyvňuje to mnoho faktorov ako vek, fyzická kondícia, životospráva a podobne. Okrem toho u každého muža je iná aj samotná hladina testosterónu, takže presná odpoveď na túto otázku zrejme neexistuje. Avšak z našich skúseností a skúseností našich zákazníkov vieme, že prvé účinky sa môžu dostaviť už po dvoch týždňoch, ale aj po jednom až dvoch mesiacoch užívania.
 • Môže mi Primulus pomôcť, keď mám len 20 rokov?
  Produkt je určený predovšetkým pre mužov starších ako 25. A to z toho dôvodu, že práve po 25-ke sa začínajú prejavovať prvé príznaky nižšej hladiny testosterónu. Napriek tomu pre vás Primulus určite bude prínosný aj v mladšom veku. Vďaka mnohým vitamínom a minerálom, ktoré sú prínosné pre každého. Či už je to zinok, vitamín D, horčík a podobne.
 • Je nutné užívať až dve tablety denne?
  Ak si chcete byť istý, že Primulus bude mať na váš organizmus naozaj skutočný účinok, mali by ste odporúčané dávkovanie dodržiavať. Ide o to, aby ste do tela pravidelne dostávali dostatok účinných látok v správnom pomere. Keďže do jednej tablety sa pri jej veľkosti toto požadované množstvo nezmestí, musí byť rozdelené do dvoch. Preto je ideálne brať dve tablety denne, jednu ráno a druhú večer. Ak však na jednu z nich zabudnete, pokojne si potom vezmite dve naraz.
 • Má Primulus nejaké vedľajšie účinky?
  V prvom rade ide o 100% prírodný produkt. Primulus je jedinou kombináciou účinných látok z dvoch bylín. Zložky, ktoré obsahuje sú bežne dostupné v lekárňach v jednotlivých doplnkoch výživy a samotní lekári ich často odporúčajú. Takže je to celkom bezpečné. Nehrozí ani to, že by vám Primulus zdvihol testosterón vysoko nad prirodzenú hladinu. Žiadnych vedľajších účinkov sa obávať nemusíte.
 • Čo ak Primulus vysadím? Začne moja hladina testosterónu klesať?
  To najhoršie, čo sa vám môže stať, keď prestanete Primulus užívať, je, že sa hladina vášho testosterónu vráti späť na úroveň pred užívaním nášho produktu. Primulus totiž v žiadnom prípade nefunguje ako anabolické steroidy, ktoré nahrádzajú funkciu testosterónu, a tak ho telo pri ich užívaní prestane prirodzene vytvárať. Primulus iba podporuje prirodzenú tvorbu testosterónu vo vašom tele. Neobávajte sa žiadny negatívnych metabolických účinkov.
 • Môžem si objednať aj dlhodobý pravidelný odber Primulusu?
  Samozrejme. Ktokoľvek, kto sa rozhodne u nás náš produkt objednať, si môže vybrať aj pravidelný odber Primulusu, kedy vám budeme posielať jedno balenie každých 30 dní. Zabezpečíte si tak pravidelné užívanie, ktoré je pre celkový účinok produktu to najlepšie. Jednoducho a pohodlne. Túto možnosť vám navrhneme po vašom prvom nákupe, avšak v žiadnom prípade nie je podmienkou. Rozhodnete sa sami.
 • Aké spôsoby platby mám na výber?
  Platiť u nás môžete nasledujúcimi spôsobmi. Na dobierku, teda v hotovosti kuriérovi pri prevzatí tovaru. Online platobnou kartou, teda vopred pri objednávke. Online môžete platiť aj bankovým prevodom, číslo účtu atď. dostane e v potvrdzovacom emaile. Platiť môžete aj na základe faktúry a to najmä v prípade pravidelného odberu. Ďalšie informácie o spôsoboch platby a pripadných ďalších poplatkoch pri jednotlivých platobných metódach nájdete na našom webe.
 • Môžem zrušiť už odoslanú objednávku?
  Ak ste objednávku už odoslali, avšak my sme ju zatiaľ neprijali a nevybavili, teda neprišiel vám potvrdzovací email, môžete stále zrušiť telefonicky alebo emailom. Avšak všetky nami prijaté a spracované objednávky sú už záväzné a zrušiť sa potom už nedajú. Neskoršie zrušenie objednávky je možné len po vzájomnej dohode. Ak sa rozhodnete za každú cenu zrušiť objednávku, od ktorej my už nedokážeme odstúpiť, máme právo na náhradu nákladov, ktoré nás jej vybavovanie stálo.
 • Kedy môžem očakávať doručenie svojej objednávky?
  Závisí to od dostupnosti tovaru, spôsobu dopravy a tiež od spôsobu platby. Ak je tovar skladom, expedujeme ho do 4 pracovných dní od prijatia objednávky, resp. pripísania platby na našom účte. Ak však tovar skladom nie je, môže sa táto doba predĺžiť. Určite ho však odošleme čo najskôr to bude možné a o presnom termíne doručenia vás budeme informovať v prvom aj v druhom prípade. Ak sa rozhodnete pre pravidelný odber a vyberiete si presný deň v mesiaci, kedy chcete mať tovar doma, Primulus vám príde vždy presne v tento deň.
 • Ako a kedy môžem odstúpiť od kúpnej zmluvy?
  Ak ide o jednorazovú objednávku, môžete od kúpnej zmluvy odstúpiť do 14 dní od prevzatia tovaru. Je to vaše zákonné právo, kedy môžete vrátiť tovar aj bez udania dôvodu. V prípade pravidelného odberu je to však 14 dní od prevzatia prvej objednávky. Ak sa rozhodnete odstúpiť od zmluvy, zašlite nám toto oznámenie písomne na našu doručovaciu adresu alebo email, ktoré nájdete v dokumentácii k vašej objednávke. Využiť môžete aj vzorový formulár, ktorý nájdete na našom webe.
 • Akým spôsobom vám môžem vrátiť tovar?
  Ak sa teda rozhodnete tovar vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu, pošlite ho na doručovaciu adresu alebo na adresu nášho sídla. Nezasielajte ho na dobierku. V takomto prípade ho nemôžeme prijať.
 • Kedy mi vrátite peniaze?
  Po vrátení tovaru posielame peniaze na váš účet najneskôr do 14 dní od vášho odstúpenia od kúpnej zmluvy. Najprv nám však musí doraziť tovar. Okrem toho máte tiež nárok na vrátenie nákladov za poštovné pri vrátení tovaru, avšak iba vo výške najlacnejšieho spôsobu dodania tovaru. Peniaze vám na účet vrátime rovnakým spôsobom, ako sme ich od vás prijali, alebo spôsobom, aký si sami vyberiete.

