Zľavy, kupóny a zľavové kódy Eshop.cvicte.sk

Všetky kupóny

10%
Zľava

10% zľava

10% zľava na všetky objednávky, bez množstevného či časového obmedzenia

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 72 ľudí

Ako použiť kupón na Eshop.cvicte.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope Eshop.cvicte.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V Dokončení objednávky vložte zľavový kód do políčka „Zľavový kód“ a potvrďte tlačidlom „Potvrdiť“.

 4. Krátky video návod ako používať kupóny na Eshop.cvicte.sk

  Video aj s audio komentárom

Najčastejšie otázky pre Eshop.cvicte.sk

 • Aké možnosti platby mám k dispozícii?
  Platiť môžete bankovým prevodom online, platobnou kartou online alebo na dobierku. Upozorňujeme, že platba na dobierku je spoplatnená sumou 0,95 eur.
 • Čo je potrebné na úspešné vybavenie objednávky?
  V prvom rade by ste mali spĺňať zákonný minimálny vekový limit 18 rokov. Dajte si pozor, aby ste v objednávkovom formulári vyplnili všetky údaje korektne a zaškrtli všetky príslušné políčka so súhlasom. Keď sa vám podarí objednávku dokončiť a odoslať, po prijatí potvrdzujúceho emailu, máte 48 hodín na uhradenie objednávky. Ak to nestihnete, príde vám upomienka s predĺžením splatnosti o ďalších 24 hodín. Ak neuhradíte platbu ani v predlženom časovom limite, vaša objednávka bude zrušená. V prípade, že o tovar budete mať stále záujem, musíte tým pádom celý proces objednávky zopakovať.
 • Akým spôsobom a kedy mi bude tovar doručený?
  Na doručovanie fyzických objednávok využívame kuriérsku alebo poštovú službu v rámci Slovenskej a Českej republiky. Tovar spravidla doručujeme k zákazníkom do 2 až 4 pracovných dní. Ak ste si objednali elektronickú knihu, zašleme vám ju emailom, samozrejme, kdekoľvek na svete obratom po pripísaní platby na náš účet. Následne si stačí e-knihu stiahnuť a uložiť vo svojom počítači.
 • Kedy môžem zrušiť objednávku?
  Zrušiť objednávku alebo odstúpiť od zmluvy môžete do 14 pracovných dní od prevzatia tovaru. Vo výnimočných prípadoch v akcii dokonca môžete tovar vrátiť aj do 30 dní. Odstúpenie od zmluvy ste povinný nahlásiť na kontaktný email obchodník alebo o tom informovať obchodníka telefonicky, pričom uvediete číslo vášho bankového účtu, kam vám majú byť vrátené peniaze. Sumu obdržíte späť na účet do 7 dní. Viac informácií o záväzných podmienkach na korektné odstúpenie od zmluvy zo strany kupujúceho nájdete na webe v časti „Všeobecné a obchodné podmienky“.
 • Ako postupovať v prípade reklamácie?
  V prípade, že ste si zakúpili e-knihu a neobdržíte email s linkom na stiahnutie e-knihy, skontrolujte si najprv zložku Spam, prípadne počkajte minimálne 60 minút a skontrolujte doručené emaily znova. Ak aj napriek tomu link na stiahnutie vašej e-knihy stále nemáte, písomnú reklamáciu podajte na emailovej adrese eshop@cvicte.sk alebo nás kontaktujte telefonicky na číslo, ktoré nájdete na webe v menu „Kontakty“. Ak ste si objednali tlačenú knihu a nebola vám doručená do 7 pracovných dní, postupujte v reklamácii rovnakým spôsobom.

Popis obchodu Eshop.cvicte.sk

Prepadli ste zdravému životnému štýlu, cvičeniu akéhokoľvek druhu? Ak si popri tom radi prečítajte odborné články a navaríte niečo chutné, rýchle a zdravé, ste na správnej adrese. Portál eshop.cvicte.sk ponúka svojim zákazníkom hned niekoľko služieb, ktoré sa jednoducho neodmietajú. Na jednom mieste nájdete dostatok informácií, inštruktorov, ktorí vás prevedú vašim obľúbeným domácim cvičením a to stále nie je všetko!

On-line programy a chutné jedlo

Doba je rýchla. Ak ale v záplave každodenných povinností nezabúdate na cvičenie a vyváženú stravu tlieskame! Máte rezervy a rozhodli ste sa konečne konať? Portál eshop.cvicte.sk je presne to, čo potrebujete. Svojim zákazníkom prináša jedinečné online video programy, vďaka ktorým sa môžete pod vedením inštruktorov venovať doma aerobicu, hiit tréningu či dokonca joge. Staňte sa súčasťou komunity, ktorá zdieľa zaujímavé a odborné články na rôzne témy, zdravé a chutné recepty. V e-shope si môžete okrem iného kúpiť nielen spomínané online programy, ktoré vás dovedú k vysnívanej postave ale aj kuchárske knihy v tlačenej forme aj ako e-book. Využite špeciálne zľavy a investujte do zvýhodnených balíčkov. Portál eshop.cvicte.sk sa po prvej návšteve stane návykovým a pravidelným spoločníkom na ceste za zdravým a silným telom.

Výhody eshop.cvicte.sk

 •         prehľadný web
 •         množstvo odborných článkov a rád
 •         online cvičebné programy
 •         zdravé kuchárky
 •         výhodné zľavy a akcie

Nevýhody eshop.cvicte.sk

 •         žiadne

Ako hodnotia eshop.cvicte.sk zákazníci?

Ľudia, ktorí sa pravidelne na eshop.cvicte.sj vracajú si pochvaľujú stále aktuálne informácie a články, odbornosť v témach cvičenia ale aj zdravého životného štýlu. Oceňujú pravidelné akcie a zľavy na online cvičebné programy ale aj kuchárske knihy.