Zoznam článkov

Klasické, bambusové alebo elektrické? Zorientujte sa v ponuke zubných kefiek

Zuby máme len jedny. Ak vám záleží na tom, v akej kondícii budú najbližšie roky tie vaše, venujte im dostatočnú pozornosť. Výber vhodnej zubnej kefky je polovicou úspechu, správna technika umývania chrupu tou druhou. Nevyhnutným krokom je používanie medzi zubných kefiek, čistiacich nití, ústnych vôd a samozrejme, pravidelná návšteva lekára v zubnej ambulancii.ň

Starostlivosť o zuby a ústnu dutinu by mala byť neodmysliteľnou súčasťou dňa. Ak chcete, aby bol váš chrup zdravý a žiarivý, siahnite po zubných kefkách, ktoré sú zárukou úspechu. Ponuka trhu je v súčasnosti viac ako bohatá. 

Celý článok

Blíži sa plesová sezóna. Buďte za hviezdu!

Spoločenská udalosť roka. Chystáte sa tento rok opäť plesať alebo vás čaká premiéra? Užite si jedinečný večer s noblesou a staňte sa hviezdou tanečného parketu. Aké sú trendy, na čo myslieť a čomu sa naopak vyhnúť? Poradíme vám!

Celý článok

Na aké zľavy sa môžete tešiť počas Black Friday 2018?

Nákupné šialenstvo s názvom Black Friday sa blíži. Deň plný akcií a zliav sa tradične koná v prvý piatok po americkom Dni Vďakyvzdania. Tento rok teda pripadá na 23. novembra, no niektoré slovenské e-shopy si tento nákupný sviatok natiahli na celý víkend, ba dokonca aj na dlhšie. Poďme sa teda spoločne pozrieť na to, čo niektoré e-shopy chystajú.

Celý článok

Black Friday 2018

 Pokiaľ pravidelne používate internet, alebo ste niekedy niečo cez internet nakúpili, určite ste sa už stretli s výrazom Black Friday.

Celý článok

Prírodná kozmetika a ekodrogéria

Prírodné produkty zažívajú v posledných rokoch svoj boom. Čoraz viac ľudí vyhľadáva alternatívne riešenia k prípravkom, ktoré sú bežne dostupné v obchodoch. Mnohí radšej siahajú po prírodnej kozmetike a drogérii ako po chemicky upravených výrobkoch. Upriamujú sa na produkty pochádzajúce z rokmi osvedčených receptúr starých mám.

Celý článok

Ako si vybrať správnu vôňu v ElNino

Každá žena chce krásne voňať a omámiť tým všetkých naokolo. Takisto aj muži radi ohurujú príjemnou vôňou. Veď nie nadarmo sa hovorí, že čuch je našim najsilnejším zmyslom a niektoré vône si dokážeme vybaviť aj po rokoch. Preto neraz investuje nemalé peniaze do voňavky. Mnohí si však lámu hlavu nad tým, či si vybrať parfum alebo toaletnú vodu?

Parfum, parfumovaná voda či toaletná voda vlastne určuje množstvo vonného podielu v danej vôni. Jednoducho povedané, označenie nám napovie, aká silná je vôňa a ako dlho na tele vydrží.

Celý článok