Zľavy, kupóny a zľavové kódy Letnyhit.sk

Všetky kupóny

3€
Zľava

Zľava 3€ pri objednávke nad 34€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využili 2 ľudia
5€
Zľava

Zľava 5€ pri objednávke nad 40€

 • Neobmedzená platnosť
 • Ešte nikto nevyužil
7€
Zľava

Zľava 7€ pri objednávke nad 50€

 • Neobmedzená platnosť
 • Ešte nikto nevyužil

Ako použiť kupón na Letnyhit.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope Letnyhit.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku vložte zľavový kód do políčka „Zľavový kupón / Darčekový šek“ a potvrďte tlačidlom „Vložiť“.

Najčastejšie otázky pre Letnyhit.sk

 • Aké platobné metódy mám na výber?
  Platiť môžete tradične nad dobierku, teda priamo dopravcovi pri preberaní tovaru, bežným bankovým prevodom, zrýchleným online prevodom, online môžete platiť aj platobnou kartou (VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro), prípadne môžete využiť službu Barion.
 • Akým spôsobom doručujete tovar?
  Vybrať si môžete z dvoch možností. Obe však zabezpečuje Slovenská pošta. Klasický poštár vám menší balík doručí osobne a tie väčšie nechá na najbližšej pošte. Poštový kuriér vám akúkoľvek zásielku doručí priamo na vašu adresu.
 • Ako dlho budem čakať na doručenie objednávky?
  Ak je tovar „skladom“, odosiela sa do 48 hodín, takže doručenie môžete očakávať do 2 až 3 dní. Tovar, ktorý je v eshope označený „do 5-7 dní“, je odoslaný zhruba v tomto časovom intervale a očakávať ho môžete teda nasledujúci týždeň.
 • Ako a kedy môžem vrátiť tovar?
  Tovar môžete vrátiť bez udania dôvodu do 14 dní od jeho prevzatia. V objednávke nájdete pribalený aj formulár na odstúpenie od zmluvy. Vyplnený ho spolu s tovarom pošlite na adresu Ľubica Kalužová, Párnica 295, 02601 Dolný Kubín. Peniaze vám budú vrátené do 30 dní.
 • Môžem požiadať aj o výmenu tovaru?
  Áno. V prípade dohody s predajcom si môžete nechať tovar zadarmo vymeniť do 30 dní. V takom prípade najprv kontaktujte zákaznícke centrum na emailovej adrese info@letnyhit.sk. Potom už budete postupovať presne podľa pokynov. Obyčajne je však nutné tovar poslať späť na adresu Ľubica Kalužová, Párnica 295, 02601 Dolný Kubín. Obratom vám bude zaslaný nový tovar na výmenu.
 • Posielate darčeky ku každej objednávke?
  Áno. Ku každej objednávke dostanete malý darček podľa aktuálnej ponuky a dostupnosti. V závislosti od tovaru, ktorý ste si vybrali, to môžu byť náušnice, obal na kabelku, náramok, ruksak, handrička a obal na okuliare či cukríky.
 • Ako postupovať v prípade reklamácie?
  Ak sa na tovare prejaví akákoľvek výrobná vada počas platnej záručnej doby a chcete si uplatniť právo na reklamáciu, kontaktujte predajcu na emailovej adrese info@letnyhit.sk alebo telefónnom čísle 0907 580 449. Ďalej postupujte podľa pokynov, ktoré dostanete. Obyčajne je potrebné reklamovaný tovar zaslať na adresu Ľubica Kalužová, Párnica 295, 02601 Dolný Kubín. Reklamácia bude vybavená do 30 dní a o výsledku budete informovaný.
 • Ako môžem kontaktovať predajcu v prípade iných otázok alebo problémov?
  Ak máte akékoľvek otázky alebo riešite akýkoľvek problém, napíšte email na adresu info@letnyhit.sk alebo volajte na číslo 0907 580 449. Využiť môžete aj online kontaktný formulár, ktorý nájdete na webe v sekcii „Kontakt“, či online chat v pravom dolnom rohu webstránky eshopu.

