Zľavy, kupóny a zľavové kódy TimeStore.sk

Všetky kupóny

Akcia

Hodinky so zľavami

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 127 ľudí
Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 50€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 89 ľudí

Ako použiť kupón na TimeStore.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope TimeStore.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku kliknite na políčko „Máte zľavový kód?“ následne kód vložte a potvrďte tlačidlom „OK“.

Najčastejšie otázky pre TimeStore.sk

 • Akým spôsobom môžem na vašom eshope zaplatiť svoju objednávku?
  Na výber máte dve možnosti platby. Buď využijete klasickú platbu dobierkou po prevzatí tovaru, alebo ho zaplatíte vopred bankovým prevodom. Dobierka je spoplatnená navyše sumou 1 euro.
 • Ako mi bude tovar doručený?
  Tovar vám môžeme doručiť viacerými spôsobmi. Ak si zvolíte doručenie Slovenskou poštou, už do 24 hodín po expedovaní môžete zásielku očakávať na vašej adrese. Postará sa o to poštový espres kuriér, ktorý môžete vašu zásielku uložiť aj na najbližšej pošte v prípade, že vás nezastihne na vami uvedenej adrese. Z pošty si ju môžete štandardne vyzdvihnúť do 18 dní. Slovenská pošta vás o každom pohybe zásielky bude informovať emailom aj SMS správou. Ďalšou možnosťou je doručovanie kuriérom SPS, ktorý by to mal taktiež stihnúť do 24 hodín po expedovaní. V deň doručenia dostanete SMS s bližším upresnením času a tesne pred príchodom vám kuriér aj zavolá. S kuriérom si môžete prípadne miesto alebo čas doručenia dohodnúť aj individuálne. A napokon vám môžeme objednávku doručiť aj na výdajne miesto Zásielkovne, kde si ju môžete prevziať kedykoľvek. Opäť by to malo byť do 24 hodín po expedovaní. Následne vám príde SMS aj email s potrebnými informáciami, kde nájdete aj heslo potrebné na vyzdvihnutie tovaru.
 • Ako mám postupovať, ak si chcem vymeniť tovar?
  U nás si tovar môžete vymeniť za iný do 30 dní od jeho prevzatia. Mali by ste však splniť niekoľko dôležitých podmienok. Tovar, ktorý chcete vymeniť musí byť nepoškodený, bez známok, kompletný použitia a odoslaný ako balík či list, ale v žiadnom prípade nie na dobierku. Mali by ste tiež vyplniť formulár pre výmenu tovaru, ktorý nájdete na našom webe na tomto odkaze: timestore.sk/Stranky/Vymena-tovaru. Adresa, na ktorú tovar posielajte je: TS2018 s. r. o., P.O.BOX 261, Vlastenecké námestie 4, 850 00 Bratislava.
 • Ako môžem odstúpiť od zmluvy a vrátiť tovar?
  Na odstúpenie od zmluvy máte právo do 30 dní od prevzatia tovaru. Po správnom doručení nepoškodeného a kompletného tovaru na so žiadosťou o odstúpení od zmluvy na adresu TS2018 s. r. o., P.O.BOX 261, Vlastenecké námestie 4, 850 00 Bratislava vám budú vrátene peniaze v plnej výške. Peniaze posielame na účet do 14 dní od vášho odstúpenia od zmluvy. Podrobný postup, ako odstúpiť od zmluvy nájdete na našom webe na tomto odkaze: https://www.timestore.sk/Stranky/Odstupenie-od-kupnej-zmluvy
 • Ako a kedy si môžem uplatniť reklamáciu?
  V prvom rade je potrebné, aby ste vedeli, že bezprostredne pri prevzatí tovaru si musíte balík skontrolovať. Akékoľvek chyby, poškodenia a závady, ktoré mohli byť spôsobené prepravcom, nám musíte okamžite nahlásiť. Okrem toho by ste mali spísať škodový alebo reklamačný zápis s prepravcom. V takom prípade by sme vám mali tovar okamžite vymeniť. Ak ide o riadnu zákonnú záruku, tá sa vzťahuje predovšetkým na výrobné chyby a ak nie je uvedené inak, platí štandardne 24 mesiacov. Ak si chcete uplatniť záruku v zmysle zákona, reklamačný protokol nájdete na webe v časti „Reklamačný poriadok“ na tomto odkaze: https://www.timestore.sk/Stranky/Reklamacny-poriadok. Produkt, ktorý je predmetom reklamácie a priložený reklamačný protokol potom zašlite poštou na adresu: TS2018 s. r. o., P.O.BOX 261, Vlastenecké námestie 4, 850 00 Bratislava.

