Zľavy, kupóny a zľavové kódy Wolt.com

Všetky kupóny

Ako použiť kupón na Wolt.com

 1. Výber promo kódu

  Vyberte si konkrétny promo kód, ktorý chcete využiť v eshope Wolt.com/sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie promo kódu

  Skopírujte alebo odpíšte promo kód.

 3. Vloženie promo kódu

  Vo Vašom profile vložte promo kód do políčka „Zadať promo kód“ a potvrďte tlačidlom „Potvrdiť“.

 4. Krátky video návod ako používať kupóny na Wolt.com

  Video aj s audio komentárom

Najčastejšie otázky pre Wolt.com

Popis obchodu Wolt.com

Wolt síce nie je na našom trhu dlho, napriek tomu sa veľmi rýchlo stal obľúbenou službou mnohých ľudí. Funguje rovnako ako akékoľvek iné donášky jedla. Nainštalujete si aplikáciu do svojho telefónu, prihlásite sa, zvolíte si spôsob platby a už stačí len objednať. Jedlo si môžete nechať doručiť alebo si ho v reštaurácii vyzdvihnete osobne.

Aplikácia má svieži a moderný vzhľad a je jednoduchá na ovládanie. Vyberať si môžete na základe vašich chutí, konkrétneho druhu kuchyne, konkrétnej reštaurácie, vašej obľúbenej reštaurácie alebo akoukoľvek cestou, ktorú si už v aplikácii zvolíte. Všetko máte pod rukou na dotyk prstu. Wolt momentálne funguje v rámci Bratislavy, Košíc, Žiliny, Nitry a Banskej Bystrice.

Konečne dodáška aj mimo Bratislavy
Wolt funguje a roznáša jedlo už aj v stovežatej Nitre, meste mnohých tvárí Žiline, historickej Banskej Bystrici no aj v metropole východu, v Košiciach. Zľavové kupóny a kódy, ktoré nájdete na Bonipo.sk, platia pre všetky mestá, kde Wolt doručuje jedlo. 

Pohyb vášho kuriéra mestom môžete sledovať v aplikácii na mapke, a tak máte prehľad, kde presne sa nachádza a kedy sa k vám blíži.