Domácnosť a záhrada: Zľavy, akcie a výpredaje

4Home.sk

Alinda.sk

Alza.sk

AndreaShop.sk

Bonami.sk

Bonprix.sk

Chefshop.sk

Domoss.sk

Dormeo.sk

eFarby.sk

Electronic-star.sk

Gate.shop

Hej.sk

HM.com/sk

Kaercher.com/sk

Kitos.sk

Klingel.sk

Lidl-shop.sk

Mall.sk

Marimex.sk

Market24.sk

Najnovšie články z kategórie domácnosť a záhrada

Grilovacia sezóna nekončí. Rozohrejte váš gril!

Grilovacej sezóne ešte úplne neodzvonilo. Pred sebou máme ešte posledné teplé dni. Preto rozohrejte svoj gril a vychutnajte si naše tipy, ako si užiť poriadnu letnú grilovačku. Nepotrebujete k nej veľa, iba správny gril a pár pomôcok, ktoré vám aj vašim pochúťkam na grile pomôžu, aby boli ešte lepšími a chutnejšími. Rozbaľte to na grilovačke s vybavením zo chefshopu!
Celý článok

Dodajte úsmev vášmu bazénu

Bazén. Viete si predstaviť leto bez neho? O každý domáci bazén sa však treba dôkladne postarať. Voda vám tak vydrží dlhšie čerstvá, bazén bude ako nový a vaša radosť nebude mať konca! Ako sa postarať o dokonalý zážitok z bazénu v lete? 
Celý článok

Malý byt? Tieto vychytávky vám ušetria priestor v kuchyni!

Malý byt znamená malú kuchyňu. Pomocou dômyselného plánovania a organizácie je možné vytvoriť premyslený priestor, ktorý je funkčný, štýlový a bude pre vás postačujúci na všetko, čo potrebujete. Vyskúšajte tieto priestorovo úsporné vychytávky a vyťažte maximum z vašej malej kuchyne.
Celý článok

Ako si vybrať najlepší systém domáceho kina?

Nie je nič lepšie ako skvelý zvuk z domáceho kina pri filme s rodinou. Domáce kino môže byť vašou investíciou do šťastia. Existuje nespočetné množstvo variantov - od špičkových domácich kín, ktoré sú hodné filmového režiséra až po veľmi dostupné variácie, ktoré sa zmestia do náhradnej spálne. Nové domáce kino môže byť s našou pomocou tým najlepším produktom, aký ste si kedy kúpili.
Celý článok

5 pomocníkov pre jednoduchšie varenie

S modernými pomocníkmi Klarstein je varenie jednoducho zábava! Predstavujeme vám 5 pomocníkov, s ktorými bude varenie jednoduchšie a vaša kuchyňa dosiahne na nový level. Až keď ich budete mať doma si uvedomíte, ako veľmi vám v kuchyni chýbali.
Celý článok

Viete, ako zariadiť malý byt?

Ak máte malý byt s malou obývačkou, určite často riešite, ako zariadiť priestor tak, aby ste ho využili na 100 % a zároveň nemali stiesnený pocit. Máme pre vás niekoľko riešení, ako do malej obývačky dostať viac miest na sedenie a viac svetla. Nebojte sa, aj malý priestor sa dá efektívne zariadiť, demolácia nemusí byť jediné riešenie.
Celý článok

Premeňte svoju záhradu na záhradu snov!

S príchodom leta a teplého počasia budeme vonku tráviť veľa času. Preto by mala byť záhrada miestom, ktoré vám bude robiť radosť, miestom kde budete relaxovať a tráviť čas s rodinou a priateľmi. Premeňte svoju záhradu na záhradu snov. Inšpirujte sa našimi tipmi.
Celý článok

Nadčasová kúpeľňa

Zariaďte si nadčasovú kúpeľňu. Ak nechcete často prerábať, zainvestujte do kvalitného vybavenia kúpeľne, ktoré vám vydrží roky. Vyberte si kúsky, ktoré sú nadčasové a tak nikdy nebudú podliehať trendom. Jednou z najpoužívanejších miestností v dome je kúpeľňa.  Toto je všetko, čo potrebujete vedieť o zariadení kúpeľne, ktorá urobí dobrý dojem.
Celý článok