Zľavy, kupóny a zľavové kódy TimeStore.sk

Hodinky so zľavou až 70%.

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 13 ľudí
Využiť akciu

Internetový obchod TimeStore.sk ponúka značkové hodinky pre pánov i dámy. Vo svojej ponuke má značkové hodinky všetkých zvučných mien. Dámske i pánske náramkové hodinky svetoznámych značiek tak môžete mať aj vy. Okrem toho ale ponúka aj detské hodinky či šperky. Pri platbe prevodom máte navyše dopravu zadarmoa pravidelne môžete nakúpiť so zľavami až do výšky 70%.

Dámske a pánske náramkové hodinky

TimeStore.sk ponúka náramkové hodinky pre dámy i pánov. Dámske náramkové hodinky si môžete vybrať zo značiek ako Burberry, Casio, Citizen. Emporio Armani, Esprit, GUESS, LaCoste, Adidas, Calvin Klein, Diesel, DKNY, Dolce&Gabbana, Festina, Fossil, Storm a mnohých ďalších. Páni si tiež prídu na svoje. Pánske náramkové hodinky si môžete vybrať zo značiek ako Hugo Boss, Gant, Diesel, Fossil, Seiko, Timex, Zeppelin, Tommy Hilfiger, Emporio Armani, Luminox a ďalších a ďalších.

Ak sa neviete rozhodnúť, môžete si tie svoje hodinky vybrať podľa kategórie. TimeStore.sk ponúka hodinky na outdoorové využitie, turistiku, behanie, multisport či potápačské. V jeho ponuke ale nechýbajú ani hodinky na zvláštne príležitosti. Buď ako darček k narodeninám, alebo na špeciálne udalosti ako promócia či narodenie dieťaťa.

TimeStore.sk myslí aj na vaše peňaženky. Preto prichádza s akciami a zľavami. Značkové hodinky tak môžete mať za výhodnejšiu cenu. Akcie sa týkajú ako pánskych, tak dámskych náramkových hodiniek.

 

Výhody e-shopu TimeStore.sk:

  • rýchle dodanie
  • komunikácia
  • veľký výber hodiniek
  • dobré ceny
  • korektné služby
  • informovanosť o stave objednávky

 

Nevýhody e-shopu TimeStore.sk:

  • chýbajúca veľkosť náramku

 

Čo hovoria zákazníci na TimeStore.sk?

Recenzie zákazníkov Time Storu hovoria jasne. Zákazníci sú spokojní s veľkým výberom hodiniek ako pre pánov, tak pre dámy. Pochvaľujú si tiež dobré ceny a akcie. Oceňujú komunikáciu s obchodom, vďaka čomu sú priebežne informovaný o stave svojej objednávky. Tovar doručuje obchod načas a rýchlo. Páči sa im tiež zákaznícky servis, ktorý so svojimi zákazníkmi komunikuje a odpovedá na všetky otázky.

Malé nezrovnalosti sa objavili napríklad pri nákupe hodiniek, kedy na internete nebola uvedená veľkosť náramku a ten zákazníkovi nesadol. Obchod sa však so zákazníkmi udržiavať kontakt a tak odstraňovať vzniknuté problémy k spokojnosti svojich klientov.

Hodinky pre každého

Tik-tak. Hodinky sa stali bežným doplnkom, ktorý mnohí milujú. Pri ich výbere treba ale zvážiť, či ich budete nosiť do spoločnosti, do práce alebo na šport. Každá príležitosť má totiž svoje špecifiká. Luxusné hodinky sa skvelo hodia na rôzne podujatia, do divadla, na party či promócie. Na športové hodinky zas budete mať iné požiadavky. Očakávať od nich skôr budete parametre ako stopky či prepojenia s inteligentným telefónom a ďalšie užitočné funkcie.

Celý článok