Zľavy, kupóny a zľavové kódy Decathlon.sk

Všetky kupóny

Akcia

Vytvorte si zákaznícku kartu a využívajte rôzne výhody

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 3 331 ľudí

Ako použiť kupón na Decathlon.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope Decathlon.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku vložte zľavový kód do políčka AKČNÝ KÓD“ a potvrďte tlačidlom „POTVRDIŤ“.

Najčastejšie otázky pre Decathlon.sk

 • Kam mám zaslať tovar pri vrátení?
  Tovar nám môžete vrátiť prostredníctvom kuriéra spoločnosti SPS (Slovak Parcel Servis) v rámci služieb zákazníkom vám kuriéra objednáme na vami zvolenú adresu a zaplatíme za vás poštovné. Stačí, ak nám napíšte cez kontaktný formulár (https://www.decathlon.sk/sk/contactUs) vaše údaje (meno, adresu vyzdvihnutia balíčku, telefónne číslo). Do balíčku, prosíme, nezabudnite pribaliť informácie o vrátení alebo výmene produktov, ktoré získate vytvorením Vratky v sekcii "Môj účet" - "Moje objednávky" - "Vrátiť/vymeniť". Takto sa nám podarí celý proces zrýchliť.
 • Ako môžem dodatočne zmeniť objednávku alebo opraviť chybu, ktorú som urobil?
  Ak potrebujete v objednávke čokoľvek zmeniť, môžete nás kontaktovať telefonicky alebo e-mailom tu a objednávku vám zmeníme. Objednávku je možné zmeniť len pred jej odovzdaním dopravcovi. O odovzdaní objednávky dopravcovi budete informovaní emailom.
 • Sú ceny na eshope rovnaké ako ceny v kamenných predajniach?
  Ceny sú vo väčšine prípadov na e-shope zhodné s cenami v kamenných predajniach. Avšak v prípade produktov, ktoré sa viac nebudú vyrabať a predávať sa naše obchody nezávisle môžu rozhodnúť o znížení ich ceny a zaradení do dopredaja. Rovnako v e-shope sa budnú ponúkať dopredajové produkty za znížené ceny.
 • Môžem tovar objednaný v eshope vymeniť alebo vrátiť v kamennej predajni?
  Tovar objednaný prostredníctvom e­shopu môžete vrátiť alebo vymeniť v ktorejkoľvek z našich predajní alebo zaslaním balíku späť kuriérom SPS (Pri zásielkach nad 50kg zabezpečuje spoločnosť DB Schenker) . Tovar môžete vrátiť do 365 dní od jeho zakúpenia na vrátenie je potrebné predložiť doklad o kúpe alebo uviesť zákaznícky účet, na ktorý bol tovar nakúpený. Garancia vrátenia tovaru sa vzťahuje aj na nákup v kamennej predajni. Celý proces vrátenia zaslaním balíku nájdete na stránke Výmena a vrátenie.
 • Aké možnosti platby mám na výber?
  Objednávku môžete uhradiť týmito spôsobmi: platobnou kartou a darčekovou kartou počas nákupného procesu v e-shope alebo na dobierku. Objednávky nie je možné hradiť prevodom na účet.
 • Ako dlho budem na objednávku čakať?
  O dobe doručenia budte informovaný pri výbere dopravy. Doba doručenia závisí od vybraných produktov a spôsobu dopravy.
 • Môžem si objednávku vyzdvihnúť aj na konkrétnej predajni?
  Áno, služba Klikni@Vyzdvihni Vám umožňuje vybrať si predajňu, na ktorej si môžete vyzdvihnúť objednaný tovar. Tento spôsob dopravy je bezplatný. Viac informácií o službe Klikni@Vyzdvihni nájdete tu: https://www.decathlon.sk/klikni_a_vyzdvihni.html

Popis obchodu Decathlon.sk

Decathlon je už etablovanou značkou so športovými potrebami, ktorú nachádza stále viac spokojných zákazníkov. Nájdete tu prakticky všetko. Športové potreby pre mužov, ženy aj deti, pre začiatočníkov, pokročilých aj profesionálov. Či už hľadáte športové vybavenie alebo oblečenie, Decathlon je to správne miesto. Ak sa venujete minoritnému športu, Decathlon je opäť to správne miesto. Chcete sa dokonale vybaviť, ale nechcete utrácať veľké peniaze? V Decathlone nájdete prakticky všetko za skvelé a miestami až bezkonkurenčné ceny.

Všetko pre šport a voľný čas z pohodlia domova aj priamo v obchode

Či už beháte, posilňujete, venujete sa kolektívnym alebo individuálnym športom, jazdíte na koni, či sa chcete potápať, nájdete tu oblečenie, obuv, vybavenie aj prístroje, ktoré potrebujete.

Okrem toho Decathlon poskytuje aj vlastný servis bicyklov, lyží a snowboardov, korčúľ a skateboardov, ale dokonca aj potlač na tričká.

Ak sa obávate nákupu cez internet, môžete navštíviť jednu z viacerých kamenných predajní po celom Slovensku a nakúpiť osobne. Alebo si cez internet rezervujete konkrétny tovar na konkrétnej pobočke a po príchode si ho vyskúšate.

 

Výhody eshopu Decathlon.sk

 •         Krátka dodacia lehota
 •         Mimoriadne výhodné ceny
 •         Široký sortiment
 •         Kvalita tovaru
 •         Ústretová komunikácia so zákazníkmi
 •         Skvelé kamenné predajne
 •         Možnosť rezervácie na predajni
 •         Servis

Nevýhody eshopu Decathlon.sk

 •         Občas meškajúce objednávky
 •         Poškodený alebo nesprávny tovar
 •         Trochu neprehľadný web (eshop)

 

Čo hovoria o Decathlon.sk zákazníci?

Decathlon má mnoho spokojných zákazníkov najmä kvôli nízkym cenám. Napriek tomu si však udržuje kvalitu a funkčnosť svojich produktov, čo kupujúci naozaj oceňujú. Mnoho ľudí tu nájde aj vybavenie na športy, ktoré v iných obchodoch nie je zastúpené. Výborne vybavené kamenné predajne vám ponúkajú možnosť vyskúšať si tovar aj získať osobné odborné poradenstvo, čo pomáha mnohým kupujúcim. Veľa ľudí využíva aj odborný servis, ktorý Decathlon poskytuje.

Medzi zákazníkmi však nájdeme aj zlé skúsenosti s nesprávne doručenými alebo meškajúcimi objednávkami, ktoré sa niekedy veľmi ťažko reklamujú. Mnohí by privítali aj o niečo prehľadnejší web.

Video recenzia eshopu Decathlon.sk