Malý byt? Tieto vychytávky vám ušetria priestor v kuchyni!

Malý byt? Tieto vychytávky vám ušetria priestor v kuchyni!
Malý byt znamená malú kuchyňu. Pomocou dômyselného plánovania a organizácie je možné vytvoriť premyslený priestor, ktorý je funkčný, štýlový a bude pre vás postačujúci na všetko, čo potrebujete. Vyskúšajte tieto priestorovo úsporné vychytávky a vyťažte maximum z vašej malej kuchyne. Jednotlivé doplnky môžete zakúpiť napríklad aj v obchode 4Home.sk.

magnet3pagen

Úzky regál za chladničku

Elegantný úzky regál môžete zapasovať kamkoľvek - napríklad za chladničku. Je priestorovo veľmi úsporný, ale má 4 priestranné priehradky ponúkajúce dostatok úložného priestoru na čokoľvek. Praktický je nielen do kuchyne, ale tiež do kúpeľne!

Priestorovo úsporný regál "Elegant"


Držiak na fľaše

Skladovanie fliaš viac nebude problém. Praktický držiak na fľaše môžete zavesiť na ktorúkoľvek poličku do skrinky alebo do chladničky. 

Univerzálny držiak na fľaše

Zväčšite priestor v chladničke alebo kuchynskej skrinke

Regál nad umývačku riadu

Ak máte voľne stojacu, nezabudovanú umývačku riadu alebo práčku v kuchyni, tento regál vám pomôže využiť miesto nad ňou. Poznáte to, políc navyše nebolo nikdy dosť.


Regál k práčke

Stabilný + mnohostranný, S 2 policami

Stojan na šálky

So stojanom na šálky sa vám v policiach podarí postaviť naozaj veľké veže bez toho, aby vám šálky padali. Šálky budete mať vždy poruke a navyše budete mať v skrinkách viac úložného priestoru.


Stojan na šálky

Pre šálky na kávu, polievkové misy, atď

Stojan na pokrievky a taniere

Rovnako praktický ako stojan na šálky je aj stojan na taniere. Viac nemusíte ukladať taniere na seba. Uložte ich vedľa seba do stojanu a ušetrite miesto na poličke. Tento stojan sa vám postará o poriadok v kuchyni!


Stojan na pokrievky

Bonipo odporúča