Zľavy, kupóny a zľavové kódy 4Home.sk

Bonipo

Čo má 4Home.sk práve vo výpredaji? Inšpirujte sa

Výpredaj bytového textilu 4home.sk

 • Platí do 31.3.2020
 • Využilo 25 ľudí
Využiť akciu
3€

4home kupón 3€

Zľava 3€ je platná pri nákupe nad 60€

 • Platí do 31.12.2020
 • Využilo 48 ľudí
Chcem kupón

Výpredaj produktov, zľavy až do 93%!

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 92 ľudí
Využiť akciu

Doprava nad 40€ zadarmo.

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 38 ľudí
Využiť akciu
Bonipo

4Home.sk

Internetový portál 4home.sk vám ponúka komplexné vybavenie každej domácnosti. Vo skvelých zľavách môžete nakúpiť domáce spotrebiče, nábytok, ale aj nádherné dekorácie a drobné vybavenie kuchyne, kúpeľne, spálne, či záhrady. 4home pravidelne vydáva zľavové kupóny, akcie dňa so zľavami až do 50% aj časté výpredaje, s ktorými skutočne ušetríte. Zákazníci vo 4home najviac nakupujú vybavenie kuchyne a jedálne, posteľnú bielizeň, či bytové doplnky a dekorácie. Či už si chcete zútulniť a zefektívniť vlastnú domácnosť, alebo niekoho potešiť krásnym či užitočným darčekom, na 4home.sk nájdete všetko potrebné.

S 4home.sk zariadite každý kút domácnosti

V tomto internetovom obchode nájdete skutočne široký sortiment doplnkov pre dom, byt a záhradu. Ponuka obsahuje bytový textil od záclon, cez uteráky, deky až po posteľné obliečky , doplnky a dekorácie, ktoré zútulnia váš domov, všetko pre čistotu vášho domova ako sú vysávače, čistiace prostriedky a odpadkové koše, ale aj kompletnú starostlivosť o záhradu, ktorá obsahuje záhradné náradie, kosačky, dekorácie alebo kompletné príslušenstvo na grilovanie s priateľmi. S týmto výberom vám už nič chýbať nebude.

 

Zariadite kuchyňu, kúpeľňu, spálňu aj záhradu

4home.sk ponúka zákazníkom výhodné zľavy na široký sortiment vybavenia domácnosti v podobe dekoračných a funkčných doplnkov do domácnosti, kuchynské spotrebiče a kompletné vybavenie kuchyne od mikrovlnky až po dezertnú vidličku. Zakúpiť si môžete zdravotné pomôcky nie len pre kompletnú starostlivosť o ústnu hygienu, ale aj masážne prístroje, vďaka ktorým sa vám vaše telo poďakuje. Pre odvážnejších sú k dispozícii erotické pomôcky.

K výhodným výpredajovým akciám ponúka obchod aj záruku vrátenia peňazí, množstvo odberných miest a zákaznícky servis, v ktorom vám vždy ochotne poradia v prípade problému.

 

Výhody eshopu 4home.sk

 • Široký výber sortimentu
 • Prehľadnosť obchodu
 • Výborné ceny
 • Veľký výber odberných miest
 • Prístup k zákazníkovi
 • Flexibilná komunikácia

 

Nevýhody eshopu 4home.sk

 • Absencia slovenskej pošty ako dopravcu
 • Nedodržanie termínu dodania
 • Poškodený tovar, najmä pri porceláne

 

Čo hovoria o 4home.sk zákazníci?

Zákazníkom sa páči najmä obrovský výber tovaru, vďaka ktorému si každý nájde presne to, čo potrebuje. Nájdu to aj z dôvodu dobrej prehľadnosti celého eshopu. Podkategórie sú logicky rozdelené. Okrem širokého výberu si zákazníci pochvaľujú priaznivé ceny, za ktoré vedia tento tovar nakúpiť. Pomer kvality a ceny hodnotia veľmi pozitívne. Výhodou pre zákazníkov je možnosť výberu z veľkého množstva odberných miest v rámci celej krajiny.

Aj napriek tomu, že negatívnych názorov veľa nie je, prevláda nespokojnosť s nedodržaním termínu doručenia. Ďalším občas sa vyskytujúcim problémom je poškodený tovar, a to najmä v prípadoch keramických výrobkov ako sú taniere, poháre a hrnčeky. Malým negatívom je taktiež nemožnosť dodania tovaru prostredníctvom slovenskej pošty, nakoľko sú na ňu ľudia zvyknutí. Eshop 4home.sk na tieto recenzie reaguje pravidelne, rýchlo a robí všetko pre vyriešenie situácií k spokojnosti zákazníka.

Ako si vybrať správne posteľné obliečky vo 4home?

Ako si kto ustelie, tak si aj ľahne. V posteli trávime skoro polovicu života, no to ešte kvalitný spánok nezaručuje. Dôležitú úlohu, aby ste sa vyspali doružova, zohrávajú okrem matraca a roštu aj posteľné obliečky. Keď je totiž posteľná bielizeň kvalitná, vaše telo si dokonale oddýchne a zabezpečí tak správne fungovanie vášho organizmu celý ďalší deň. Na trhu je však posteľných bielizní nespočetné množstvo a vybrať si tú správnu vôbec nie je jednoduché. 4home ponúka široký sortiment, no poradíme vám, ako si vybrať správne.

Každému z nás sa páči niečo iné. Niekto dáva prednosť materiálu, iný farbe, ďalší chce zas posteľnú bielizeň doladiť k interiéru spálne a veľakrát si ľudia vyberajú aj podľa ceny.

Celý článok