Letnyhit.sk zľavové kódy a kupóny

3€
Zľava

Zľava 3€ pri objednávke nad 34€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 13 ľudí
5€
Zľava

Zľava 5€ pri objednávke nad 40€

 • Neobmedzená platnosť
 • Ešte nikto nevyužil
7€
Zľava

Zľava 7€ pri objednávke nad 50€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 6 ľudí

Expirované kupóny

10%
Zľava

Zľava 10% so zľavovým kódom

*v obchode Letnyhit.sk teraz môžete využiť zľavy 10%

 • Ešte nikto nevyužil
10%
Zľava

Zľava 10% na všetko

 • Ešte nikto nevyužil
10%
Zľava

10% zľava na všetko

 • Ešte nikto nevyužil

Popis obchodu Letnyhit.sk

Ide o rodinný obchod, ktorý je na trhu už od roku 2011. Na základe svojho názvu LetnyHit.sk sa zameriava najmä na predaj okuliarov. Nájdete tu pomerne široký výber slnečných okuliarov, ale aj čírych štýlových okuliarov. Sortiment je ďalej doplnený o ruksaky, batohy, kabelky, ale aj náramky a náhrdelníky.

Z ponuky eshopu si vyberú muži aj ženy. Obchod predáva produkty pre deti, tínedžerov, mladých aj dospelých. Výhodou je pomerne veľký výber a výhodné ceny.

Eshop vám ku každej objednávke pribalí darček podľa aktuálnej ponuky a dostupnosti. Spoľahnúť sa môžete na rýchle doručenie, dopravu zadarmo pri nákupe nad 35 eur.

 

Sortiment slnečných okuliarov je rozdelený na klasické slnečné okuliare, imidžové číre okuliare, tzv. pilotky, lenonky, mačacie okuliare, okuliare Wayfarer, retro a vintage okuliare, dokonca aj okuliare na čítanie a pre vodičov. Vyberie si tu teda naozaj každý.

Sekcia s kabelkami je, pochopiteľne, určená najmä pre ženy a výber je opäť široký. Nech už hľadáte kabelku na rameno, crossbody, rôzne lakované, listové, spoločenské, veľké nákupné kabelky, vyberiete si. K novej kabelke si môžete vybrať aj náhrdelníky či náramky.

Ruksaky a batohy sú už určené pre každého. Na výber sú kožené, školské, retro a sortiment je doplnený aj o dámske a pánske ľadvinky, ktoré sa v súčasnosti vracajú do módy najmä medzi mladými.

Na webe, ktorý je pomerne jednoduchý a prehľadný, nájdete okrem logicky zoradených kategórií a podkategórii aj sekciu s výpredajovým tovarom, kde nájdete výhodne zlacnené produkty v aktuálnej ponuke. Web je plný ilustrácií a fotografií, ktoré vám pomôžu vytvoriť si lepšiu predstavu o tom, čo kupujete a ako sa vám to bude hodiť.

Nájdete tu aj zaujímavý blog, ktorý obsahuje rôzne články s radami, tipmi, odporúčaniami, hodnoteniami produktov, kvalitnými obrázkami a pod.

LetnyHit zľavový kód:

Máte radi nakupovanie so zľavou? Kto nie! Využite letnyhit zľavový kupón a uplatnite si ho pri dokončovaní objednávky. Je to jednoduché a pomôže vám to ušetriť zopár €. Môžete ho využiť pri nakupovaní kabelky, okuliarov alebo iných nevyhnutných módnych doplnkoch.

Výhody eshopu LetnyHit.sk:

-          Rýchle doručenie

-          Doprava zadarmo pri nákupe nad 35 eur

-          Darček ku každej objednávke

-          Výhodné ceny

-          Jednoduchá a rýchla výmena, vrátenie a reklamácia

-          Profesionálna komunikácia

-          Prehľadný web

-          Zaujímavý blog

 

Nevýhody eshopu

-          Občas meškajúce objednávky

-          Nižšia kvalita niektorých produktov

-          Doprava iba prostredníctvom Slovenskej pošty

-          Absencia kamennej predajne

 

Čo hovoria o eshope LetnyHit.sk zákazníci

Spokojnosť zákazníkov vyplýva najmä z ponuky tovaru za výhodné ceny a v podstate všetci oceňujú aj darček ku každej objednávke. Väčšina kupujúcich hovorí o veľmi rýchlom doručení, niektorí však čakajú na tovar aj dva týždne. Veľmi cenená je medzi zákazníkmi najmä jednoduchá a rýchla výmena tovaru či reklamácia. Prebieha obyčajne bez akýchkoľvek problémov. Všetko to funguje aj vďaka dobrej komunikácii, o ktorej zákazníci hovoria iba v pozitívach. V ojedinelých prípadoch sa stáva, že tovar dorazí poškodený alebo jeho kvalita nezodpovedá popisu. Vtedy prichádzajú sťažnosti. Sú však ojedinelé.

 

Podobné kupóny

Zľava 12% na nezľavnené produkty

 • Platí do 31. 12. 2024
 • Využilo 196 ľudí

Zľava 5€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 124 ľudí

10% + darček objednávke

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 123 ľudí

Zľava 5%

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 42 ľudí

Recenzie zákazníkov

RECENZIE

Eshop nemá na webe veľa plnohodnotných recenzií. Tú jedinú komplexnú nájdete iba na Heureke. Na základe týchto dostupných dát si však môžete urobiť celkom ucelený obraz.

Heureka.sk

Obchod na Heureke odporúča 90 % zákazníkov s priemernou známkou celkovej spokojnosti 4,4 z 5 možných hviezdičiek. Priemerná doba dodania sa tu uvádza až 5,6 dňa, avšak za normálnych okolností pri tovare, ktorý je skladom, môžete očakávať doručenie do 2 až 3 pracovných dní. O rýchlosti dodania hovorí aj 93 % zákazníkov, ktorým tovar dorazil do 6 dní.

Spokojní zákazníci v pozitívnych recenziách najčastejšie píšu práve o rýchlom doručení a skvelej komunikácii. Mnohí chvália celý nákupný proces, kvalitu tovaru aj veľmi jednoduché vrátenie, výmenu či reklamáciu.

Tí menej spokojní, žiaľ, narazili na výrazne meškanie objednávok, prípadne im tovar dorazil poškodený alebo s ním boli inak nespokojní. Sťažností je však málo.

 


Celkové hodnotenie zákazníkov e-shopu Letnyhit.sk

0%


Pozitívne hodnotenie: 0
Negatívne hodnotenie: 0
Dodacia doba (dni): 0

Vaša recenzia na e-shop Letnyhit.sk

Ďakujeme za vašu recenziu e-shopu Letnyhit.sk.
Rezenicu na e-shopu Letnyhit.sk sa nepodarilo odoslať

Táto stránka je chránená protokolom reCAPTCHA a platia pravidlá ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Obľúbené kupóny a akcie pre Letnyhit.sk