Popis obchodu Primulus.sk

E-shop Primulus.sk s jedinečným doplnkom výživy určeným výlučne pre mužov. Tablety na podporu tvorby testosterónu Primulus, obsahuju niekoľko aktívnych prírodných zložiek, ktoré priaznivo pôsobia na viacero telesných funkcií u mužov. Tento unikátny produkt teraz môžete zakúpiť so zľavovým kupónom v e-shope primulus.sk, kde nájdete všetky potrebné informácie týkajúce sa užívania a zloženia.

Doplnok výživy Primulus

Účinky tabliet na podporu tvorby testosterónu Primulus, je možné pocítiť už po dvoch týždňoch užívania. Tablety Primulus, označované aj ako multivitamín moderného muža, obsahujú zloženie viacerých vitamínov a minerálov vhodných najmä pre mužov s vysoko pozitívnym účinkom. Ide o zložky ako zinok, horčík, selén, vitamín D3, vitamín B6, vitamín C, biotín, fenugreek, tribulus terrestris a extrakt z čierneho korenia. So zľavovým kódom na tablety Primulus ich môžete nakúpiť v e-shope primulus.sk ešte výhodnejšie. Doplnok výživy pre mužov  je určený najmä na zníženie únavy, zvýšenie energie a testosterónu a tiež zvýšenie imunity a libida. Pri užívaní tabliet Primulus vám nehrozia žiadne vedľajšie účinky.

 

Výhody e-shopu Primulus.sk

 • odborné poradenstvo pri nákupe
 • rýchle dodanie
 • ochotný personál
 • nízka cena oproti konkurenčným produktom
 • vysoký obsah účinných prírodných zložiek
 • možnosť uplatniť si zľavový kód

 

Nevýhody e-shopu Primulus.sk

 • zatiaľ žiadne zistené nevýhody

 

Čo si myslia o e-shope Primulus.sk zákazníci?

Zákazníci internetového obchodu primulus.sk sú s tabletami na podporu tvorby testosterónu aj samotným e-shopom veľmi spokojní. Medzi recenziami zákazníkov sú najmä pozitívne hodnotenia, ktoré sa týkajú samotného produktu. Zákazníci považujú produkt za vysoko účinný s priaznivým vplyvom na únavu a zvýšenie energie pri fyzických aktivitách. Množstvo zákazníkov si tiež pochvaľuje viditeľný svalový prírastok pri vykonávaní pravidelných silových tréningov. Personál je taktiež hodnotený na vysokej úrovni hlavne čo sa týka poradenstva. Dodanie je rýchle a diskrétne.