Popis obchodu TimeStore.sk

Internetový obchod TimeStore.sk ponúka značkové hodinky pre pánov i dámy. Vo svojej ponuke má značkové hodinky všetkých zvučných mien. Dámske i pánske náramkové hodinky svetoznámych značiek tak môžete mať aj vy. Okrem toho ale ponúka aj detské hodinky či šperky. Pri platbe prevodom máte navyše dopravu zadarmoa pravidelne môžete nakúpiť so zľavami až do výšky 70%.

Dámske a pánske náramkové hodinky

TimeStore.sk ponúka náramkové hodinky pre dámy i pánov. Dámske náramkové hodinky si môžete vybrať zo značiek ako Burberry, Casio, Citizen. Emporio Armani, Esprit, GUESS, LaCoste, Adidas, Calvin Klein, Diesel, DKNY, Dolce&Gabbana, Festina, Fossil, Storm a mnohých ďalších. Páni si tiež prídu na svoje. Pánske náramkové hodinky si môžete vybrať zo značiek ako Hugo Boss, Gant, Diesel, Fossil, Seiko, Timex, Zeppelin, Tommy Hilfiger, Emporio Armani, Luminox a ďalších a ďalších.

Ak sa neviete rozhodnúť, môžete si tie svoje hodinky vybrať podľa kategórie. TimeStore.sk ponúka hodinky na outdoorové využitie, turistiku, behanie, multisport či potápačské. V jeho ponuke ale nechýbajú ani hodinky na zvláštne príležitosti. Buď ako darček k narodeninám, alebo na špeciálne udalosti ako promócia či narodenie dieťaťa.

TimeStore.sk myslí aj na vaše peňaženky. Preto prichádza s akciami a zľavami. Značkové hodinky tak môžete mať za výhodnejšiu cenu. Akcie sa týkajú ako pánskych, tak dámskych náramkových hodiniek.

 

Výhody e-shopu TimeStore.sk:

 • rýchle dodanie
 • komunikácia
 • veľký výber hodiniek
 • dobré ceny
 • korektné služby
 • informovanosť o stave objednávky

 

Nevýhody e-shopu TimeStore.sk:

 • chýbajúca veľkosť náramku

 

Čo hovoria zákazníci na TimeStore.sk?

Recenzie zákazníkov Time Storu hovoria jasne. Zákazníci sú spokojní s veľkým výberom hodiniek ako pre pánov, tak pre dámy. Pochvaľujú si tiež dobré ceny a akcie. Oceňujú komunikáciu s obchodom, vďaka čomu sú priebežne informovaný o stave svojej objednávky. Tovar doručuje obchod načas a rýchlo. Páči sa im tiež zákaznícky servis, ktorý so svojimi zákazníkmi komunikuje a odpovedá na všetky otázky.

Malé nezrovnalosti sa objavili napríklad pri nákupe hodiniek, kedy na internete nebola uvedená veľkosť náramku a ten zákazníkovi nesadol. Obchod sa však so zákazníkmi udržiavať kontakt a tak odstraňovať vzniknuté problémy k spokojnosti svojich klientov.

Najnovšie články

Zlaď svoje hodinky do farieb jesene

Obdobie jesene so sebou prináša kopu zaujímavých javov v prírode, v móde a taktiež aj v doplnkoch. Jeseň hýri zemitými farbami, ktoré sú pre toto ročné obdobie ako stvorené, ale tiež aj farbami, ako je červená, žltá, tmavozelená či oranžová. Móda je širokospektrálnejšia, kúsky oblečenia sú hrubšie a väčšie a, samozrejme, aká by to bola jeseň, ak by sme svoje oblečenie nevrstvili či nás konečný outfit nedoplnili o nejaký krásny doplnok. Napríklad hodinky.

Celý článok

Hodinky pre každého

Tik-tak. Hodinky sa stali bežným doplnkom, ktorý mnohí milujú. Pri ich výbere treba ale zvážiť, či ich budete nosiť do spoločnosti, do práce alebo na šport. Každá príležitosť má totiž svoje špecifiká. Luxusné hodinky sa skvelo hodia na rôzne podujatia, do divadla, na party či promócie. Na športové hodinky zas budete mať iné požiadavky. Očakávať od nich skôr budete parametre ako stopky či prepojenia s inteligentným telefónom a ďalšie užitočné funkcie.

Celý článok