Domácnosť a záhrada: Zľavy, akcie a výpredaje

Zariaďujete alebo dolaďujete svoje domáce útočisko? Vytvorte si pre seba vo vnútri či na záhrade priestor, kde sa budete cítiť maximálne spokojne vďaka tipom a radám z nášho magazínu. Poradíme vám napríklad, ako zariadiť malý byt tak, aby ste ušetrili priestor, alebo ako premeníte svoju záhradu na oázu snov. A ešte oveľa viac. Nech už hľadáte doplnky, elektroniku, textílie alebo nábytok, z ponuky eshopov ako 4Home.sk, MerkuryMarket.sk, Moebelix.sk a ďalších viac ako 30 predajcov si určite vyberiete a vďaka pestrej ponuke zľavových a akciových kupónov ušetríte vašu peňaženku.

4Home.sk

AliExpress

Alinda.sk

AndreaShop.sk

Balabim.sk

Boel.sk

Bonprix.sk

Chefshop.sk

Dormeo.sk

eFarby.sk

Electronic-star.sk

Eshopist.sk

Estilofina.sk

Eurodrogeria.sk

Gate.shop

i-zahradnynabytok.sk

Kaercher.com/sk

Kinekus.sk

Kitos.sk

Koberce.sk

Kondela.sk

Najnovšie články z kategórie domácnosť a záhrada

Výber medzi bytom a domom. Ktorý variant je pre Vás vhodnejší?

Byť na prahu rozhodnutia o tom, kde bývať, môže byť vzrušujúcou, ale zároveň aj náročnou úlohou a otázka bytu versus domu často stavia pred ľudí zaujímavú dilemu. Obe možnosti majú svoje výhody a nevýhody, a preto je dôležité zvážiť rôzne faktory predtým, než urobíte konečné rozhodnutie.
Celý článok

Využite slnečnú energiu pomocou fotovoltaiky pre váš domov

S rozvojom technológií a stále rastúcimi ekologickými obavami stáva fotovoltaika populárnym riešením pre získavanie čistej a udržateľnej energie. Fotovoltaika, často nazývaná aj solárna energia, umožňuje prevádzať slnečnú energiu na elektrickú energiu prostredníctvom fotovoltaických panelov.
Celý článok

Ako zazimovať bazén a ušetriť?

Bazény sú v letných mesiacoch neoceniteľnou zábavou a relaxom pre rodiny a priateľov. No keď príde zima, stojíme pred dôležitým úkolom - zazimovať náš bazén tak, aby prečkal chladné mesiace v dobrom stave. 

Celý článok

Prečo investovať do robotického vysávača?

Domáca údržba je neodmysliteľnou súčasťou každodenného života, no niekedy môže byť dosť časovo náročná a námahová. V takýchto chvíľach sa nám výrazne hodí spoľahlivý pomocník, ktorý nám uľahčí prácu a umožní nám užívať si viac voľného času. Robotický vysávač je jedným z takýchto pomocníkov, ktorý nám môže ušetriť čas a energiu.
Celý článok

Ako správne vybrať kosačku a ušetriť?

Starostlivosť o záhradu môže byť radostnou činnosťou, ale kým dosiahnete tú dokonalú, zažijete aj nejakú námahu. Dôležitým nástrojom na udržiavanie krásnej zelene a upravenej trávy je kosačka. Správna voľba kosačky môže uľahčiť prácu a zároveň ušetriť váš čas a peniaze.
Celý článok

Ušetrite miesto v malom byte vďaka týmto trikom

Mnoho mladých ľudí začína svoj samostatný život v garsónkach alebo v jednoizbových bytoch. Ako tam však zmestiť všetko potrebné? Treba hľadať šikovné riešenia. Niektorí si volajú dizajnérov, iní sa zase púšťajú do zariadenia sami. Dobrou voľbou na začiatok sú vstavané nábytky, ktorých výhodou je, že všetko je ukryté. Izba s takýmto nábytkom sa premieňa ľahkým vysunutím vstavaných častí. Hlavnou otázkou tu je ale rozpočet. Nemajte obavy, na nete sa dajú nájsť aj lacnejšie kúsky. Poďte sa preto pozrieť na triky, ktoré dokážu aj z vášho malého bytu urobiť veľký domov.
Celý článok