Zľavy, kupóny a zľavové kódy Sperky-eshop.sk

12%

12% zľava na všetky výrobky

  • Platí do 31.12.2019
  • Využilo 15 ľudí
Chcem kupón

Šperky-eshop.sk ponúka online predaj kvalitných šperkov za tie najlepšie ceny. V ponuke majú luxusné zlaté šperky s diamantmi a drahokamami, strieborné šperky za bezkonkurenčné ceny, exkluzívne titánové a volfrámové šperky, oceľové šperky a piercingy či módnu bižutériu. Môžete potešiť seba alebo svojich blízkych krásnym šperkom zo širokej ponuky šperkov zo zlata či striebra, ocele alebo bižutérie. Páni, ktorý sa chystajú na veľký krok v živote tu nájdu aj široký výber snubných prsteňov. Obdarovať šperkom tak môžete seba či svojich blízkych. Pri nákupe nad 33 eur máte dopravu zadarmo. Výrazne ušetríte aj pokiaľ využijete výhodný 12% zľavový kupón do Šperky-eshop.sk

Zlato, striebro či diamanty

Šperky-eshop.sk má naozaj širokú ponuku šperkov. V ponuke má diamantové šperky, ako prstene, náušnice, náhrdelníky, piercingy alebo prívesky. Potešiť svojich blízkych alebo seba môžete aj šperkami zo zlata či striebra. Vybrať si môžu ako dámy, tak aj páni. Okrem toho má eshop v ponuke aj napríklad luxusné šperky či prívesky pre dvoch. Vybrať si tiež môžete exkluzívne titánové obrúčky či luxusné volfrámové náramky. Eshop má tiež širokú ponuku piercingov, od piercingov do nosa, pupku, ucha alebo tunely, rozťahováky alebo labrety. Okrem šperkov ponúkajú aj hodinky, šperky na plavky alebo playboy šperky či šperkovnice.

Šperky-eshop.sk ponúkajú aj zľavy a akcie, ktoré potešia nejedného zákazníka. V zľave nájdete zlato či striebro, ale aj piercingy či náušnice. Všetky akciové produkty špšrkov nájdete online.

 

Výhody e-shopu Šperky-eshop.sk

  • široký výber produktov
  • primerané ceny
  • rýchle dodanie
  • pravidelné zľavy a akcie
  • ústretovosť a milý prístup
  • možnosť výberu a výmeny

 

Nevýhody e-shopu Šperky-eshop.sk

  • kvalita niektorých tovarov

 

Čo hovoria zákazníci na Šperky-eshop.sk?

Recenzie zákazníkov Šperky eshopu hovoria sami za seba. Väčšina zákazníkov je spokojná s priaznivými cenami a službami, ktoré sú na vysokej úrovni. Chvália tiež široký výber tovaru, rýchle dodanie a ústretovú a dobrú komunikáciu s obchodom. Páčia sa im tiež pravidelné zľavy a akcie, vďaka čomu nakúpia kvalitný tovar za výhodnejšiu cenu. Cenia si aj možnosť výmeny tovaru či bezproblémové vrátenie produktov.

Malý nedostatok vnímali niektoré zákazníci pri kvalite tovaru. Išlo však o lacnejšie kúsky, kedy začali kamienky vypadávať z prsteňov alebo náušníc. Obchod však so zákazníkmi komunikuje a snaží sa urobiť všetko k ich spokojnosti.

Ako vybrať snubný prsteň?

Vybrať snubný prsteň je významnou životnou udalosťou. Chce to nájsť jeden, ktorý bude jedinečný, špeciálny, výnimočný a originálny. Skoro tak ako partnerka, ktorá ho po zvyšok života bude nosiť.

Celý článok