Domácnosť a záhrada: Zľavy, akcie a výpredaje

4Home.sk

Alinda.sk

Alza.sk

AndreaShop.sk

Bonami.sk

Bonatex.sk

Bonprix.sk

Chefshop.sk

Domoss.sk

Dormeo.sk

eFarby.sk

Electronic-star.sk

Gate.shop

Hej.sk

Kaercher.com/sk

Kitos.sk

Klingel.sk

Lidl-shop.sk

Mall.sk

Marimex.sk

Market24.sk

Najnovšie články z kategórie domácnosť a záhrada

Ako ušetriť za teplú vodu

Denná spotreba vody jedného človeka v domácnosti je približne 90 litrov vody. Štvorčlenná rodina tak ročne za vodu minie asi 400 eur, pričom úspora sa dá dosiahnuť aj bez väčších investícií či zanedbávaním hygieny.
Celý článok

Ako ušetriť na kúrení

Náklady na kúrenie tvoria jednu z najvýznamnejších položiek rozpočtu domácností. Razantne znížiť tieto výdavky sa dá nielen voľbou správnej metódy kúrenia, ale aj investíciami v desiatkach eur i ekonomickým prístupom.
Celý článok

Ako ušetriť energiu

Aj niekoľko desiatok eur ročne môžete mať vo vašej peňaženke viac, ak zmeníte tarifu či dodávateľa elektriny a plynu. Ešte výraznejšie ušetríte, ak zmeníte spôsob kúrenia.
Celý článok

Predajte veci, ktoré nepoužívate!

Patríte k skupine ľudí, ktorí sa nevedia vzdať zbytočností? Je najvyšší čas urobiť poriadok s vecami, ktoré nepotrebujete alebo nepoužívate. Riešenie je jednoduché – predajte ich!

Celý článok

Tipy, ako ušetriť peniaze: Nakupujte tovar v zľave!

V každom ročnom období sa na nás valia z každej strany. Zľavy, akcie a výpredaje sú pokušením pre zákazníkov a zdá sa, že obchodníci veľmi dobre vedia, ako „zaútočiť“ na našu peňaženku. Poradíme vám, na čo si dať pozor, aby váš nákup skutočne výhodným bol.
Celý článok

Hľadáte najlepšie ceny? Porovnávajte a nakupujte online

Popularita online nakupovania sa medzi zákazníkmi teší čoraz väčšej obľube. Dôvodom je nielen ušetrený čas, nákup z pohodlia domova či kancelárie ale predovšetkým ceny. Najvýhodnejšiu sumu vami vybraného produktu či služby pritom nájdete za pár sekúnd. Ako na to a na čo si dať pozor?
Celý článok