Popis obchodu Letnyhit.sk

Ide o rodinný obchod, ktorý je na trhu už od roku 2011. Na základe svojho názvu LetnyHit.sk sa zameriava najmä na predaj okuliarov. Nájdete tu pomerne široký výber slnečných okuliarov, ale aj čírych štýlových okuliarov. Sortiment je ďalej doplnený o ruksaky, batohy, kabelky, ale aj náramky a náhrdelníky.

Z ponuky eshopu si vyberú muži aj ženy. Obchod predáva produkty pre deti, tínedžerov, mladých aj dospelých. Výhodou je pomerne veľký výber a výhodné ceny.

Eshop vám ku každej objednávke pribalí darček podľa aktuálnej ponuky a dostupnosti. Spoľahnúť sa môžete na rýchle doručenie, dopravu zadarmo pri nákupe nad 35 eur.

 

Sortiment slnečných okuliarov je rozdelený na klasické slnečné okuliare, imidžové číre okuliare, tzv. pilotky, lenonky, mačacie okuliare, okuliare Wayfarer, retro a vintage okuliare, dokonca aj okuliare na čítanie a pre vodičov. Vyberie si tu teda naozaj každý.

Sekcia s kabelkami je, pochopiteľne, určená najmä pre ženy a výber je opäť široký. Nech už hľadáte kabelku na rameno, crossbody, rôzne lakované, listové, spoločenské, veľké nákupné kabelky, vyberiete si. K novej kabelke si môžete vybrať aj náhrdelníky či náramky.

Ruksaky a batohy sú už určené pre každého. Na výber sú kožené, školské, retro a sortiment je doplnený aj o dámske a pánske ľadvinky, ktoré sa v súčasnosti vracajú do módy najmä medzi mladými.

Na webe, ktorý je pomerne jednoduchý a prehľadný, nájdete okrem logicky zoradených kategórií a podkategórii aj sekciu s výpredajovým tovarom, kde nájdete výhodne zlacnené produkty v aktuálnej ponuke. Web je plný ilustrácií a fotografií, ktoré vám pomôžu vytvoriť si lepšiu predstavu o tom, čo kupujete a ako sa vám to bude hodiť.

Nájdete tu aj zaujímavý blog, ktorý obsahuje rôzne články s radami, tipmi, odporúčaniami, hodnoteniami produktov, kvalitnými obrázkami a pod.

Výhody eshopu LetnyHit.sk:

-          Rýchle doručenie

-          Doprava zadarmo pri nákupe nad 35 eur

-          Darček ku každej objednávke

-          Výhodné ceny

-          Jednoduchá a rýchla výmena, vrátenie a reklamácia

-          Profesionálna komunikácia

-          Prehľadný web

-          Zaujímavý blog

 

Nevýhody eshopu LetnyHit.sk:

-          Občas meškajúce objednávky

-          Nižšia kvalita niektorých produktov

-          Doprava iba prostredníctvom Slovenskej pošty

-          Absencia kamennej predajne

 

Čo hovoria o eshope LetnyHit.sk zákazníci

Spokojnosť zákazníkov vyplýva najmä z ponuky tovaru za výhodné ceny a v podstate všetci oceňujú aj darček ku každej objednávke. Väčšina kupujúcich hovorí o veľmi rýchlom doručení, niektorí však čakajú na tovar aj dva týždne. Veľmi cenená je medzi zákazníkmi najmä jednoduchá a rýchla výmena tovaru či reklamácia. Prebieha obyčajne bez akýchkoľvek problémov. Všetko to funguje aj vďaka dobrej komunikácii, o ktorej zákazníci hovoria iba v pozitívach. V ojedinelých prípadoch sa stáva, že tovar dorazí poškodený alebo jeho kvalita nezodpovedá popisu. Vtedy prichádzajú sťažnosti. Sú však ojedinelé.