Klasické, bambusové alebo elektrické? Zorientujte sa v ponuke zubných kefiek

Klasické, bambusové alebo elektrické? Zorientujte sa v ponuke zubných kefiek

Zuby máme len jedny. Ak vám záleží na tom, v akej kondícii budú najbližšie roky tie vaše, venujte im dostatočnú pozornosť. Výber vhodnej zubnej kefky je polovicou úspechu, správna technika umývania chrupu tou druhou. Nevyhnutným krokom je používanie medzi zubných kefiek, čistiacich nití, ústnych vôd a samozrejme, pravidelná návšteva lekára v zubnej ambulancii.ň

Starostlivosť o zuby a ústnu dutinu by mala byť neodmysliteľnou súčasťou dňa. Ak chcete, aby bol váš chrup zdravý a žiarivý, siahnite po zubných kefkách, ktoré sú zárukou úspechu. Ponuka trhu je v súčasnosti viac ako bohatá. 


Vyberte si tú najlepšiu

Strácate sa v ponuke zubných kefiek, ktoré trh ponúka? Okrem tých klasických sa čoraz viac o slovo hlásia kefky bambusové, z recyklovaných materiálov či dokonca s iónmi zlata. V čom sa odlišujú a aké sú ich výhody?

 

Zubná kefka Bamboo

Celá kefka je ekologicky rozložiteľná bez akýchkoľvek zvyškov. Neobsahuje prímesy ftalátov ani Bisfenolu A. Bamboo kefka s bambusovou rúčkou má karbonizovaný povrch a tým pádom aj dlhšiu životnosť a je vodeodolná. Biologicky rozložiteľné bambusové štetiny sú výnimočne trvácne a pružné.

Zubná kefka Bamboo

Bambusové zubné kefky kúpite za skvelé ceny v e-shope Bionatura.sk

 

Zubná kefka Soladey Eco

Hnacím motorom revolučnej zubnej kefky Soladey-Eco je svetlo. V jej rukoväti sa ukrýva titándioxidová tyčinka, ktorá sa aktivuje akýmkoľvek svetelným zdrojom.  Vďaka iónovej reakcii, ktorá nastáva pri použití kefky, zubný povlak priľne k zubom oveľa ťažšie. Zaujímavosťou a nespornou výhodou je jej životnosť. Pri správnom používaní vydrží až niekoľko rokov.

Zubná kefka Soladey Eco

 

Zubná kefka Nano Gold

Výnimočnosť tejto zubnej kefky spočíva v tom, že obsahuje ióny zlata, ktoré zabraňujú množeniu baktérií v ústnej dutine. Zároveň nedráždi ďasná a chráni sklovinu. Ak patríte k fanúsšikom modernej dentálnej hygieny, Nano Gold splní všetky vaše očakávania. Navrhnutá je tak, aby maximálne jemne a opatrne čistila i medzi zubné priestory i jemné a citlivé ďasná.

Zubná kefka Nano Gold

Zúbnú kefku Nano Gold kúpite napríklad v e-shope Bohatstvo-prírody.sk. V Inspinariu nájdete pre nákup v tomto e-shope aj skvelé zľavové kupóny.

 

Zubná kefka Siwak

100% prírodná kefka zuby nielen čistí ale aj bieli, osviežuje dych, odbúrava zubný kameň, posilňuje ďasná, obmedzuje zápaly či škvrny. Bez pasty a bez vody ju môžete použiť kedykoľvek a kdekoľvek. Pred použitím kefku Siwak umyte vodou a z jednej strany odstráňte vrchnú kôru v šírke malíčku. Po rozžutí odkrytého vlákna, až kým nevznikne jemný štetec je pripravená na použitie.  

Zubná kefka Siwak

Zubná kefka Soft

Nie je vám ukradnuté životné prostredie? Zubná kefka Soft si uvedomelých zákazníkov získa predovšetkým tým, že je vyrobená zo 100% recyklovaného polypropylénu z téglikov od jogurtov. Mäkké štetinky, ktoré sú vyrobené z nylonu dopĺňa zahnutá rukoväť, ktorá vám umožní dostať sa aj do horšie dostupných miest v ústach.

Zubná kefka Soft

Bonipo odporúča